Temizlik Özelliği Hakkındaki Görüşleriniz

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Temizlik özelliği hakkındaki önerilerinizi ve düşüncelerinizi bu başlık altından bizlerle paylaşabilirsiniz. Geri bildirimlerinizi merakla bekliyoruz.

Özellik hakkında bilgiye BURADAN ulaşabilirsiniz.

Klanlar Takımı​

DeletedUser31319

Ziyaretçi
Yağmaya çıkıp oyunla ilgilenen ile yağmaya çıkmayan arasındaki farkı azaltıyor sürekli oyun içinde olan için pek de hoş değil gibi

Sayin Storm gördüğüm kadari ile yağma özelliklerine de premium puan sayesinde üstünlük avantajı yine premium u çok olanın yanında görülüyor . Yada ben öyle anladım %20 pre puan ( start butonun yaninda ki ) işaretinin anlamını açıklar misiniz belirtilmemiş olduğundan soruyorum

Eger oyle ise Bu tür kararlar sirket politikası gereği yapılmakta fakat oyunu yavaştan paralı sistem üzerine dönüştüğünün farkında bir çok bir oyuncu , bireysel bir çok emeğin önüne geçiliyor bu durumda .

Bu konu hakkında düşüncelerinizi öğrenebilir miyim . Teşekkür ederim şimdiden .

DeletedUser65086

Ziyaretçi
Köyünün etrafında fazla çalılık olanın fazla odunu olacak yani :D

Tüm dünya temizlikte olunca Metin2 deki gibi zırh ve silahlar +9 olunca parlıyo ya haritada o şekilde parlasın bence , ismine yakışır bir özellik olmasını istiyorum :p

rascal125

Ağır Atlı
beğenmedim. eski sistemi özledim...
neymiş altın para,saldırı gelince telefona bildirim gitmesi,paladin,mancınığa fener,gözetleme kulesi,çarkı çevir,armaları topla, 200ms mis bilmemnesi vs vs vs.. olmuyor bunlar...

aliklo

Okçu
Her Yapılan Özelikle Pre İle Oynayan Oyuncu Presiz Oynayan Oyuncular Arası Makas Açılıyor Bu Da Oyunun Zevkini Aşağı Çekiyor Bunun Farkında Mısınız???

DeletedUser58526

Ziyaretçi
Uygulamadan birşey anlayamadım. Deneyim yanılma ile öğreneceğiz artık.

DeletedUser53726

Ziyaretçi
Lord of ultimada ki zindan sistemine benziyor sanırım.Online süresi çok olanlara pek yaramasa da herkesin aynı madeni yağmayalayabildiği yerde oyun bilgisi ve tecrübesinin ön plana çıkmasını sağlayabilir.

FARAZA

Markiz
PRE OLDUĞU SÜRECE saydıkların ortaya çıkmaz bence ama bi tık daha belli olabili

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Baba olmadan bu cümleyi kuracağımı zannetmiyordum ama; ''Pre Tuzağı'' :)

DeletedUser65454

Ziyaretçi
Bi bitmediniz oyuna iğrençlik kata kata bil hal aldiniz bitmediniz .pladin .milis kule .mis treni scripler feneriniz şövalyeniz batsin şimdide bu yaw yeter yeter bağımlısı olduğumuz oyunu bize sevdiğimiz gibi oynatınn yeter yahu her server kurtlar vadisi gibi

ronaldo03

Mızrakçı
Sayın storm.
Her dünya'ya bir yenilik katiyorsunuz,ne yapmaya çalıştığınızı açıkça anlamış degilim, herkes eski klan savaşlarını istedikçe siz üstüne üstlük habire oyuna yenilik katip saçma sapan şeylerle mesgulsünüz ,hickimse bir yenilik katmanizi istemiyor ama sizin habire bir şeyler cikartmak peşindesiniz,yapmayin lütfen böyle şeyler gittikce farkindaysaniz oyun çirkef bir hal alıyor 2 dakikalık bir oyun zevkimiz girgir şamata oynayalim diyoruz siz hala ve hala yenilik çıkartma peşindesiniz..

Ve şuan ki çıkarttığınız bir yenilik cok saçma bir oyunda çok online icin ugrasan adam var yağma ile emek veren bir tarafta da böyle bir yenilk çıkarıp o yağma yapan kişi ile ayni sayıda hammadde alıcak,ve birazcik emege SAYGI lütfen siz böyle yapa yapa emek veya ortada bir oyun kalmicak,siz kendi zevkinize göre hakaret etseniz de oyuncularin hicbiri yaptığınız bu yeniliklerden hickimse memnun değil herkesin istediği eski klan savaşları bayrak yok milis yok sovelye de yukseltme yok standart bir oyundu ama siz oyunu popüler yapmaya çalıştıkça batıyorsunuz..

DeletedUser61479

Ziyaretçi
Mr storm inanki boyle yaparak oyundan soğutuyorsun eski klan savaslarini istiyoruz bunu halen niye anlamiyonuz siz yetkililer hicmi bakmıyo bu msjlari gormuyo yada görmezden mi geliyo acaba?

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Mr storm inanki boyle yaparak oyundan soğutuyorsun eski klan savaslarini istiyoruz bunu halen niye anlamiyonuz siz yetkililer hicmi bakmıyo bu msjlari gormuyo yada görmezden mi geliyo acaba?
Temizlik özelliği hakkında ki fikir ve düşünceleriniz için açılan bir konu var yani sizin düşünceniz önemseniyor iletmesi gereken yetkililer mutlaka iletiyorlardır.Gerisi şirket politikasına kalıyor onlara karışma söz konusu olamaz.Daha iyi sistemler için öneri kısmına önerinizi sunabilirsiniz.

ronaldo03

Mızrakçı
Biz yeni yenilikler istemiyoruz diyoruz biz böyle yazdıkça siz hala yeni sistem icin bize yazabilirsiniz diyorsunuz..

Biz eski klan savaslarini istiyoruz siz hala yenilik peşindesiniz..:)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Biz yeni yenilikler istemiyoruz diyoruz biz böyle yazdıkça siz hala yeni sistem icin bize yazabilirsiniz diyorsunuz..

Biz eski klan savaslarini istiyoruz siz hala yenilik peşindesiniz..:)
Eski sisteme geçmek için öneri yazın.Öneri kabul edilirse yapılır.Uygun görünmezse şirket tarafından yapılmayacağı kesinleşir. :)

DeletedUser63521

Ziyaretçi
modaya ayık uydurun gençler o yagma yapanalrın işine gelıyor he... böyle4sı mantıklı diger oyuncuların geride kalması için

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Örneğin; Temizlik bi köydeki askerlerin yüzde 10undan daha fazla şekilde yapılmasa daha mantıklı, çünkü böyle olunca insanlar ne var ne yok temizliğe yolluyor, yağmanın önü kesildi ve oyunun en büyük temel taşlarından birinin ayağı kaydı bence...

ayrıca yağma yapanla yapmayan arasında fark baya azaldı ve bence bu çok saçma.