Tebrikler..

• Konuyu başlatan DeletedUser66182
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66182

Ziyaretçi
1- MEKAN KONUSU: Bize savaş ilan eden klanın ertesi gün farklı bir klan ile birleşmesi ve birleştiği klanın anlaşmalı klanım olmasına rağmen haber vermemesi sence normal bir durum muydu? haklı tepkilerimi gösterdim...
2- ELİT KONUSU Elitle ilgili olarak bahsettiğin savaşta hedefim sadece mekan klanıydı ve bahsettiğin köy 500 puan değil 1.500 puanda bir köydü. O gece 2 köye birden gidip, 1 tanesini alabilmiştim (İlk köyünü alacak biri olarak 2 köye mini op gibi op yapmak iyi değil mi :)
3- KORKU KONUSU: Korku klanı ile başkanınız olan Casual in yönlendirmesi ile birleştik. Korku klanı ile birleşmemizden sonra korku ekibinin %80'inin boş laf yapıp icraata geldimi 1 tane operasyonu beceremediğini gördük. Ayrılırken de tüm ekibe ve yönetime durumu açıklayıp her şeyi bir bir anlattıktan sonra gerçekleştirdik. Kağanın yaptığı terbiyesizlikte cabası. Şuan hala Korku da başlayıp VEGAS ta oynayan, benimle klasiğe gelmiş oyuncu var. Kısacası korku ekibi ile aram bozuk değil 1-2 kişi hariç. Zaten KORKU dediğimiz klan da orjinal korku değilmiş :D

4-METEOR KONUSU: Meteor oyun başından beri bölgesinde diplomasi kurduğu her klana baskı ve yönlendirme uygulayan bir klan. Bize,ELİT e , EX e ne kadar bölge klanı varsa hepsine şunu yap bunu yap gibi hakkı olmayan yönlendirmeler de bulunmuş. Kendisine sen naptın diyince ben beklemedeyim cevabı veren bir klan.

Şimdi dostum ben ithamlarını açıkladım. Yaptığım hiç bir işte, hiç bir diplomasi hilesi uygulamadım. Kimsenin güvenini boşa çıkarmadım. Herkesin yüzüne net konuştum.ELİT dediğin klanın başkanı w11 den klan üyemizdir. MEKAN klanı ile sorunlarımızı karşılıklı konuşup halletmişiz. Bu gerilimler, aksiyonlar savaşan, savaş döneminde olan klanlar arasında normal. Peki sen bunu yazarken, Casual klan başkanın gerekirse 0'lanırız ama dik dururuz derken ELİT (VEGAS) klanına yaptığınız SA ve Birleşme teklifine ne diyeceksin :) EX klanına karşı birleşelim vuralım ondan sonra size bırakalım köyleri teklifine ne diyeceksin ? Önce kendi klanına, ekibine, başkanına bak sonra olayları tam olarak öğrenmediğin bilmediğin konular da yorum yap.

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Bizi normal şartlar da yenmesi mümkün olmayanlar, arkadan çevirdikleri işle köy aldıklarına seviniyorlar :)

Al şekilsiniz oyuncusunuz ya...

b63XN0.png
İçindeki asker patlatılması için atıldı zaten köy el değişti ama buraya atayım artistlik yapayım demişsin helal çok iyi oyuncusun tabi biz sana oynama demedik kardeşim gece size 1 tane köy vermiycem diyip sabahına ağlamaya başladın

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Şuna saldırırkende-savunurkende gücümüzün yetmediği VEFA köyü alacaktı can havli ile böyle yaptık desene :)

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Yoo niye savunmayı savunmak için kullanmayalım öyle olsa boş yapma ciddi ol biraz :)

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Her şey ortada. Oyunculuğunuz ortada. Kendi klanınızdan topladıklarınızı, İhanet ettiğiniz bizden aldıklarınızı çıkınca geriye koca bir 0 kalıyor :D Hala buraya yazacak yüzünüz olmasına şaşırıyorum

