stalker diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser54286
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser41078

Ziyaretçi
alarm lı degılmısınız hep bı muhalefet hep bı rakıplık :D

DeletedUser59593

Ziyaretçi
Yok belki farklı birsey deniycem . Belki aklımda birsey var onu yapmanız için savaş açtım :) tahminler i mi boş a çıkarmayın wub

Luciferr

Dük
Benım kıtamda olup benı zengın edip bneımde madene doyurdugum her arkadasıma basarılar diiyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
Eskiden savaş açılınca askerler konuşurdu. :) Yav bırakın Kendal'ı da rahat. Adamın stratejisi var belli açıyor. Bizde açarız belki de yakında birilerine savaş. :) Dünde 1 hızında da olsa demek ki açılabiliyormuş bu kadar erken savaş. :) Caydırma savaşıdır belki de değil mi? :D

DeletedUser59593

Ziyaretçi
Eskiden savaş açılınca askerler konuşurdu. :) Yav bırakın Kendal'ı da rahat. Adamın stratejisi var belli açıyor. Bizde açarız belki de yakında birilerine savaş. :) Dünde 1 hızında da olsa demek ki açılabiliyormuş bu kadar erken savaş. :) Caydırma savaşıdır belki de değil mi? :D

Stalker eski stalker değilmiş bunu gördüm . :) sağlık olsun başka sefere . Artık basarılar dilerim stalker ekibine ne diyim

DeletedUser

Ziyaretçi
İşte buraya böyle konu açarsalar savaşmak yerine karşılığı böyle verilir. :) Yapmayın hacılar böyle şeyler, eski oyuncularız diyoruz o diyoruz bu diyoruz, olmamız gerektiği gibi olalım. Şu klanlar eski klan savaşlarındaki savaşlar kadar sağlam savaşlar görmeye devam etsin. :)) Sevgiler saygılar cümleten hepinize.

DeletedUser57618

Ziyaretçi
STALKER KLANİ OLARAK CEVABİ İLERLEYEN ZAMANLARDA VERECEGİZ ... Sizede basarilar

DeletedUser59592

Ziyaretçi
Eski stalker dan fatih yok sertaç yok buğra yok :) adamlar yoğun toparlayabildiklerimiz bunlar :) bol muhabbetli savaşlar

DeletedUser52610

Ziyaretçi
evet beyler saldırıyorsunuz ordularınız kesiliyor sonra maden gerekince hammade al diyorsunuz bizide zengin ed,yorsunuz tt2

DeletedUser54286

Ziyaretçi
Ha 1 hafta sonra açılmış ha şimdi açılmış bu savaş olacaktı elbet erkenden ismi kondu işte , saçma sapan konuşmanın alemi yok diye düşünüyorum :D stalker'e başarılar dileriz

saçma derken hocam...saçma sapan nlık belirleme üst kurulunda mı çalışıyorsunuz....saçma sapan konuşupda benide saçmalatma şimdi..