Stalker Kesim Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser9560
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Bizbir klanını silmek için yapılan 65 köylük operasyonda 55 köy alındı ve bizbir klanı haritadan silindi..

Kimse yorum atmadıgı için artık rapor koyamayacağım. yapılan operasyonları not düşeceğim.

tebrikler.. sessiz sedasız çok sağlam bir op daha..

DeletedUser38922

Ziyaretçi
keşke o operasyon sırasında benim köyleride alsaydınız bütün arkadaşlarım oyunu bırakırken tek kalması üzüyor tebrikler güzel operasyondu 2. operasyona zemin hazırlamadık inşallah :D

DeletedUser36776

Ziyaretçi
Teşekkürler:) Sağdan başladım sola doğru işaretledim köyleri sana gücümüz yetmedi :D

DeletedUser38922

Ziyaretçi
:D kulağa güzel geliyor sana gücümüz yetmedi iyimiş .) ben bizim forumda böyle yazıp bi alevlendirim bizimkileri :D

DeletedUser36776

Ziyaretçi
h7dwz.png

DeletedUser36776

Ziyaretçi
125 köyden 80 tanesi alındı. 100 farklı köyede kami atıldı. toplamda +200 köye gidildi. Kami raporları mükemmeldi. En az 50 ordu onlarca misyoneri içerde yakaladık.

op.dan önce

h0c2g.png

op.dan sornra

h7f7g.png

DeletedUser

Ziyaretçi
hedef batı diyorsunuz yani :)
tebrikler arkadaşlar güzel op hazırlanmış. w15 e renk katmaya devam ediyorsunuz

DeletedUser36776

Ziyaretçi
Tek operasyonda klan yıkma geleneğimiz devam ediyor :D 5. sıradaki dark klanıyla savaş 9 gün sürdü op sonucu dağıldılar. bölgeyi mavileştirme çabaları hızla devam ediyor..

DeletedUser

Ziyaretçi
Binlerce rapor var, hangi birini koyalım.. Adam harita üzerinde özet çıkarmış yetmez mi..

DeletedUser39290

Ziyaretçi
köylerini kaybedenlere mesaj atın zaten yapacak fazla işleri kalmadı w15te...

DeletedUser36776

Ziyaretçi
Aynen çok fazla rapor var :D Farklı şeyler yapmayı severim. Herkes rapor koyuyor ben hedef-sonuç ikilisini haritalı koydum :D

DeletedUser3911

Ziyaretçi
Tebrikler. Stalker çok iyi ilerliyor. Bu dünyanın birincisi belli ikinci kim ;)

Bence rapor koymak yerine herkes böyle bir şey yapmalı o kadar rapora bakmaktansa direk ne olup ne bittiği belli oluyor.

DeletedUser39290

Ziyaretçi
bence 2.liğe göz dikenler burada kendini ifşa etmez :)