PANDA*

Kılıç Ustası
Cahille sohbet etmek güçtür bilene, çünkü cahil ne gelirse söyler diline

Velhasılkelam serhatı kendi halinde bırakıyorsunuz bir süre sonra ağlamayı bırakıp susuyor kendisinin oynadıgı serverlerın forumuna bakın hep bi ağlama sızlama

Ve burda ahlak dersi vermeye çalışan oyuncularında bir çoğu serhattan aşağı kalır değil onlarada kulak asmayın :)

DeletedUser66182

Ziyaretçi
@stabilo* Kurt kocayınca köpeklerin maskarası olurmuş doğru söylüyorsun :) köyler duruyorken her gün kanka napıyon, yok şöyle, yok böyle mesaj atan başkasıydı :) Şimdi Cahil olduk öyle mi ? :D Adamlık neydi adamlık ? verdim oyundan cevabını.. Boş yapın durun hala.

DeletedUser63005

Ziyaretçi
Şu anda hiç bir wordde oynamıyorum meraktan kim ne yapıyor diye foruma girip çıkıyorum arada burdaki bi çok oyuncu ile zamanında oynadım çoğunun nicklerine aşinayım aklımda bişeyde kalmadı oynarkende uzun vadeli oynamayan birisi olduğum için dalavereyede şahsi olarak maruz kalmadım kimseyede yapmadım.Kendimi ufakça acıkladıktan sonra bir konuya değinmek isterim.

sinser nicki adını forumdan serhat olarak öğrendiğim kişi hakkında konuşacağım şahit olduğum küçük ama durumu özetliyecek bir açıklama.

Konu w48 meteor vs elit başlığı meteor elitle savaşıyor klasik forum tartışmaları vs vs şeyler o sıra sinser denen arkadaş konuya dahil oluyor elitin kıyısında klan kurmuş elitte bölge temizliği açısından bi kaç saldırı çıkmış vay anam ben 3 senedir oynamıyordum oyunun bilmem nesi çıkmış siz şöyle adam değilsiniz böyle adam değilsiniz diye elite meteordan çok sallamaya başladı.Bu durum 10 gün felan sürmüştür velhasıl bu arkadaş 1 köy almış elitede 500 puanlık kimsenin iplemediği küçük bir köy sizi şöyle bitircem böyle yapacam bu daha başlangıç bak ne kadar oldu ben başlıyalı sizden köy aldım vs vs :)

Sonrasında Korku klanı ile bu arkadaşın gassaldı sanırım klanı birleşti korkuda elite düşman nasıl anlaştılarda birleştiler iç detayı bilmiyorum bu sırada forumda gene elite cephesine sallamalar adam olmadıklarına oyuncu olmadıklarına dair.Birleşmeden daha bir kaç sonra olan ise birleştikleri klanın yöneticilerine haber vermeden birleşmiş klanın adını tak diye elite yaptı bu arkadaş :) Meteor vs elite forumunda asıl savaşan meteordan fazla sallayan sinser arkadaşımız bir gece elite oldu :) Birleştikleri diğer klanın haberi yok :) Adamlar noluyoz dedi klandan çıkıp gene kendi Korku klanlarını kurdular.

Bu küçük hikayede anlatmak istediğim bu olay nezdinde haklı haksızı tayin etmek değil sinser adlı arkadaşımızın engin diplomatik hamleleri tavırları ve muhteşem sonuca giden hikayesi :) Başkaca klanların ona güvenmemesini anlayabiliyorum arkadan iş çevirme konusunda etkin biri olması nedeni ile bir gün yaptığı şeyi başkası yarın ona yapıyor veya yapmadan adamı çözmüşler karşı hamle yapıyorlar.

Böyle zevk için oynanan basit bir oyunu , oyunun basitliğinden çıkarıp karekter basitliğine evrilmesine şahsen üzülüyorum.Umarım daha da beter bir hal almaz.

