Sparta

eto1907

Baltacı
hesabın sahibini yani Adem'i tanırım gerçi son 5 senedir konuşmuşluğumuz yok ancak tanıdığım kadarı ile oyunculuğu iyi ancak premium ile de buralara geldiğini inkar etmemeli :) yada w62 de 80 küsür köyü varken bir operasyon yapıldığı zaman tak diye hesabı sıfırlamam mesela ben :) bir gün 80 köy varken ertesi gün hesap ortadan kaybolmuştu mesela

Sus ve Oyna

Mızrakçı
hesabın sahibini yani Adem'i tanırım gerçi son 5 senedir konuşmuşluğumuz yok ancak tanıdığım kadarı ile oyunculuğu iyi ancak premium ile de buralara geldiğini inkar etmemeli :) yada w62 de 80 küsür köyü varken bir operasyon yapıldığı zaman tak diye hesabı sıfırlamam mesela ben :) bir gün 80 köy varken ertesi gün hesap ortadan kaybolmuştu mesela

Öncelikle W62 de ademe gelen opta 80 küsür köy ne ara verdi onu ben göremedim şahsen benim yanımdaydı o op sadece 1 köyü düşmüştü ilginç.

Şu muhabette sıktı artık geliştirin kendinizi adamın canı para harcayıp pre basmak istemiş yapmış sizene oyunda bir yasağı varmı yok silinince üf pre üf öyle böyle adamı silseniz of şu kadar pre harcadı sildim dersiniz yenilince o preyle oynuyor oluyor ilginçsiniz :)