Tebrikler..

• Konuyu başlatan DeletedUser66182
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Oyun başında tesadüfen denk geldiğim, bölgeme ışınlatarak başlattığım.. Ardından girdiğimiz savaşta tampon olup, savaşsız bölgede rahat bir gelişme sağlattığım ARTİZZ klanı ve yöneticisi p1pijo. Yaptığı beceriksiz ve başarısız operasyonların suçunu bize yıkıp bunu bahane ederek kendi çabası ile köy alamayınca savaştan kaçarak küçük köy toplayıp PUSULA savaşına hazırlanacağım diyip hiç bir haber bilgi verilmeden gecenin 3 ünde klanımıza saldırı çıkmıştır.. Kendisine sebeplerini sormak için yazdığımda ise cevap vermemiştir...

Gelinen durum itibari ile çok net anlıyorum ki, insanların gözünü inanılmaz hırs bürümüş. Bunun adını siz koyun.. Ben daha fazla bir şey söylemek istemiyorum. Dost dediğin adama gecenin 3'ünde hiç bir bilgi vermeden saldırmayı köy almayı adamlık sananlara diyebileceğim tek şey şudur ki bu leke üzerinizde daimi bir şekilde kalacaktır...

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Bölgemizdeki savaş an itibari ile bitmiş olup. VEFA klanını mücadelesi için tebrik ederim... En azından düşmanımız ile düşmanmış gibi oynayabildik. VEFA klanının savaşarak yaptığını, arkadan iş çevirerek yapmaya çalışan ARTİZZ klanına köy vereceğimize düşmana asker kayıpsız tüm köyleri vereceğimizi bildiririm. Kırdığımız üzdüğümüz varsa affola. Çoluk çocukla oynadığımızı göremedik.

DeletedUser31319

Ziyaretçi
Bir oyun için böyle bir şerefsizlik yapılacağını da öğrenmiş olduk bunu da tanıdığımız bildiğimiz adamdan görmek son derece üzücü b*kunuzda boğulun

PANDA*

Kılıç Ustası
Merhaba

Serhatı bilen biliyor arkadaşlar gerekli açıklama yapılacaktır. Kendini acındırıp her zaman dalavere peşinde koşan adam şimdi bizi karalamaya çalışmaktadır. Dediğim gibi gerekli açıklama yapılacaktır. İyi oyunlar :)

PANDA*

DeletedUser31319

Ziyaretçi
Hiç bir şey ilan etmeden köy almak mıdır gerekli açıklama ?

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Klanımdan adam, gecenin 3'ü atıştırmak için mutfağa gidiyor yemeğini yiyor geldiğinde köy yok. Kim alıyor bakıyor müttefik olan ARTİZZ klanı. Bunun açıklamasını yapın...

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Senin ilk vukuatın değil ki.. 33. dünya da bizi satan sen değil misin ? huylu huyundan vazgeçmiyor. Çoluk çocuğa güvenip oynayan da kabahat.

valla ben bizim klan kötü derdim, artiz güzel oynuyor siz olmasanız hani çok dayanamayız derdim ama, adamlar resmen bizim arkamızdan kuyu kazmak için giriyormuş vefaya :) bide adamları düşman bölgeye taşıdık ne diyim, harbiden artizmişiniz

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Özel mesaj yayınlamak yasak, olmasa açıklamanın kralını yapıcam...

DeletedUser52961

Ziyaretçi
Kolay gelsin :) anladığım kadarıyla alışmak lazım böyle şeylere

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Kolay gelsin :) anladığım kadarıyla alışmak lazım böyle şeylere

2008'den beri oyun oynuyorum. İlk defa başıma böyle bir şey geliyor. Dile kolay 10 senenin oyuncusuyum. Kimleri kimleri gördüm, bunlar gibisini görmedim.

DeletedUser65871

Ziyaretçi
Oyunu karakterinin önüne geçiren, kahpe kahpe arkadan oyun oynayan kARıTİZZ klanlarını tebrik ederim ...

HeyBizBurdayız

Baltacı
Daha önce birçok kez benzerlerine şahit oldum bu tür hareketleri yapan kişilerin genelde kendine dahi saygısı olmayan ve hep kaybeden olduklarını da bilirim siz bişey kaybetmediniz geçmiş olsun.:S

12345x1

Mızrakçı
Öncelikle, hayatımda yemediğim kadar hakareti sizin klanınızdan yedim. Yine de sizi mücadeleniz için tebrik ederim. Kötü söz söylemedik, hakaret etmemeye çalıştık. Elinize sağlık, keyifli bir bölge savaşı oldu. ArtizZ ile olan olayınız için ise yorum yapmak bana düşmez. Biz tektik, siz ikiydiniz. İki olmanın avantajları olduğu gibi böyle dezavantajları da olabiliyor. Bunun bilincinde hareket ettiğinizi düşünürdüm fakat fazlasıyla kendinizi başka klan dostluğuna kaptırmışsınız. Köyleri düzgünce savaşarak toplamak daha iyi icap ederdi, bu kararınıza da saygı duymak gerekir. Umarım başka dünyalarda özellikle jubile dünyamız w54te sizleri karşımızda görmek isteriz :)

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Daha önce birçok kez benzerlerine şahit oldum bu tür hareketleri yapan kişilerin genelde kendine dahi saygısı olmayan ve hep kaybeden olduklarını da bilirim siz bişey kaybetmediniz geçmiş olsun.:S

Aynen hocam giden köy olsun adamlığımız, insanlığımız hala bizde.. Şimdi merakla izleyeceğim ezilmelerini. Çünkü görünen o ki operasyon ile yapamayan bir klan ancak böyle arkadan çevirdiği işlerle 3-5 köy toplayabiliyor.

Öncelikle, hayatımda yemediğim kadar hakareti sizin klanınızdan yedim. Yine de sizi mücadeleniz için tebrik ederim. Kötü söz söylemedik, hakaret etmemeye çalıştık. Elinize sağlık, keyifli bir bölge savaşı oldu. ArtizZ ile olan olayınız için ise yorum yapmak bana düşmez. Biz tektik, siz ikiydiniz. İki olmanın avantajları olduğu gibi böyle dezavantajları da olabiliyor. Bunun bilincinde hareket ettiğinizi düşünürdüm fakat fazlasıyla kendinizi başka klan dostluğuna kaptırmışsınız. Köyleri düzgünce savaşarak toplamak daha iyi icap ederdi, bu kararınıza da saygı duymak gerekir. Umarım başka dünyalarda özellikle jubile dünyamız w54te sizleri karşımızda görmek isteriz :)

Eyvallah oyun başından beri karşılıklı sataştık gazladık birbirimizi olağan şeyler. Son düzlükte daha da güzel gidiyordu ikili muhabbetler. Ama arkadaşlar kendilerince yalan uydurmuşlar ona inanıyorlar. Sözde farklı klanlara artizz ile ilgili konuşmuşum :) VEFA klanına aramızda problem olduğunu bile söylemedim. Konuştuğumuz tüm klanlara ARTİZZ ile beraberiz diye konuştum. Ama bakalım açıklama yapacakmış bu çocuklar yapsınlar nasılsa minareyi çalan kılıfını hazırlar...Sözümde ciddiyim savaşarak hakeden toplasın köyleri. Tarafıma ulaşanları direk yönlendiricem asker kestirmeden bırakıyorum size köyleri. Bence böylesi daha uygun. Mavilikte kendine bir klanı tamponlayıp sonra o klana yan çizendense, savaşarak hakeden klana köylerimiz hayırlı olsun.