Tebrikler

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Şimdi Vuslat niye bizi vurmuyor icteki köylerimizi :))) adamların köyleri hep boş :))

haksef

Baltacı
Hani topladıkların pasif değildi köyleri salmışlardı :D Sen önce ne topladığına karar ver :D

benim topladıklarım pasif degil ama sen ve kankilerin sürekli pasif topluyorsun diyorsunuz diye bende böyle bir şey yazdım :) ama senin sözün yerde kalmasın diye bundan sonra pasifte toplayacağım hiç şüphen olmasın :)

haksef

Baltacı
@Mönch* sana özelden yazdığım şeye cevap vermedin ben orda sana ne yazdım ? ekran fotosunu koyarmısın şuraya

xTheDoCToRx

Kılıç Ustası
Bu arada sorup duruyolar Maybe ile aranız nasıl bozuldu diye. Hesabını satmaya çalışan adamdan bizi satmamasını bekleyemezsiniz tabiki . Bunu dünya üzerinde bulunan tüm klanlar biliyor. Bir resmi duyuru yapmadığı kaldı :D

Sayın @Strafe . @gogoleyte nickli arkadaşa yardımcı ol bi duyuru çek de klanlara satsın hesabını. En son 3bin lira istiyodu şimdi 3.5 olmuştur

Azzera

Mızrakçı
Nwa oldular diplomasi yapmadılar diye biliyorum
Nwa'ya geçiş daha sonra yaşandı, Star Trek truva çıkartmıştı hatırlarsın ondan sonra yaptılar geçişi. Ben o süreçte epey sıkıntıda olduğum için biraz daha net hatırlıyorum :) Kendince ekibini çıkartacak hamleyi yaptı problem değil ne o zaman hakaret etmiştim ne de şimdi kırıcı bir lafım olur kendisine ancak başkasına laf söylediğini görünce biraz komiğime gitti yazmak istedim.

Fringe-

Yasaklı
Nwa'ya geçiş daha sonra yaşandı, Star Trek truva çıkartmıştı hatırlarsın ondan sonra yaptılar geçişi. Ben o süreçte epey sıkıntıda olduğum için biraz daha net hatırlıyorum :) Kendince ekibini çıkartacak hamleyi yaptı problem değil ne o zaman hakaret etmiştim ne de şimdi kırıcı bir lafım olur kendisine ancak başkasına laf söylediğini görünce biraz komiğime gitti yazmak istedim.
İyi yaptınız hocam forum ahalisi bilgilendiriliyor işte