Tapınak

• Konuyu başlatan DeletedUser59308
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser59308

Ziyaretçi
Gozetleme kulesinin mantigini cozmek basit kule ne kad ar gelismis ise o kadar alan icerisinde ki en yavas birligi gorebiligoruz tamm .

Birisi tapinak in.neden onemli oldugunu anlatabilirmi arkadaslar 36 da pre icin oynadim tapinak vardi ama cok onemsemedim nedir ne degildir ?

OffensiveZorba*

Baltacı
Tapınağa dair binlerce hurafe var :D 36'da hala oynuyorum hala tam olarak kavrayamadım :D ama taktiğim şu bütün köylerimi tapınağın etki alanında tutmaya çalışıyorum :D

DeletedUser59677

Ziyaretçi
kilise gibi bildiğim kadarı ile sadece adı değişik

DeletedUser58012

Ziyaretçi
anladıgım kadarıyla tapınagın ulasma cevresinde degilse köyün askerler yarı gucunde oluyormus :D

DeletedUser48024

Ziyaretçi
Şimdi Tapınak Etkisinde Olan Köylerde Saldırı Çıktığın Zaman.

Tapınağın etki alanında
Saldırganın savaş gücü: 100%

Tapınak Etkisinde Olmayan Köylerden Saldırı Çıktığın Zaman

Tapınağın etki alanında değil
Saldırganın savaş gücü: 50%

Yani Tapınak Etkisinde Olmayınca Köy Saldırı Ve Savunma Askerlerinin Etkisi Azalıyor.

Tapınak Etki Alanında Olmayan Bir Bölgeden Köy Alınca Orada Tapınak Kurman Lazım :) 1. Seviye Tapınağa 5000 Çiftlik İstiyor. İşin Saçma Tarafı Da Bu İşte :) 5000 Çiftlik Hiç Oldu Gitti :)

DeletedUser58012

Ziyaretçi
bide gozetleme kulesinide koyarsan 1 koyun tamamı cop oluyor :D

DeletedUser59308

Ziyaretçi
Şimdi Tapınak Etkisinde Olan Köylerde Saldırı Çıktığın Zaman.

Tapınağın etki alanında
Saldırganın savaş gücü: 100%

Tapınak Etkisinde Olmayan Köylerden Saldırı Çıktığın Zaman

Tapınağın etki alanında değil
Saldırganın savaş gücü: 50%

Yani Tapınak Etkisinde Olmayınca Köy Saldırı Ve Savunma Askerlerinin Etkisi Azalıyor.

Tapınak Etki Alanında Olmayan Bir Bölgeden Köy Alınca Orada Tapınak Kurman Lazım :) 1. Seviye Tapınağa 5000 Çiftlik İstiyor. İşin Saçma Tarafı Da Bu İşte :) 5000 Çiftlik Hiç Oldu Gitti :)
tesekkur ederim ;)

DeletedUser54786

Ziyaretçi
daha bitmedi sadece 5000 birim le kalsa iyi :D birde 2.seviye yapayım alan genişlesin dersen 2500 birim daha gitti çiftlikden:D tamam bunu koydunuz eyvallahda o zaman etki alanını bu kadar küçük yapmasaydınız bari :(

DeletedUser48024

Ziyaretçi
daha bitmedi sadece 5000 birim le kalsa iyi :D birde 2.seviye yapayım alan genişlesin dersen 2500 birim daha gitti çiftlikden:D tamam bunu koydunuz eyvallahda o zaman etki alanını bu kadar küçük yapmasaydınız bari :(

Eeee Tabi Bir De Bunun 3. Seviyesi Var 4263 Çiftlik İstiyor Yani 3 Kademe Basacak Olursan Tapınağı Ufak Bir Hesap Yapalım :)

Tapınak 1. Seviye 5000 Çiftlik

Tapınak 2. Seviye 2750 Çiftlik

Tapınak 3. Seviye 4263 Çiftlik

Topla Bunları Ne Yapar ?

11968 :)

Bir Köyde Çiftliğin 30 Olunca Kaç Birim Yapıyor ?

24000

Şimdi Çıkar 24000 Den 11968'i Ne Kaldı ?

12032

Eee Bir De Binalar Var Tabi Ona Da 3500 Gitsin Onu Da Çıkar ?

Ne Kaldı 8532 :) ?

Valla Ben De Yeni Hesapladım Beklediğimden Daha Çok Yer Kalıyormuş Çiftlikte. Sonuçta Her Şey Bizler İçin Değil Mi :)

Teşekkür Ediyorum Bu Tapınak Sistemini Getirenlere. Ne De Olsa 24 Bin Çiftliğin Tamamını Değil De 15468 Birimlik Kısmını Kullanıp Bizlere Çooooook Fazla İşimize Yarayacak 8532 Birimlik Yer Ayırdıkları İçin :)

DeletedUser54786

Ziyaretçi
bende var 3.seviyeli köy, savunma köyü,askeri yok ama ,basamıyoruz çiftlikde yer yok ,sınırda olmasa basmıycam zaten de sınırda diye mecbur kalıyoruz :confused: etrafına köy topluyoruz mecburen, o ortadaki tapınaklı köye,hakkaten tapıyoruz bu seferde :confused:

DeletedUser48024

Ziyaretçi
bende var 3.seviyeli köy, savunma köyü,askeri yok ama ,basamıyoruz çiftlikde yer yok ,sınırda olmasa basmıycam zaten de sınırda diye mecbur kalıyoruz :confused: etrafına köy topluyoruz mecburen, o ortadaki tapınaklı köye,hakkaten tapıyoruz bu seferde :confused:
Hele Bir De Op Yerken O Tapınaklı Köyün Tapınağını Yıksalar :D Gitti Etrafındaki Tüm Köyler :D Hepsi İnançsız Kaldı :D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
Allahtan kule sistemi yok,oda olsa kimse asker basamaz, herkes mis basar ,10 balta 10 hafif atlı ile oplar izlerdik herhalde :D:D

DeletedUser48024

Ziyaretçi
bide gozetleme kulesını dahıl edersen koyu kullanmadan islevsel bisey yapabılırsın :D
Aman Onu Hiç Söyleme :) Daha Gözetleme Kulesine Gelmedim. Onun İçin De Bir Başlık Açılır Yakında Ona Da Yazacağım 3-5 Bişi Var :)

DeletedUser54786

Ziyaretçi
Hele Bir De Op Yerken O Tapınaklı Köyün Tapınağını Yıksalar :D Gitti Etrafındaki Tüm Köyler :D Hepsi İnançsız Kaldı :D

onunda yapıldığını gördüm, bu seferde alan içinde risk doğuyor,kısa mesafeden 1 mis,hoppp aldığın köy gitti :D:confused: köy afedersinde ortalık malına dönüyor ,habire el değiştiriyor:D

DeletedUser59308

Ziyaretçi
8k ciflikle ne basacaz ki bu nasil is ? 3000 balta 1000 hafif 200 sah ful ordu olacak yani ;) iyimis 3.4 gune bir op yapilir o zman :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.