Bu arada ben w48 Meteor ailesinde oynamış ICELeeN nickli arkadaşım kendi nezdimde savaşı kaybettim oyunu bıraktım burda ağzıma ağzıma vuran elite cephesi oyuncuları varsa lafları geçmişken tebrik edeyim.Devam eden şuanda vegas vs meteor olan savaştada iki tarafa da başarılar dilerim.

Hocam tüm analizini yazdıklarını okudum bende birkaç şey söylemek istedim. Ben serhatla bu worldde ilk defa oynadım ilk defa tanıştım. Serhatla ilk tanıştığımda kendisinede bunu whatsapp üzerinden söyledim forumda çok fevri çok agresif davranıyorsun yapma ilerde oyun içindede bu tarz davranışlarından dolayı sıkıntılar yaşarsın diye whatsapp tan bizzar dile getirdim ama serhat beni çok fazla tınlamadı ben söyledikten sonra 1-2 gün sakinleşti sonra devam etti fakat bi süre sonra gördümkü klasikte olmayan adamlar bile gelip burda serhata laf atıyor düşmanlar zaten adamın s.a yazdığı posta çöp serhat çöp gölge diye cevap veriyor o an bi empati yaptım ben serhatın yerinde olsam muhtemelen daha sert davranırdım yani serhatın tutumlarına atarlarına kendimce böyle bakıyorum. Gelelim bu yaşanan olaya valla hocam biz hiçbir zaman savaştan kaçmadık artizz e savaşmayalım fln demedik. Artizz başkanı serhata güvenmiyorum diyip ışınlanma ile bizim arkamıza geldi klanını buraya taşıdı serhata güvenmiyorum diyip tüm diplomasiyi serhata devretti serhata güvenmiyorum diyip patladığı son op öncesindeki tüm opları serhatın yönetmesini istedi. Şimdi burda adama sorarlar kardeş sen madem bu adama güvenmiyodun niye herşeyi bu adam bıraktın diye dimi, ama enes onu yapmadı enes serhatla yan yana girdi savaş ilk başta güzel giderken sorun yoktu zaten öndeyiz enese gram saldırı yok tüm saldırıyı gölge yiyo enes mis atıyo. o dönemlerde vefa sadece alt klanlarını topladığı için artizzin ilk misli opu başarılı oldu vefada karşı atak yapmayınca enesin keyifler yerinde sonra vefa alt klanları bıraktı kamilerini bastı artizzin diğer opunda artizzin aldığı köyleri geri aldı hoop enes birden korktu yukardan pusula geliyo aşağıda vefa bunu indirdi napcam netcem diye serhat o ara bu opu enesin düzenlemesine rağmen sadece kami yetiştiremediği için enesten özür dileyip sorumluluk benimdir dedi ve diğer opta telafi edicem dedi ama enes 2 hafta daha fazla oynamak için önce savaştan çekildi 1-2 gün ölen kamileri fln bastı şimdi asıl olay şurda eğerki enes savaştan çekildiğinde deseydiki serhat ben sizle savaşıcam sizle artık diplomasim yoktur dese ve değil gecenin 1inde 3ünde isterse sabahın 5inde beni 0'lasalardı yemin ediyorum gelir buraya artizzi tebrik ederim kaybettim der susardım ama enes onu yapmadı enes bizim yüzümüze karşı savaşcaz deseydi bu savaşı kaybetceğini biliyodu çünkü biz vefa ile ateşkes yaptık yukarıda pusula ile artizz sınır ben bu savaşa girersem beni indirirler diyerek diplomasiyi dahi bozduk demeden gecenin bi vakti arkadan vurdu. bana göre bu yapılanın savunulacak bir kısmı yoktur.

