Stalker vs Ayyıldızı Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser36776
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser28727

Ziyaretçi

AYYILDIZ klanları olarak şuana kadar ki hiçbir savaşımızda forumda bulunmadık,sadece siz stalker üyeleri burayı sık kullandığınızdan dolayı burada postlar atılmaya başlandı klanımız tarafından.

diğer başlıklardaki mesajlarımda stalkera duyduğum saygıyı mutlaka görmüşsünüzdür.
büyük klanlar her zaman diğer kişiler tarafından bir şekilde eleştirilir.meyve veren ağaç taşlanır misali.
bu başlık altındaki tüm mesajları okudum,bizim ve sizlerin.

tüm konuşmalar,muhabbetler ego tatmini bu forumda,yok siz şöle yaptınız şöyle aldınız,biz böyle yaptık böyle aldık,bunların hepsine eyvallah.sonucta bunda kızılacak birşey yok.bizim arkadaşlarımız sizlere bi konudan bahsetmiş,sizlerde rambaldi yi örnek vermişsiniz.ancak arkadaşlar sizin bilmediğiniz birşey var.
bizler sizlerin içinizdeyiz,neler olyor neler bitiyor en başından beridir farkındayız.elf. in kendi arkadaşlarının zorla köyleri toplandığı için isyan ettiğini ve klanlarınzdan çıktığını tüm dünya biliyor.ama bizde böyle birşey göremezsiniz.

daywalker,ben cenk abimle birşeyleri yaftalamam yakıştırmam,neyse onu söylerim,

biz welled sizle savaş başlamadan önce oyunu bırakmıştı,16 da oynuyor kendisi,siz köylerini almaya başladığında klandan çıkarmadık,köylerini kaybedeceksede aradık bulduk getirdik savaşmasını istedik,kendisi de zaten destek de istemedi.biz bu şekilde birisini klandan çıkarmadık.sonuç,çok önem verdiğiniz istatistik de 13 köylük bir sayı elde ettiniz.ama siz hemen klandan çıkarma yolunu seçtiniz,aramızdaki fark bu.istatistikler çok önemli ya ?

neyse bu köy toplamaları,klandan atmalar, her klanda olan şeyler çok önem verilecek bir şey değil.
toparlamak gerekirse,en başta belirttiğim, eleştirilmeniz,sevilmemenizin en büyük sebebi güçlü olmanız ancak size saygı duyulmamasının en büyük nedeni daywalker senin şu söylediğin sözdür,

'İstatistikler mini etek gibidir, savaş bittiği zaman o mini eteği çekip alcaz ....dan '

seviye zaten bir şekilde diplere çekilmiş,hiç değilse ağzınızı bozmamanızı sizden rica ederiz.

saygılar sevgiler,iyi oyunlar.

AYYILDIZ klanları adına kimse burada daha fazla yorum yapmasın

DeletedUser

Ziyaretçi
Yaw bırakın arkadaşım bu biz saygılıyız, size yaftalamıyoruz laflarını ya. Ancak diğer arkadaşlarınızın, klanınızdakilerin gözünü boyarsınız. Hala gelmiş bize sizin içinizdekileri biliyoruz, elf şöyle yapmış, siz şunu atmışsınız diyorsunuz ya. Bu kadar politikacı ağzıyla konuşmayın. Madem biz kendi oyuncularını atıp toplayan, kendi oyuncuları bile buna isyan edip klandan çıkan, sadece istatistiklerden ibaret olan ve bu istatistikleri bozulmasın diye oyuncularını klandan atan boş bir klanız, madem siz bizim itham ettiğimiz şeyleri yapmayan seviyeli şampiyon bir klansınız, o zaman koca ay yıldız klanı olarak bizimle tüm dünya ile ittifak kurarak değil delikanlı gibi sadece kendiniz gelerek savaşın :) Tabi kendiniz derken, biz SA'yı attıktan sonraki kurduğunuz alt klanları kastetmiyorum :)

DeletedUser1830

Ziyaretçi
Bırakın şunlarla tartışmayın yuvaya dönün arkadaşlar..
O saygı tayfasına gösterdiğimiz musamahanın onda birini kimse göstermez..Stalker klanı sayesinde üç beş büyük hesapları devr alınca fasulyeden nimet oldular akılları sıra..Bizde sarı yakan atılır ..tutmayız sarı yakanı ..ondan sonra yok arkadaşım atıldı köyleri toplandı ..şu oldu bu oldu ..geçeceksiniz buraları .adama opda köy veriyorum 5 gün sonra dönüyor bana arkadaşım atılmış diye .kafanıza göre hikayeler uydurmayın
Bundan sonra oyunu bırakan arkadaşlarımızın köylerinide size veririz tamam ..sizde bize verirsiniz..:D
Harikasınız :D
İkinciye saldırıda 18 milyon kusur fark atmışız hala mini etekdir diyor el insaf be birader
Siz gidin foruma uğramayın gidin 11.klanınızı kurun :D

JrFly

Dük
arkadaş klandan biz atıldık arkamızdan 1 ton laf dönüyor anlamıyorum herkes oyununa baksın bizi rahatsız etmeyin. stalker klanında sadece sevdiğim 1 şey vardı :) komutan denen eleman klandakı 10 15 oyuncuya kendı alacağı köyleri kamilettiriyor sonra kendisi gidip boş köyleri alıyordu :) lan ne gülerdim bir bilseniz :D kendisi 2 kami atmazken millete 10 kami yazıyordu :D:D:D neyse başarılar..

seqoa olayı bılmıyorsun atlama yapma :)

DeletedUser1830

Ziyaretçi
sana bi atlarım burdan velet başkanı olduğum klanımı bilmiyecem

DeletedUser34195

Ziyaretçi
Adam gibi durana kimse bişe yapmaz o attı bu attı ayaklari boş muhabbetler,köyleride her klanin yaptigi gibi kendileri topladı en dogal hareketleri...neyse rapor koyunda rapor izliyelim pls :) istatistiklerde olabilir..

