Tebrikler

turkbye

Baltacı
Öncelikle Yasal ve Artiz klanlarını, bunun yanında özellikle PROA'yı savaşta gösterdikleri emekten dolayı tebrik ederim. Vira klanları olarak başladığımız bu dünyada savaş kaybedilmiştir.

Bu doğrultuda müsadenizle bazı konulara kısaca değinmek istiyorum.

Dünya başında AKREP-Vira-BABA klanları olarak 3lü pakt şeklinde savaştığımız kıtadan infaz ve karadeniz klanlarının yenilgisi ile çıkmış bulunduk. Sonrasında ise Maybe klanları ile bir müttefiklik kurarak kıtada oldukça ilerledik. Bu diplomasinin oluşturulmasında aracı RM klanları, yani @ixirlegend oldu. Verdiği garanti ise şu idi :

- Eğer Maybe klanları Vira'yı satar ise Maybe klanlarını vururum, Vira Maybe'yi satar ise Vira'yı vururum.

Biz de buna tamam dedik ve yola çıktık.

Fakat hepinizin de şahit olduğu gibi yaklaşık 1 ay öncesinde Maybe klanları Barbaros'un hesap silmesi ile başlayan süreçte bizi satarak Yasal ve Artiz klanları ile anlaşma yapıp bize vurmaya başladı. Bu süreçte ağzından hiçbir zaman " Ben bu oyundaki en güvenilir adamım. Herkes beni güvenilirliğim ile bilir. Beni başka klan başkanlarıyla karıştırma " sözlerini ağzından eksitmeyen @ixirlegend ne yaptı. Hiçbirşey . Dediği şu, " ya arkadaşlar siz beni neden anlamıyosunuz. Biraz dayanın ben wespontu 1 aya silicem. " Kusura bakma da azcık düşmanını tanıyor olsa idin wespontu değil 1 ay, 1 yıl dahi uğraşsan biz kıtadan çıkmadan silemeyeceğini anlardın.

Peki savunma konusuna gelir isek RM ne yaptı. Yine hiçbirşey. Biz Maybe(Tatava), Yasal, Artiz klanları arasında sıkışıp kalmış iken 1 çiftlik savunmasını dahi bölgeye göndermeyen RM klanları, başta Hücum paktında olup sonrasında yanına çektiği ( ki bu sürecin nasıl işlediği, yine @ixirlegend 'in ne kadar güvenilir(!) şekilde bu süreci tamamladığını sürece dahil olan kişiler bilir. ) Vuslat klanlarına 50-60 çiftlik savunma gönderdi. E ne oldu senin güvenilirliğine, dürüstlüğüne, sözünün eri olmana ?

Her zaman dediğimiz gibi, dünya başından beri RM'nin önünde yasalı ve artizi tutan biz olmadığımız sürece RM klanları bir HİÇTİR. Ve biz çekildiğimiz andan itibaren kaybedecekleri NETTİR. Ki, w56'da VUSLAT klanlarına karşı savaşmış ve savaşı kazanmış biz oyuncu olarak şunu görüyorum ki, Feryat ( Emin ) arkadaşımızın profilinde yazdıkları dikkate alınırsa bu savaş çok uzun sürmez. Geçmiş olsun Emincim, yine silindin.

Dipnot : Her yerde dürüstlüğü ile övünen ve bunu dilinden düşürmeyen @ixirlegend 'in aslında ne kadar güvenilmez biri olduğunu da bu dünyada görmüş olduk. Feryat ( Emin ) ile işbirliği yapan birinden başka türlüsü beklenemezdi zaten.

Ek olarak, w56'da sırt sırta savaştığımız ve dünya kapattığımız Aztek, w61'de Wespont klanları tekrar kalitesini bu dünyada göstermiştir. Gösterdiğiniz üstün ve kaliteli oyundan dolayı sizlere özellikle tebriklerimi iletiyorum.
Hakan, senden pekçok defa görüşmelerimizde o pakttan ayrılmanızı ve bizle devam etmenizi istemiştim. Ancak bize yakışmaz deyip kibarca hayır demiştin.
Görüyorsun ki herkes senin gibi sözünün arkasında duramıyor.

Sana ve klanındaki dostlara selamlar. Diğer dünyalarda başarılar.

xTheDoCToRx

Kılıç Ustası
Hakan, senden pekçok defa görüşmelerimizde o pakttan ayrılmanızı ve bizle devam etmenizi istemiştim. Ancak bize yakışmaz deyip kibarca hayır demiştin.
Görüyorsun ki herkes senin gibi sözünün arkasında duramıyor.

Sana ve klanındaki dostlara selamlar. Diğer dünyalarda başarılar.

Her ne kadar bir oyun olsa da , herkes burada karakterini yansıtıyor abi. Sizlere de başarılar. Sizi tutuyorum :D

burakaan

Baltacı
bak moruk napıosun biliomusun pasiflerini takip edemeyip köyleri kaptırıosun sonra dostunu kandırıp destek atmıosun birde profiline asmaklı kesmekli özlü sözler yazarsan WESSPONT u bir yumrukla devirebilirsin.

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
bak moruk napıosun biliomusun pasiflerini takip edemeyip köyleri kaptırıosun sonra dostunu kandırıp destek atmıosun birde profiline asmaklı kesmekli özlü sözler yazarsan WESSPONT u bir yumrukla devirebilirsin.
İçinizde ki köyleri alın sonra gelip devirin bizi ... toplarim emini gözü kapalı çıkar gider dünyadan :D

viera34

Milis
Arkadaşlar ne güzel eğleniyorsunuz hepinize bol eğlenceler eğlenceniz daim olsun fakat istenilen sav atılmadı belki de atılamadı diye insanları karaktersizlikle suçlamak her emziğin önüne düştüğünde ağlamaktan farklı bir şey değil. Kaybettiğiniz için birilerini suçlamak istiyorsanız öncelikle ansızın hesabını barbara düşüren, klanı çocuk zihinli adamların eline bırakıp bir anda size dönüp vurmaya başlayan adamlara kızmaktan başlayabilirsiniz.