Sons OF Anarchy Veda

• Konuyu başlatan DeletedUser52610
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55377

Ziyaretçi
Oyunda ki harita üzerinde ki hareketlerinizi tebrik eder, nankörlüğünüzü, boş atarlarınızı en yakın zaman da bırakmanızı temenni ederim.

Bu başlıkta sadece patlayan raporları ve wp den yazdıklarınızı konuşturursam, bi daha forumda konuşamazsınız.

Dostluk zamanlarımızda hiç bir desteğinizi almadan, koşulsuz destek vermemize rağmen, benim yöneticime casus diyeceksin, savunmaları çeker çekmez worldü bıraktıracak kadar savunmaya
siz bize savunma atmadınız, biz mis arasıyla tek başımıza kastık diyeceksin..

Bende susup izliyicem, neyse artık..

Benim için ne worldün sonunu görmek önemli ne klan ismi, dostluk önemli ; insan dostuna nankörlük etmez..

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Ben hücumun genelini de işte bu yüzden sevmiyorum.Çobanınız da egoist siz de öylesiniz.Laflara bak mesela ''bizim cevap vermek zorunda kalmamız ayrıca çok üzücü'' Sen kimsin yahu 2 mis attın 3 köy aldın abine 4 kere yalakalık yaptın da adam mı oldun burada küçük dağları yaratmış gibi konusuyorsun ? Yukarıdaki diğer hücumcu arkadasına da söyledim sana da söyleyeyim.Soa ile alakam yok.w14 de kim kovalamıs sizi sor abine sana kim oldugumu söyler.Tabi o kadar egoisttir ki w14 ü ben kapattım diyebilir sen de büyüksün abi dersin olay öylede bitebilir.
Fabrikasyon gibi aynı cümleleri kuruyorsunuz hepiniz...Hadi evlat yürü var abinin yanına az da sen yaran ...

Sen değilmiydin eski hücum oyuncusuyum diyen , bence senin kuyruk acın var hücuma karşı .. Tarafsız bir gözle bunu anladım ben . Şimdide geldim nasıl kaçtılar nasıl yıktık . Hücumda 1 kere bile oynamadım ama haritaları takip ederim. Hücum family olarak w14te 1. sıradayken sildiler diye hatırlıyorum . Boş konuşuyorsun

DeletedUser64688

Ziyaretçi
İlk olarak ;
- Seni tanımıyorum.

Joker ve Soa adına konuşuyorum ;

Çevremizde iyi ekipler vardı farkında varamadınız ? Derken neyi kast ediyorsun ? Çevremde güzel ekip var ise ne yapmam lazım ? Müttefik mi olayım hemen ?

Birbirimize güven veriyormuşuz : :D la olum kafanmı güzel la gir bi hariitaya bak bakalım, dünya başında 1 ay öncesinde de bugün de SOA-JOKER sınır olmadı. Bizim Dostluğumuz kardeşliğimiz ÇIKAR İÇİN DEĞİLDİ, O sebepten bakmadın birbirimize yakınmı uzakmı da anlatsam anlayamazsın, anlasan bunlara yazmazdın.

Şahsen JOKER olarak savaşta olduğum veya bana diplomasi için yazan kim olduysa ;

- Git bul sor, Hangisine GEREKSİZ YERE ATAR YAPMIŞIM ?
- Yine sor , Hangisini KÜÇÜK GÖRMÜŞÜM ?

Diplomasi konusunda zırvaladıklarına gelince ; Sanane la :D

Oyundan zevk alıyoruz, güzel savaşlar veriyoruz çok şükür.

Aynen o kadar güzel savaşlar veriyorsunuz ki rakipleriniz oyuncularına :
''-Kardeşim bu mesaj sadece sana ve ... oyuncuya atılmıştır.Oyun başından beri seni ve ... yı takip ediyorum iyi oyuncularsınız biz o bölgeye gireceğiz istersen seni de clanımıza dahil edelim'' Gibi 1001 gece adlı dizide şehrazat a yapılan ahlaksız teklif vari mesajlar atıyorsunuz :) Küçük görme konusuna gelirsek illa bi rakip oyuncuya sen oyuncu değilsin yada sizin klanı 1 hafta sonra silecez gibi mesajlar atmanız gerekmiyor.Köy isimleri,açılan savaşlarda ki duyurular,diplomasi konuşmaları.Bunlardan da çok bariz anlayabiliriz rakibinizi küçük gördüğünüzü.Sınır konusunda ise dünya'nın başından beri biliyorum sınır olmadığınızı.Ama her yerde SOA-JOKER bu world'ü kapatacak derseniz insanlar her ne kadar inanmasada diğer klanlar üzerinde size karşı negatif düşünceler beslemesine sebeb oldu.Çünkü bu denli büyük 2 klanın birleşmesini kimse istemez ona göre de diğer klanlar diplomasi görüşmesi yapmıştır diye tahmin ediyorum.Amacınız oyunda zevk almak ise alıyorsunuz,almayada devam ediyorsunuz ama şu da bi gerçek herkes sonuna kadar gitmek ister sizde aradasınız gibi gözüküyor özellikle anti tarafı çok zayıfladı siz bunu benden daha iyi biliyorsunuz.Zevk almaya devam etmek istiyorsanız şuan gayet iyisiniz devam edin, ama sonlara kalmak istiyorsanız bence çember sizin için daralıyor açmanın yolu da sizin elinizde ya savaşarak çok zor diplomasi ile daha kolay karar sizin.

