Türkiyem

• Konuyu başlatan DeletedUser62491
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62491

Ziyaretçi
Evet ismimiz an itibariyle bu şekildedir. En az 5 klan olucak şekilde gireceğiz sürpriz ve güzel isimler var bu ekıpte ,yön olarak son gün acıklayacagım.
(Ankara297-furkan) herkese başarılar dılerım

DeletedUser614

Ziyaretçi
Türkiye gibi isimleri kullanmak yasaktı diye hatırlıyorum. Sonuçta kim savaş açılınca ortaya hoş olmayan cümleler çıkıyordu. Türkiye mağlup edildi gibi.

DeletedUser

Ziyaretçi
daha dün, kendal empire burayı gelir aşiret ile kirletir diyodum, beni yanıltmadığınız için hepinize sonsuz teşekkürler. zaten on kişi klan limiti, klan kilitleme, klan dışı desteklemenin yasaklanması gibi özellikler laf olsun diye kondu. .org taki tek akıllı sizlersiniz. aferin size. gj :cool:

DeletedUser62491

Ziyaretçi
kendal ne alaka :) kendalın adı gecti mi sözlerimde gelirse tek kişi olarak oynar oyununu

5 klanda sorun yok gibi sanki ya,böyle seylerin oturmasi yavas yavas olur.Yayı 50 kisi kapatmak da bi degisim 300 kisi kapatmaktansa :)

DeletedUser62491

Ziyaretçi
izlemeye değil, bizzat karşınızda durmaya geleceğim.

Şunu unutmayın ki, bir ARMUT kendine yapılan yanlışı hiçbir zaman unutmaz.
armutcum yalnısı kim yaptı onu herkees biliyo biz oyunlar gercek hayatı hiç karıstırmadık gel bekleriz ayrıca tüm armut multilerini de al :)

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Yanlışı kimin yaptığını ben gayet güzel açıkladım. Anlamayanların ve anlamak istemeyenlerin de sıfatlarını ayrı ayrı yakıştırdım. W34 genel forumunda yazdığım yazıyı, zamanında çektiğim sirküleri okuduysan-ki okudun- ve anlamadıysan sana yakıştırdığım sıfat da belli. Atalarımız sağolsun o kadar güzel bi dil türetmişler ki, her şey için cuk diye oturan bi sıfat var.

ARMUT multisi değildir o. ARMUT multisi olsa duramazdın ;)

DeletedUser62491

Ziyaretçi
Yanlışı kimin yaptığını ben gayet güzel açıkladım. Anlamayanların ve anlamak istemeyenlerin de sıfatlarını ayrı ayrı yakıştırdım. W34 genel forumunda yazdığım yazıyı, zamanında çektiğim sirküleri okuduysan-ki okudun- ve anlamadıysan sana yakıştırdığım sıfat da belli. Atalarımız sağolsun o kadar güzel bi dil türetmişler ki, her şey için cuk diye oturan bi sıfat var.

ARMUT multisi değildir o. ARMUT multisi olsa duramazdın ;)
bak sen niye siyasetle oyunu karıstırıyosunki anlamıyorum ben kac sene asskeri okulda okudum belki vatanını en cok seven bizdik ama burası sadece oyun platformu insanlar ne düşünür ne yapar benim umrumda değil ben oyunuma bakarım bu platform içinde

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Meselenin siyaset olmadığını da açıklamıştım ama sanırım onu da anlamamışsın .s

DeletedUser

Ziyaretçi
Klan ısmı oyun kuralları açısından uygun olmaması nedenı ıle farklı olacaktır. Onemlı olan adı degıl içerigi sonucta

Neyse worlde gelen tum arkadaşlara simdiden basarılar..