Türkiyem

• Konuyu başlatan DeletedUser62491
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
yok beş kişi girin demiyoruz. on kişi girin. çünkü konsept on kişilik klanlar üstüne kurulu

sen bu aşiret klanları adı altında aynı kişilere sırf forumda kalabalık olsun laf atayım niyetindesin anladığım kadarıyla... çünkü baktığım zaman w36 da 7 klanı olan bir ekiptesin... 40*7=280 ediyor... bir önce kendine bakmalı insan :)

DeletedUser

Ziyaretçi
benim beynimi sorgulamak sana düşmez... İnsan olabilirsen konuşabiliriz ama ;)

myw**

Dük
belkide konuyla alakam vardır ayrıca bu classiğin özelliklerini keşke daha güzelce okusaydınız bu kadar gereksiz bahane ile millete laf sokma içine girmezdiniz

DeletedUser

Ziyaretçi
sen bu aşiret klanları adı altında aynı kişilere sırf forumda kalabalık olsun laf atayım niyetindesin anladığım kadarıyla... çünkü baktığım zaman w36 da 7 klanı olan bir ekiptesin... 40*7=280 ediyor... bir önce kendine bakmalı insan :)

ben o dünyada premium kasıyorum. myw* ye köy büyütüyorum. başka bir fonksiyonum yok. he evet 7 klan yine yanlış, fakat ağır dünyada diğer klanlar 15 klan kurarsa, ben o 7 klan kurana aga sen nabıyosun demem ? sonuçta o dünya belki de iki yıl sürecek.

burası ise mukayese edilemeyecek bir yer. sen 4x hızında hiç oynadın mı bilmiyorum, fakat bu hızda bir klan rahat rahat etrafındaki köyleri toplarsa üç ay içinde 10 kişi ile bütün haritayı ele geçirir. adamlar da bu yüzden demişler ki, klan kilitleme özelliği koyalım insanlar klan değiştirmesin, klan dışı desteği yasaklayalım insanlar diğer klanlardan yardım almasın. temayı anladın mı ? yani destek takımı bizden istiyor ki, bu oyun klan değil ekip oyunu olsun. en iyi ekiplerin çaprıştığı bir mücadele olsun. siz buraya bir başlık açıyosunuz. en az 5 klanla gelicez diye. eeee ? şimdi ben size ne diyeyim. tebrik mi edeyim ? yakında artık speed lere de 5 klan girmeye başlarsınız bu gidişle.

neyse daha da bişey demiyorum. ya mis atmayı öğrenmişsiniz, burada sıkıntı yok. okey. fakat ne oynadığınızı bir türlü çözememişsiniz.

DeletedUser62491

Ziyaretçi
ben o dünyada premium kasıyorum. myw* ye köy büyütüyorum. başka bir fonksiyonum yok. he evet 7 klan yine yanlış, fakat ağır dünyada diğer klanlar 15 klan kurarsa, ben o 7 klan kurana aga sen nabıyosun demem ? sonuçta o dünya belki de iki yıl sürecek.

burası ise mukayese edilemeyecek bir yer. sen 4x hızında hiç oynadın mı bilmiyorum, fakat bu hızda bir klan rahat rahat etrafındaki köyleri toplarsa üç ay içinde 10 kişi ile bütün haritayı ele geçirir. adamlar da bu yüzden demişler ki, klan kilitleme özelliği koyalım insanlar klan değiştirmesin, klan dışı desteği yasaklayalım insanlar diğer klanlardan yardım almasın. temayı anladın mı ? yani destek takımı bizden istiyor ki, bu oyun klan değil ekip oyunu olsun. en iyi ekiplerin çaprıştığı bir mücadele olsun. siz buraya bir başlık açıyosunuz. en az 5 klanla gelicez diye. eeee ? şimdi ben size ne diyeyim. tebrik mi edeyim ? yakında artık speed lere de 5 klan girmeye başlarsınız bu gidişle.

neyse daha da bişey demiyorum. ya mis atmayı öğrenmişsiniz, burada sıkıntı yok. okey. fakat ne oynadığınızı bir türlü çözememişsiniz.
Sakamısın sen diğer lerı kaç klan olucak sanki bu kadar saçma yorum yapmayın 5 klan dediğin 50 kişi gör bak herkes en az 50 gelıcek

myw**

Dük
iyide süper zekalı arkadaş oda diyorki yapılmasın edilmesin özel olarak birileine değil genel olark herkese yapmasın diyor bu claasicte ,bu dünyanın özellikleri çerçevesinde 5 klan olmanın hatta 2 klan olmanın manası yok yahu dünya kapana die bişi yok anlamıyormusuz sadece belirli bir tarih geldiğin de o an kim sıralamada ilk konumdaysa o 1. olacak ... yani diğerleri sadece onların ayakçısı olucak .BAKIN YİNE DİYORUM BÜYÜK HARFLERLE YAZIYORUM ANLAYAN ANLAMAYANA ANLATSIN DÜNYA KAPATMA DİYE BİŞİ YOK

DeletedUser

Ziyaretçi

Bak öncelikle şunu anla... Ben worlde bu ekiple başlamıcam... İllaki karşıt görüş üretmek içinde yazma... Bana oyun etiğinden bahsederken, limitlerden bahsederken de, başkasına köy büyüttüğünü söyleme... Sen başka worldde arkadaşına köy büyütürsen bu adamın da 5 klan girmesi seni ilgilendirmez bana göre... malesef bende sizin bedava köy ve puan derdini tebrik edemiyorum işte :)