DeletedUser28727

Ziyaretçi
PADİŞAHIM ÇOK YAŞA =)
büyük ve güçlü klansınız,bunu kabul etmeyen yok ama bu köy toplama mevzusunda eğer gerçekten kimseye umursamasaydınız gülüp geçerdiniz,niye açıklama yapıyosunuz ki el aleme ? gülüp gecin arkadaşlar =)

neyse gençler haklısınız, bu forum temizlensin,savaş üstünden makara yapalım,mümkünse daywalker mini etek mevzusunuo sözü söyleyen kişi olan sir alex in adabı ve kültürüyle konuşalım.basite indirgemeyelim şu muhabbetleri.

DeletedUser

Ziyaretçi
W15 canlandı sanırım şimdiden sular ısınmaya başlandı :) şimdiden herkese başarılar dilerim adil bir şekilde savaşmanızı dilerim :) adil dedim ama ne kadar adil olur bilinmez oyun sonuçta :)

DeletedUser38381

Ziyaretçi
bu kadar güzel w bu sözlerle kirletmeyelim ben 40k dım köylerimi sağolsun stalker aldı ama :D oyuna devam edyorum intikam bile 2 tarafın birbirine saygılı bir şekilde alınmasıyla olur

DeletedUser24088

Ziyaretçi
sss.jpg

olay burdan çıkmış :) işte kanıt siz almadan biz paylaşmıştık. bakıyorum hep boş konuşmalar. susalım birazda işimize bakalım arkadaşlar :) yukarıda yazan tarumun köyleri :)

DeletedUser33843

Ziyaretçi
ekranalntsos.png

Not : Savaşın 3.günü şuan operasyon filan yok. Sınır oyuncularının bireysel performansları.

DeletedUser36776

Ziyaretçi
Sınırdaki her oyuncumuzu klanlarınıza çağırıyorsunuz. 2 oyuncumuz usturanın tehditle çağırdıgını söyledi :D

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Ben sana stratejilerini söyleyeyim.

3 Stalker klanı = 32 mio. 1o Ayyıldız klanı = 33 mio. Tamam beyler Stalker'ı her türlü yıkıyoruz troll

DeletedUser28727

Ziyaretçi
arkadaşlar sıkıldık artık sizin şu köylerini almaya başladığımız kişileri klandan atmanızdan.istatistiklere yansımasın diye klandan atıyosunuz.

şimdiki kurban,deep0178 =)

hayır nabıyosunuz anlamıyorum ki, forumda bak biz ayyıldızdan şu kadar köy aldık diye konuşurken egolarınız tavan mı yapıyo =)

hee bide şu alt klanlara takılmayın gençler,onlar alt klanlarımız değil,bölgesel klan hepsi,

yeni yapılanmamızı anlamayan gençlere bir açıklama ;

'sizler stalker gibi büyük,kaliteli oyuncularla mevcut bir klanla başedebilmenin kolay olduğunumu zannediyosunuz ? stalkerle w15 de başedebilecek tek klan AYYILDIZDIR.öyle 2-3 klan stalkerlı kardeşlerimizle başedebilmek mümkün değildir.
savaşı stalkerın kendi evine götürmeyen klan savaşı baştan kaybetmiştir zaten.o yüzden stalker klanının her bölgede bizimle savaşması lazım'

bu yaptığımız diplomasi ve yapılanma sonucunda stalker da sancak klanlarına buna benzer bir teklif götürdü.mesajlarınız bize geldi arkadaşlar niye gülüyosunuz ki ??? ve yaptığınız şey de gayet normal ve akıllıca,keza göktrk klanındaki k56 bölgesindeki oyuncularını klana aldınız,bunlar stratejik hareketlerdir.

ayrıca k54 bölgesinde sizin savaşan oyuncularınızın hepsi bivya başta olmak üzere kafa oyuncular.bizim ise sadece ustura vardı,yeni yeni oyuncularla o bölgede karşınıza çıkacağız.güzel savaş oluyor açıkçası w15 e bir hareketlilik geldi =)

ben kendi klanımızdaki arkadaşlarımızı uyarıyorum buradaki muhabbetler konusunda,lütfen sizlerde aynı üslubla hareket edin.
buradaki asıcak kesicez yapıcaz edicez şeklindeki konuşmalarınız gerçekten çocukça geliyor,AYYILDIZ klanları yıkılmadan bu savaş bitmez,isterseniz istatistiklerde 500 köy fark yapın, sonucta bu oyunun amacı bu savaşı sonlandırmak =)

HERKESE İYİ AKŞAMLAR,İYİ OYUNLAR,BOL-NEŞELİ MUHABBETLER DİLERİM

AYYILDIZ KLANLARI adına
UĞUR

DeletedUser

Ziyaretçi
pinhani20 hocam kimsim bilmiyorum ama dolu dolu konuşup boşa kürek çekiyorsun. deep0178 dediğin adam kırmızıyı yaktı, klandan atmadım çünkü ricacısı vardı.

Sen de maps tan bakıp gördün hesapta hareket yok daldın topladın köyleri. Madem büyüksün, güçlüsün ve adaletli savaşalım diyorsun, tutarlı ol dostum, sonra da saygı bekle.

DeletedUser28727

Ziyaretçi
benimle bir alakası yok,klanla alakası var.

neyse kime anlatıyorum ki.her köylerini almaya başladığımız adam ne de olsa kırmızı yakmış olacak.

yeni tt belli oldu =)