DeletedUser6063

Ziyaretçi
Maşallah be Gölgenin durumu iyiyken herkes serhatın sırtını sıvazlıyordu kimsenin gıkı çıkmıyordu gölge batınca çocuğu bi kırbaçlamadığınız kaldı.

dik durun söylediklerinizin arkasında durun biraz.
benim açtığım başlıklar gibi alayının arkasındayım ;)

poxime

Mızrakçı
Hocam tüm analizini yazdıklarını okudum bende birkaç şey söylemek istedim. Ben serhatla bu worldde ilk defa oynadım ilk defa tanıştım. Serhatla ilk tanıştığımda kendisinede bunu whatsapp üzerinden söyledim forumda çok fevri çok agresif davranıyorsun yapma ilerde oyun içindede bu tarz davranışlarından dolayı sıkıntılar yaşarsın diye whatsapp tan bizzar dile getirdim ama serhat beni çok fazla tınlamadı ben söyledikten sonra 1-2 gün sakinleşti sonra devam etti fakat bi süre sonra gördümkü klasikte olmayan adamlar bile gelip burda serhata laf atıyor düşmanlar zaten adamın s.a yazdığı posta çöp serhat çöp gölge diye cevap veriyor o an bi empati yaptım ben serhatın yerinde olsam muhtemelen daha sert davranırdım yani serhatın tutumlarına atarlarına kendimce böyle bakıyorum. Gelelim bu yaşanan olaya valla hocam biz hiçbir zaman savaştan kaçmadık artizz e savaşmayalım fln demedik. Artizz başkanı serhata güvenmiyorum diyip ışınlanma ile bizim arkamıza geldi klanını buraya taşıdı serhata güvenmiyorum diyip tüm diplomasiyi serhata devretti serhata güvenmiyorum diyip patladığı son op öncesindeki tüm opları serhatın yönetmesini istedi. Şimdi burda adama sorarlar kardeş sen madem bu adama güvenmiyodun niye herşeyi bu adam bıraktın diye dimi, ama enes onu yapmadı enes serhatla yan yana girdi savaş ilk başta güzel giderken sorun yoktu zaten öndeyiz enese gram saldırı yok tüm saldırıyı gölge yiyo enes mis atıyo. o dönemlerde vefa sadece alt klanlarını topladığı için artizzin ilk misli opu başarılı oldu vefada karşı atak yapmayınca enesin keyifler yerinde sonra vefa alt klanları bıraktı kamilerini bastı artizzin diğer opunda artizzin aldığı köyleri geri aldı hoop enes birden korktu yukardan pusula geliyo aşağıda vefa bunu indirdi napcam netcem diye serhat o ara bu opu enesin düzenlemesine rağmen sadece kami yetiştiremediği için enesten özür dileyip sorumluluk benimdir dedi ve diğer opta telafi edicem dedi ama enes 2 hafta daha fazla oynamak için önce savaştan çekildi 1-2 gün ölen kamileri fln bastı şimdi asıl olay şurda eğerki enes savaştan çekildiğinde deseydiki serhat ben sizle savaşıcam sizle artık diplomasim yoktur dese ve değil gecenin 1inde 3ünde isterse sabahın 5inde beni 0'lasalardı yemin ediyorum gelir buraya artizzi tebrik ederim kaybettim der susardım ama enes onu yapmadı enes bizim yüzümüze karşı savaşcaz deseydi bu savaşı kaybetceğini biliyodu çünkü biz vefa ile ateşkes yaptık yukarıda pusula ile artizz sınır ben bu savaşa girersem beni indirirler diyerek diplomasiyi dahi bozduk demeden gecenin bi vakti arkadan vurdu. bana göre bu yapılanın savunulacak bir kısmı yoktur.

Hocam ben olayın iç yüzünü bilmediğimden olaya değinmedim açıklamanı yapmışsın düzgün bir şekilde diğer klanın kurucusuda yapmış kendi açısından bu duruma daha da laf söylemek bana düşmez.

ayrı ayrı post atmayım sinser adlı arkadaşada yazayım burdan :)

Bu oyunda eskiden oynayan herkes herkesle oynamıştır şurda burda beraberdik demek söylenen lafları 1 günde geri yemeyi gerektirmez.Çok konuşuyorsun çok hata yapıyorsun bu ilk nokta ve arkadaşın dediği gibi herkes yüklendiği için böyle değil blacktime dostum w48 de forum durmakta yazılarını arkadaşın silmediyse görürsün her zaman sadece konuştuğunu :)

korku konusuna gelince 1 2 kişi değil adamlar 60 kişi lik 2 klan kurdu tekrardan bunada açıklık getireyim.

