stalker diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser54286
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54286

Ziyaretçi
kimseyi ciddiye almıyoz savaşan açanlara prim tanımıyoz yaşasın halkların kardeşliği:)
1 hızında savaş açtılar bayağı gülesim geldi böyle bi klan da yetkisiz eleman olarak başlık açtım ...af ola:)

DeletedUser48222

Ziyaretçi
Ne var bunda daha w açılmadan belli olacak bitecek :D saflar belli olsun dimi :D :D

DeletedUser57618

Ziyaretçi
Azem abi aynen bende anlamadım da ,ana forum çok saçma savaşımızda gosteririz

DeletedUser55128

Ziyaretçi
savaşı açan klanı tanımazsın tamamda hiçni oynamadın aç bi klanı oyuncularına bak :D gassal sürpriz bi klan değil yani

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Sürpriz değil ama Yarısından fazlasıda kasmak için girmemiş görünüyo Nuri :D Laf olsun diye açılmış bir savaaşa tanıklık ediyoruz :)

İki tarafada başarılar :::D

DeletedUser52944

Ziyaretçi
uuuw şet sert oldu bu bebek :::D Yoksam siz stalker i iplemiyonuzmu :D

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Özeleştiri yapmam gerekırsem eger savas bence 2 taraf ıcınde gereksız olmus :D Klasık dunyada bıle ılk gun savas cıkmaz ıken bu dunyada daha 12 saat bıle olmadan savasın baslaması bana biraz eksantirik geldı :)
ama yapacak bır sey yok tabı kı yonumuz bellı safımız bellı klanımız bı karar aldıysa hukum kesılmıstır 2 tarafaada kolaylıklar :d
asker kasmak ıcın madene ıhtıyacınıız olursa

Pazar> Premium Değişimi> Hammadde al thumbupthumbupthumbupthumbupthumbup

2 tarafada basarılar dılerım

DeletedUser54286

Ziyaretçi
oyun başlıyalı 5 saat olmamışken oyun hızının 1 olduğu klanların feyklerinin bile varış zamanın bakmadım ama 20.30 saat vardır bir w de açılan savaşa ..klanda tamamen yetkisiz ama klanları uzun süredir oynuyan biri olarak rakibi ti ye alıp rakibimiz olamayacağını belirtmek amacıyla açılmış bir başlıktı.:) ortalık gerilsin biraz tad tuz yok pek:)
not:
söz verdiğim için burdayım 5.6 köy yapıp bırakacağım ..

DeletedUser54786

Ziyaretçi
stalker burdaymış diye duydum koşa koşa geldim :) hanım beni boşıyacak sizin yuzunuzden ,bırakcam diye söz verdim,bıraktım. şimdi yalan söyleyeceğim resmen eşime :D kaldığımız yerden devam edebilelim savaşa closedeyes

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Ha 1 hafta sonra açılmış ha şimdi açılmış bu savaş olacaktı elbet erkenden ismi kondu işte , saçma sapan konuşmanın alemi yok diye düşünüyorum :D stalker'e başarılar dileriz