Stalker vs Ayyıldızı Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser36776
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36776

Ziyaretçi
1. gün bilançosu

hqprp.png

hqpt1.png

Sınırdaki welled ( C ) in köyleri boşaltıldı toplanıyor. İlk oyundan kopan arkadaş oldu..

DeletedUser39290

Ziyaretçi
Nusret'in özet biraz eskimiş geçtiğimiz 1 saat 50 dakika da insanları merakta bırakmayalım :)

Adsız.jpg

DeletedUser28727

Ziyaretçi
tebrikler iyi gidiyosunuz
ama daha tüm dünya size karşı savaşa başlamadan bu savaş savaş sayılmaz ki =)

DeletedUser33843

Ziyaretçi
22-5 oldu. Buğra yine yardırıyor. 1.lik hedefim sanırım artık hayal olacak. :(

DeletedUser28727

Ziyaretçi
olaylar olayar...

taruumm

tam köyleri alınırken istatistiklere yansımaması için klandan atılıyor,daywalker köyünü almaya başlıyor,
işte bu yüzden diyoruz istatistikler mini etek gibidir diye =)

şimdi diyeceksiniz oyuna girmiyordu falan filan...

DeletedUser36776

Ziyaretçi
ağlamaya başladınız hemen. Adamın köylerini dağıttık biz topluyorduk zaten..

Giden köylerde bize geri gelecek. Senin köylerinde gelecek. şu üstte gülen sizdense onunkilerde gelecek. Silip süpürücez :D

DeletedUser28727

Ziyaretçi
Ağlamak mı ???

anladığım kadarıyla yaşın küçük,çocukça tavırlar sergilemeye gerek yok, bu oyun ego tatmin oyunu ancak egolarını olgunca tatmin etmelisin.
ben burada AYYILDIZ klanlarını temsil ederekden konuşuyorum,konuşmalarımın neresinde ağlama tavrı gördün onu anlayamadım ???

köylerinimi topluyodunuz ?? =))
bırak dostum bu işleri,biz almaya başlayınca farkettiniz,biz görmüyomuyuz sanki olan biteni.twstats herşeyi gösteriyor zaten.

senin köyün gelcek,onun köyü gelcek,hepinizi süpürücez,

büyüksün almora10 =))

DeletedUser40839

Ziyaretçi
Bırak Uğur İstediklerini Yapıp Yazsınlar :)

Seni Çamura Çekmeye Çalışan Kişiye Karşı Cevap Vermeyeceksin ki Kendi Bataklığında Boğulsun...

DeletedUser28727

Ziyaretçi
bu güzeldi kardeşim =)
neyse klanlar forumunda zaten bizim ne işimiz var =)

DeletedUser36427

Ziyaretçi
ayyıldız klanı w13 dede vardı az kişiydiler ve pusulanın içindeydiler ama güzel savunma yapıyorlardı bence küçümsemeyin stalker da iyi bir klan ama eğer bu savaş teke tek olursa ben yinede stalkerın kazanma ihtimali yüksek diyorum savaşa. ayyıldızlı arkadaşların savaşa işe yaramıycak klanları sokmasıda sadece karşı tarafın moralinin yükselmesini sağlıyor tek klan 20 klana karşı öndeyiz ve daha çok iştahlandırıyor bence ayyıldız işin o tarafında yanlış yapmış :)

DeletedUser

Ziyaretçi
go go go ayyıldız go go go :D

tabikide stalker bu savaşı kazanacaktır...

DeletedUser

Ziyaretçi
stalker favori gozukmesıne karşın karşı takımında ıyı savunma yapması ınsanları düşündğrğyor yani şöyle diyelim.......bir futbol takımı var çok iyi savunma yapıyor hani derlerya etten duvar karşı tarafta tam bır hucum takımı oyunu karşı tarafa yığıyor burda ya hucumcunun teknık heyetı ıyı olup kılıdı cozucek yada cok elıt oyuncular olucak obur ıhtımalle bu savaş dıablo - baba -sımoms gıbı klanlara yarıcak

DeletedUser

Ziyaretçi
savunma hiç bir zaman çözüm değil eğer futbal ile konuşacak olursak savunmanın uzun süreli başarı getirmeyeceğini şu şekilde açıklayayım:D

inter barcelonaya karşı savunma yaptı şamp. ligi kupasını kaldırdılar..... inter ondan sonra ne yaptı
chelsea geçen sene savunma yaparak şamp. ligi kupasını kaldırdılar..... bu sene ne oldu

bu iki takıma yenilmiş olan barcelona hiç sevmem aslında kendilerini her sene ya kupayı alıyorlar yada en az yarıfilan :D

o yüzden ayyıldız ekibinin iyi bir op stratejisi yapması gerek :)

DeletedUser33843

Ziyaretçi
madem futbol konuşuyoruz o zaman ben de futbol'la cevap vereyim. savunma ile ilgili söylentileri kim çıkardı bilmiyorum ama şuan 2 tarafta birbirine saldırıyor, raporlara bakıyorum da destek pek yok ama kamikaze ve misyonerler havada uçuşuyor. daha savaşın 2.günü olmasına rağmen karşılıklı baya bir köy alımı var.

şuan maçın yıldızlarına bakıyorum. ayyıldız'da ustura tek başına birşeyler yapmaya çalışıyo, takımın maradonası gibi baya bi iş yapıyo. stalker'da ustura gibi 5-6 adam var şuan yardıran. savaş seyri bu şekilde, daha op.lar başlamadı ama ben çok fazla bir ömür biçmiyorum ayyıldıza. çıta gün geçtikçe açılacaktır. detayları artık Nusret'ten alırsınız.

DeletedUser28727

Ziyaretçi
futbol konuşuyorsak bir yorum da benden o zaman,
şuan kendi sahasında oynuyosunuz oyununuzu,word 1.si klanınızın ilk 5 i atackda.bizden sadece 1 kişi,o da ustur@.
siz hele bizim sahamıza op.unuzu yapın,k54 e bir girin de,ömürleri o zaman bicin =)
k54 bataklıkdır,ben yıkarım,yakarım demiyorum ama bizi savaştığınız diğer klanlara benzetmeniz ve bu kadar hafife almanız açıkçası işimize geliyor =)