meteor konusunda da baskı kurmayı açıklayım ilk başta bölgede büyük bir kaç klan vardı diger klanlar da onların çevresinde hareket eden klanlardı senin gibi.Meteor diplomasi yaptığı klanlarla net oldu benle diplomasin varsa onlarla olamaz ya benim yanımda savaş yada karşımda olursun dedi.Bu herkesten beklenen netlik aslında bu baskı yapmak değil diplomasiyi alavare dalavere arkadan iş çevirme gizli işler planlama olarak algılayan insanlar buna baskı diyor.

Meteor vegas ex konusuna geleyim ex klanı ile meteor klanları görüşmeler yaptı vegas ortak düşman olarak görüldü ex zaman istedi verilen zaman sonunda ex tarafı vegasa saldırmadı meteor tarafını yanlız bırakıp vegasın yaptıgı opta exten bize fake geldi.Bütün ex i dahil etmiyorum olaya bir kısım oyuncuları yaptı bunu ama ex klanı olarak oyuncularına belli noktalarda söz geçiremediği içinde bu konuda üstüne düşen sorumluluğu alması gerekir hatayı kabul etmeliler.Sonrasında vegasla savaşa ara verip exi temizleme işlemi konusuldu kendi aramızda sinirle ama vegasa gidipte gel bunlara beraber gidelim sonra köylerimizi siz alın diye bir hayal ürünü cümle kurulmadı yenildim oyunu bıraktım derken sıradan meteorda oynamış normal bir oyuncu sandın sanırım beni her şeyden haberim var benim bilmediğim yerden sallamıyorum sinser dostum :) o kısmı ya sana yanlış anlatmışlar yada yalan söyleyerek konuyu dagıtma çabasındasın.

Ayrıca insanların yediği haltı başkasının da yediğini idda ederek kendini aklama çabasınıda bu forumda görüyorum.Malesef sende onlardan birisin benim gözümde ya o haltı ilk yiyenlerden yada yenilen haltı örnek gösterip halt yiyenlerden :S üzücü

başlıgı gene maffedenlerden biri olarak kusura bakmayın lütfen alakasız konular dönmesine vesile oldum.

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Hocam 30 ağustostan beri hesabım rölantide 23 temmuz - 30 ağustos tarihleri arası ise 5 köyü geçmeyen oyuncu durumları söz konusu. Ben sonradan başlamış kendi ekibini kurmaya çalışan bir adamım. Korku klanı ekip olarak gelen bir klan. Ben kalkıp korkuyu arkadan vurmadım. Korku klanı operasyon yapacağım diyip 1 hafta boyunca hiç bir organize sağlayamayan klan. Hatta birleşmenin ardından üyelerimin çoğu şunu dedi bizim birleşmeden önce ki forumumuz destek organizemiz bundan çok iyiydi. Ben bu adamlara söyledim, ben birleşme de olmayacağım siz çünkü hiç bir adım atmıyorsunuz dedim. Kağan çok boş konuştu. Hatta o kadronun dediğim gibi bir kısmı 48 de VEGAS ta ve klasik kadromdaydı benim satma diye bir şey yok yani. Meteor ' a gelirsek bana Casual hiç bir zaman diplomasinde şunlar olamaz demedi. Ben METEOR ELİT ile savaşıyor diye ELİT ile diplomasi kurmaktan kaçındım. Ancak meteor da fos çıktı. Tek bir operasyon yapmadan bölgedeki klanlara hadi aslanım hadi koçum yapan bir klanın daha fazla yanında olmak istemedim. Meteor un sonu başlangıcından belliydi yani. :) Dediğim gibi hesabım 30 ağustostan beri rölantide ilerledi. Hiç bir klan ve oyuncu ile de görüşmem olmadı. 23 TEMMUZ-30 AĞUSTOS arasında ki tüm görüşmelerime de kefilim arkadan iş çevirmedim dürüst oldum niyetimi herkese açık söyledim. Orayı buraya bağlayamazsın. İnsanların serhat a yükleniyorlar zaten diyip burada mantıksız bir şekilde saçmalamasından çok sıkıldım. İstediğiniz kadar yüklenin. Haklılığımı, değiştiremezsiniz.

