Tehlikeli Kazık

yalnızvezir

Kılıç Ustası
Oyunu oynamıyorum arkadaşım ben zaten efendi efendi hakkımı helal etmiyorum diyip gitmiştim. Daha sonra cemilin yaptığı tepemin tasını attırdı ondan bu öfkem, bu bilinsin ki yarın bir gün biriyle muhatap olursa o kişi cemile güvenilmeyeceğini anlasın olay bundan ibarettir.
Cemil Cemil diye ağlıyordun ne oldu cemilin seni indirdi mi gemiden tekmeyi koydu mu :D doğa ne komik adamsın ya

birmilyonyılçokoldu

Mızrakçı
O değil de doğa bu kaçıncı hesap :) senin yüzünden ban yemeyeceğim artık :) ama şunu söylemeden geçemem de

Ağlamaaaaaaaa :)
valerox ismini tekrardan Lv revenger yapmış lkgşdgkfşlf sizi izledikçe eğleniyorum en çok da tehlikenin düştüğü hale gülüyorum kfdlggşlkfdkşlgf keyiflendim gece gece gkfldşlgfd

Lucky

Mızrakçı
valerox ismini tekrardan Lv revenger yapmış lkgşdgkfşlf sizi izledikçe eğleniyorum en çok da tehlikenin düştüğü hale gülüyorum kfdlggşlkfdkşlgf keyiflendim gece gece gkfldşlgfd
Tehlikenin düştüğü hal derken tehlike her zmaan rezildi zamanında work klanına vurmasaydı black oyunu o zaman bırakıyorlardı şans eseri ömürleri uzadı sadece

anewlizustadi

Mızrakçı
kendi klanın biz black olarak tehlikeyle birleştiğimizde 1 kişi 40 köy rezlerken sesini çıkardın mı bize yapılan yanlışa aynı yanlış geldi seni buldu haksızlık sana yapılınca anlamışsındır sizin için 3 4 gece uykusuz kaldım ona üzülüyorum.

birmilyonyılçokoldu

Mızrakçı
kendi klanın biz black olarak tehlikeyle birleştiğimizde 1 kişi 40 köy rezlerken sesini çıkardın mı bize yapılan yanlışa aynı yanlış geldi seni buldu haksızlık sana yapılınca anlamışsındır sizin için 3 4 gece uykusuz kaldım ona üzülüyorum.
bir kişi nerede 40 köy rezledi onlar ya op köyleri ya dağıtılmış pasiflerdi ya da aynı gün alacaksa barbarlardı yönetimden izin alınıp ben ilgilenmedim konuyla ama bir kişi 40 rez atmadı. 3-4 uykusuz kalmak bir şey mi kşldgfkglfglkfd bir de siz ayrıldınız neyse tehlike savunmayacam

Lucky

Mızrakçı
Nankör herif sen hangi hesaba baktın blacktan söylesene ? Uykusuz kalmış kendiniz için kaldınız

anewlizustadi

Mızrakçı
Kendi hesabımdan op yerken baska hesaba ara atıyordum sen bilip bilmeden konuşma aklımı kullandım ben bu üçkağıtçılar için daha vakit harcamam dedim gene haklı çıktım şimdi benim 3 ay önce dediğim şeyi söylüyorsunuz ben hesabı silmeme rağmen çok güvendiğiniz tehlike ekibine verdim blacktan her kimsen

salgin

Baltacı
Kendi hesabımdan op yerken baska hesaba ara atıyordum

Bak yav şu işe bunu su oyunda sadece iki kişi yapacak yetenekte biri sensin ötekinin kim olduğu bilinmiyor. Bu ikinci kisinin kitabelerde var olduğu yazıyor ama onun da uzaylı bir mutant olduğu söyleniyor . kardeşim tebrik ediyorum seni. ne oyuncular var su dünyada yarabbim sayelerinde oyunu öğreniyoruz