Tehlikeli Kazık

birmilyonyılçokoldu

Mızrakçı
@Margaret bu itiraf değil mi lütfen gereken işlem yapılsın :)
Neyin itirafı tam olarak yeterli zaman olmadığı için hesap birleştirmek nasıl suç oluyor anlatır mısın biraz. Rakibe mi vereyim köyleri? Pushing diyorsan da pushing olmadığı hesabı incelerken görürler zaten 3 IQ unla gelip ne konuşuyorsun burada anlamıyorum. Adamın tek bir köyünü bile almamışım w78 de bana iftira atıyorsun yok işte hesap sattın da hesap aldın da. Hiçbir zaman hesap satmam veya almam. Bu arada yobo da devam etmiyor w81 e bildiğim kadarıyla not düşeyim. Devam etse de farketmezdi.

yalnızvezir

Kılıç Ustası
Neyin itirafı tam olarak yeterli zaman olmadığı için hesap birleştirmek nasıl suç oluyor anlatır mısın biraz. Rakibe mi vereyim köyleri? Pushing diyorsan da pushing olmadığı hesabı incelerken görürler zaten 3 IQ unla gelip ne konuşuyorsun burada anlamıyorum. Adamın tek bir köyünü bile almamışım w78 de bana iftira atıyorsun yok işte hesap sattın da hesap aldın da. Hiçbir zaman hesap satmam veya almam. Bu arada yobo da devam etmiyor w81 e bildiğim kadarıyla not düşeyim. Devam etse de farketmezdi.
insanların zeka seviyesini senmi belirliyorsun 3 IQ olmasan cemilin seni duruma sokarmıydı hala rahat durmuyorsun ve bunun karar merci sen değil klanlar destek ekibidir oyun içi kuralları ne zamandandır sen belirliyorsun

anewlizustadi

Mızrakçı
Ben oynamayı öğreniyorum, world kapamak nasıl oluyor bilmiyorum, geçen bir şey öğrendim mesela mukemmel sana da anlatayım misleri 50 ms ara ile atabiliyormusuz, ben tek tek atıyordum 4dk giriyordu her mis arasına
Dayı sana birileri komik olduğunu falan mı söylüyor

birmilyonyılçokoldu

Mızrakçı
insanların zeka seviyesini senmi belirliyorsun 3 IQ olmasan cemilin seni duruma sokarmıydı hala rahat durmuyorsun ve bunun karar merci sen değil klanlar destek ekibidir oyun içi kuralları ne zamandandır sen belirliyorsun
Oyun kurallarını bildiğimden onu yazıyorum zaten bunu bile anlamıyorsun muhatap olan da hata. Yediğim kazığın IQ ile alakası yok yanlış kişilere güvenmekle alakası var olay basit.

anewlizustadi

Mızrakçı
Kardeşim ben saklamıyorum ki zaten uzun yazdım sildim gerek yok sen bildiğini okumaya devam et çok istiyosan wpden yaz yanlışını söyleyeyim

anewlizustadi

Mızrakçı
Resimde atarım adreste sen düzgün adamsın ben kahpelik yapacağını düşünsem sevmesem aynı klanda oynamazdım zaten ama bugüne kadar kırgınlığım geçmemiş ki söyledim sana içimdekini ama gerek yokmuş pisleşmeye doğru gidiyoruz cemil ne yaptı bilmem onunla alakanda yoktur gidip bana sallayan adamın postunu beğenmişsin bi kere salladık diye biraz düşün yanlışını anlarsın daha yazmıyorum

Lucky

Mızrakçı
Resimde atarım adreste sen düzgün adamsın ben kahpelik yapacağını düşünsem sevmesem aynı klanda oynamazdım zaten ama bugüne kadar kırgınlığım geçmemiş ki söyledim sana içimdekini ama gerek yokmuş pisleşmeye doğru gidiyoruz cemil ne yaptı bilmem onunla alakanda yoktur gidip bana sallayan adamın postunu beğenmişsin bi kere salladık diye biraz düşün yanlışını anlarsın daha yazmıyorum
@salgin bizim pirimizdir

onur1408

Kılıç Ustası
Uzun uzun yazmaya degecek insanlar degillersiniz ancak kisacasini soylemek gerekirse, bir klan w kapatirken sadece basari degil yanı sıra yeni dostluklar kazanmaninda sevincini yasar. Bu hirsina yenik düsmüs güruh bir world ugruna realden gorustukleri kudret ekibini, abi abi dedikleri cin ekibini, mogol ekibini 5-6 yillik dostlugu bulunan alay ekibini kendilerine küstürüp üstüne bide düsman edindiler. Uzun yillar arkadaslik kurdugu insanlari kaybettiler. ALAY ekibi olarak yarin bir world girsek mevcut kadromuzun cok ustunde bi ekiple girebiliriz peki ya siz ? Simdi soyleyin kazandiklariniz mi fazla kaybettikleriniz mi?