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Beyler Sercana sövüyor musunuz ? Bakmaya geldim de

poxime

Mızrakçı
Korku kla
Hocam 30 ağustostan beri hesabım rölantide 23 temmuz - 30 ağustos tarihleri arası ise 5 köyü geçmeyen oyuncu durumları söz konusu. Ben sonradan başlamış kendi ekibini kurmaya çalışan bir adamım. Korku klanı ekip olarak gelen bir klan. Ben kalkıp korkuyu arkadan vurmadım. Korku klanı operasyon yapacağım diyip 1 hafta boyunca hiç bir organize sağlayamayan klan. Hatta birleşmenin ardından üyelerimin çoğu şunu dedi bizim birleşmeden önce ki forumumuz destek organizemiz bundan çok iyiydi. Ben bu adamlara söyledim, ben birleşme de olmayacağım siz çünkü hiç bir adım atmıyorsunuz dedim. Kağan çok boş konuştu. Hatta o kadronun dediğim gibi bir kısmı 48 de VEGAS ta ve klasik kadromdaydı benim satma diye bir şey yok yani. Meteor ' a gelirsek bana Casual hiç bir zaman diplomasinde şunlar olamaz demedi. Ben METEOR ELİT ile savaşıyor diye ELİT ile diplomasi kurmaktan kaçındım. Ancak meteor da fos çıktı. Tek bir operasyon yapmadan bölgedeki klanlara hadi aslanım hadi koçum yapan bir klanın daha fazla yanında olmak istemedim. Meteor un sonu başlangıcından belliydi yani. :) Dediğim gibi hesabım 30 ağustostan beri rölantide ilerledi. Hiç bir klan ve oyuncu ile de görüşmem olmadı. 23 TEMMUZ-30 AĞUSTOS arasında ki tüm görüşmelerime de kefilim arkadan iş çevirmedim dürüst oldum niyetimi herkese açık söyledim. Orayı buraya bağlayamazsın. İnsanların serhat a yükleniyorlar zaten diyip burada mantıksız bir şekilde saçmalamasından çok sıkıldım. İstediğiniz kadar yüklenin. Haklılığımı, değiştiremezsiniz.

Korku cephesinin basiretsizliği senin saydırdığın ekibin alt klanı mı olmanı gerektiriyordu ? Boş çıktı dediğin Meteor klanı ortalama bir büyüklükteki bir klan olmasına ragmen açık ara yendiğin rakiplerde 1. sırada biz mi savaşmamışızda milleti savaştırmışız? sen savaş mı verdin ne kesimi yaptın laftan başka bana icraat göster orda korku beklediğini veremedi köyler gitmesin diye adamlarla bir oldun o kadar saydırmana rağmen buysa adamlık sen adamın dibisin lafım yok. Meteor sana şunu bunu yap dedide yazmadım meteor baskıcı dedin onu açıkladım o baskıcı söyleminide senin fikrin değil başkasından duyup burada satmaya çalıştığınıda biliyorum o lafı çıkaranıda biliyorum.Onun dışında burda sana sallayıpta olayı yumuşatma derdinde değilim şahsi fikrim artiz klanının adap dışı davranğı yönündedir ama sen dillendirince insanı rahatsız ediyor konu bu.

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
beyler bu oyunu oynamayın. Tamam anlıyorum sizi bağımlı hissediyorsunuz bırakırsam hayatımı düzene sokarım diye düşünüyorsunuz ama inanın bana bırakıncada bi halt olmuyor yine aynı hayat :Dd