DeletedUser48620

Ziyaretçi
Aynen o kadar güzel savaşlar veriyorsunuz ki rakipleriniz oyuncularına :
''-Kardeşim bu mesaj sadece sana ve ... oyuncuya atılmıştır.Oyun başından beri seni ve ... yı takip ediyorum iyi oyuncularsınız biz o bölgeye gireceğiz istersen seni de clanımıza dahil edelim'' Gibi 1001 gece adlı dizide şehrazat a yapılan ahlaksız teklif vari mesajlar atıyorsunuz :) Küçük görme konusuna gelirsek illa bi rakip oyuncuya sen oyuncu değilsin yada sizin klanı 1 hafta sonra silecez gibi mesajlar atmanız gerekmiyor.Köy isimleri,açılan savaşlarda ki duyurular,diplomasi konuşmaları.Bunlardan da çok bariz anlayabiliriz rakibinizi küçük gördüğünüzü.Sınır konusunda ise dünya'nın başından beri biliyorum sınır olmadığınızı.Ama her yerde SOA-JOKER bu world'ü kapatacak derseniz insanlar her ne kadar inanmasada diğer klanlar üzerinde size karşı negatif düşünceler beslemesine sebeb oldu.Çünkü bu denli büyük 2 klanın birleşmesini kimse istemez ona göre de diğer klanlar diplomasi görüşmesi yapmıştır diye tahmin ediyorum.Amacınız oyunda zevk almak ise alıyorsunuz,almayada devam ediyorsunuz ama şu da bi gerçek herkes sonuna kadar gitmek ister sizde aradasınız gibi gözüküyor özellikle anti tarafı çok zayıfladı siz bunu benden daha iyi biliyorsunuz.Zevk almaya devam etmek istiyorsanız şuan gayet iyisiniz devam edin, ama sonlara kalmak istiyorsanız bence çember sizin için daralıyor açmanın yolu da sizin elinizde ya savaşarak çok zor diplomasi ile daha kolay karar sizin.

Bahsettiğin mesajları bizzat ben attım. Atmamın sonucu olumlu dönüş yapanları dahi klana almadım.

O mesajlar tamamen misillemeydi,

Azro oyuncularına attım bahsettiğin mesajları ;

Sebebi azronun o bahsettiğin şehrazatçılık oynama çabalarına sadece bir misillemeydi. Tabi anladılarsa,

Şuan burada herşeyi açıklayamıyorum zamanı gelince oyundan bana ulaş belgeler ile izah ederim sana kendimi.

Hangi köy ismimizden rahatsız olundu bilemiyorum,

SOA-JOKER
JOKERİN SEFERİ ZAFER OLUR
GELİYORUZ
JOKER

Bunun gibi köy isimleri kullandık oplarda,

Diğer dediklerini kabul ediyorum çember daralıyor, lakin şunu unutma tek kabul etmeyeceğim şey SAYGI konusunda asla taviz vermedim, vereni klanımda tutmadım. Azro,Anti,Nefes,Bro bu klanlara sorumlularına üyelerine bursasporluugur ismini sor tek kelam bir yanlış küçük görücü, ezici bir kelimem varsa söylediğin herşey kabulüm,

DeletedUser64665

Ziyaretçi
Bir zamanlar soa vardı her yeri kasıp kavuran klavye erkekleri hepinize selam olsun atavratsilah birsey yazarsa arkasına yazamazsınız demistim ... artık o soa yok bahanelere sıgınmayalım sonuca bakalım

DeletedUser62769

Ziyaretçi
he 2 gece öncede köy isminden korkan bir player bir bakarsın dibinde biter demiştim sana 2 ay önce bitti kaçtın raat ol hadi player yandan yandan .)
buradan kaçtığın gibi bir sonraki görüştede kaçıcaksın şöyle rezimide alim hatırlatmak güzel oluyor
bir dahaki oyuna inişinizde kaçışınızı izlemek adına görüşürüz.)

Buraları baştan sona okudum ama bunun ne dedigini hala anlamadım

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Öncelikle Soa ekibini tebrik ediyorum güzel bi savaş verdiler

Bazı oyuncular böyle klan ister,seri savaşalım çevre kırmızı olsun yenersek yeneriz yenilirsek de amaan başka dünyaya gireriz der. Benim ekipte talha abi var adam çevrede düşman yok diye bölgenin en büyük klanindan köy alıp emrivaki savaşa soktu bizi (kaybettik)

Soa iyi,kendine güvenen bir oyun sergiledi. İşte bakın geçen opta bana mis attılar belleri bi daha doğrulmadı hacı torunuyum olm ben bana bulaşmıcaktınız:p

Tam bi 'hızlı yaşa genç öl cesedin yakışıklı olsun' tarzı oynadınız tebrik ediyorum tekrardan. Bu oyunu oynuyorsak diplomasi denen şeyi kabulleneceğiz,sonuçta counter strike değil.

Maceradan daha iyi götürdünüz bu savaşı ama daha fazla gitmeyeceğini düşünüyordum,öyle de oldu

Neyse emir boşver daha sırada nop var,araf var,şahi var dicem de sabaha bitmiş olur galiba :p