Sparta

300 Sparta

Mızrakçı
ya it ürür kervan yürür muhabbeti yine,
Yenilen pehlivan güneşine doymaz
Engelledim hala ötüyor horoz gibi ya , eline aldın sus da artık

Leninist.

Acemi
Hocam ben olsam hiç konuşmazdım niye biliyo musun 100 k pre harcamıssın bin küsür puanlık adamı aldım diye buralarda hava atıyon Allah aşkına yapma yav.. pren vardı aldın köyü tamam ama bu oyunculuk değil hocam.. çok ilginç

kaya45

Acemi
Eşit şartlarda yerse Şafak abinin davetini kabul et yemezse burda böyle ahkam kesme eline senin oyunculugun vermedi pre verdi sadece fazla konusmaya gerek yok kabul edersen anlarsın zaten kim biliyor kim bilmiyor

kaya45

Acemi
Dersini iyi verdi sana orda gram pre harcamadan 4 misin gitmiş tüm raporlar yayında sadece Classic’e yakına gel ozaman Şafak abi eline nasıl veriyor gör :) sen bunu yedir kendine sadece başka da laf etme

Hocam ben olsam hiç konuşmazdım niye biliyo musun 100 k pre harcamıssın bin küsür puanlık adamı aldım diye buralarda hava atıyon Allah aşkına yapma yav.. pren vardı aldın köyü tamam ama bu oyunculuk değil hocam.. çok ilginç
Aynen abi herşey classic de belli oluyor ve 7/24 zaman harcaman gereken bir oyun deli gibi yağma yapan çok hızlı büyür
Ben mesela classic de pusuladaydım ve tampon bölgedeydim sınırdaydım her tarafımda gölge klanı oyuncuları vardı dünyadaki ilk mancığı ben bastım yanımda kim var kim yok saldırdım panşehir diye biri vardı ilk ona saldırdım forumda paylaştım millet diyo oo bravo panşehiri yıkmışsın falan iyi bir oyuncuymuş bende dedim o zaman neyi var neyi yok yıkim da oyundan düşsün ben kütür kütür raporları atıyorum herkes beğeniyor raporları millet diyor seriye bağladın valla helal olsun diyor sonra nartruska dedi gece operasyon yapacaz kaçta dedim 4 de oha dedim çok önemli dedi iyi tamam dedim 4 kişi tokiye saldırdık oda gitti benim de askerler tükenince bir tur daha asker bastım bida saldırdım sağa sola öyle 2 hafta sonra bıraktım ben oyunu sonra dünya sonu baktım pusula kazanmış :cool:

texasrony

Yasaklı
Sev seve ama benden önce koyunu başkası alırsa(D E S T R O Y) küserim :(

Sen ve senin gibiler alamazlar merak etme. Sparta, sen ve iki oyuncunuz daha peş peşe saldırdı ancak öyle yıkabildiniz. Galatasaray ın maçı olmasaydı o 4 misi kestiğim gibi yine gelecek olan misleri de kesebilecek ordum vardı ama kaçmadım maçtan dolayı. Keza yine sparta köyü benden alamadı. Ona vermektense baştan başla attım.Malum arkadaş sadece barbar alarak preyle gelişebiliyor, onu barbar köy alma zevkinden mahrum etmek istemedim. Davetini bekliyorum. Kesin olarak gelicem, özellikler ne olursa olsun. Oyunculugunuzu görelim bakalım ;)

Koenigsegg*

Casus
Knk sinirlenmek değil özellikle yazmamaya çalıştım ama öyle bir konuşuyorlar ki gören oyuncu sanacak gelecekler köyleri düşecek bu sefer haydi başka bahane bulalım pre yok kalabalıklarıdi diyelim bu sefer olacak :)
Ağzı olan konustugu gibi klavyesi olan da yazıyor :D boşver

ressam12.

Kılıç Ustası
Bahaneler bahaneler Galatasaray a kadar dayandı :) dediğim gibi istediğin kadar adam al gel sonra bana dırdır yapma klanın var vs diye köyünü alınca da kuzenin olur hesapta kesin :)