Stalker Kesim Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser9560
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
koy koy rezil olunacak bir tarafı yok durup dururken kimsenin yetkisi alınmaz w13 de neler yapmak istediğini zaten biliyordum neden böyle birşey yaptığını da biliyorum niçin gölge yönetimdeki arkadaşların ben böyle böyle dediğimde hala senin tarafında olduğunuda biliyorum yani bak esat ile de konuşmuşsun :) daha neyin ss alıp koyucaksın gelsin yazsınlar işte :) yok yok gelsin fatih yazsın nasılsa sen yaparsın fatih alır üzerine ben istedim diye.. o gün bitti zaten oyun :) w13 de klandaşımın köyünü aldım köylerimi dağıttım 3 arkadaşıma oyunu da bıraktım zaten :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Osmancığım nerelerdesin sen w15 de geri başlamışsın oyuna :) tekrar hayırlı olsun :D

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
Osmancığım nerelerdesin sen w15 de geri başlamışsın oyuna :) tekrar hayırlı olsun :D

seni sormalı ben w15 i oynamıyorum ki bırakalı ay oldu w16da başlıcaz eşkiya klanı olarak. nickimde başka bi arkadaş devam etmekde nicki istemiştim w16 için geri alamadım yanlış olmasın :)

DeletedUser

Ziyaretçi
seni sormalı ben w15 i oynamıyorum ki bırakalı ay oldu w16da başlıcaz eşkiya klanı olarak. nickimde başka bi arkadaş devam etmekde nicki istemiştim w16 için geri alamadım yanlış olmasın :)

nasıl olsun osmanım ya :D hayat işte devam ediyor oyun devri kapandı benim için sende kapat bence jubile yapacaksın sanırım sende w17 de

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
aynen öle de bırakılmıyo meret bir ay oynamayınca yine başlanıyo bi şekilde. bakalım w17 de güya jübile olacak ama hiç sanmıyorum son olacağını :)

DeletedUser

Ziyaretçi
jübileler bitmez osman :D inş gölge bu sefer tam kadro online olur yoksa tek baş değilde çok baş olur gölgede kötü olur :) biri başta liderliği almalı yani :) tabi online süresi yüksek olan biri..

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
hannibal idare eder vize haftasıda yasin(nisan99) baksa yeter. mehmeti hiç açmayalım yılan hikayesine döner konu :) de pusula w17 ye gelmedikten sonra başsız olsada her türlü akar gider.

DeletedUser

Ziyaretçi
hannibal idare eder vize haftasıda yasin(nisan99) baksa yeter. mehmeti hiç açmayalım yılan hikayesine döner konu :) de pusula w17 ye gelmedikten sonra başsız olsada her türlü akar gider.

w16 tam kadro başlayacaklar yani öyle istiyo serkan abi çağırdı ekibi işte w17 ye geçeceklerini pek sanmam ama belli olmaz pusula bu :D

DeletedUser

Ziyaretçi
hannibal fatihim idare eder severim onu nisan99 bir daha başlar mı bilemem w13 den sonra :)

DeletedUser

Ziyaretçi
ben şaka sevmem nusret benimle konuşucaksan sevmediğim şakaları yapmamalısınız bunu düşünmenizi beklerdim :) ben en azından sinirlendim o kudurdu lafını değiştir de sıkıntı çıkmasın ;) bana açtırma yani w11 deki problemleri onun için birşey demiyorum ben :) hatırlarsın w11 de başından geçenleri :) aynı olayları yaşadığında 100 200 tl ye hesabını sattığını hatırlıyormusun :) bir bahane bulup sıkıldım diye attığın uygunsuz bir yazı da yazmıştın hane :)