Sons OF Anarchy Veda

• Konuyu başlatan DeletedUser52610
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser51008

Ziyaretçi
yada bosver kardes bugun acmıssın hesabını 4 postuda burada kasmıssın sana ıyı eglenceler ..

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Birazdan bu başlığa çok alâkasız bir entry girerek başlığı trolleyeceğim.

DeletedUser15829

Ziyaretçi
HOAYDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.
aaafc244da413da81d2aac05bdcd89dc.jpg

DeletedUser64699

Ziyaretçi
AKLSDJFGLADSFGLKJDAFGKL HUCUM SOA DAN KORKUP C9A GİRMİYİCEK Bİ TARAFTA HUCUM Bİ TARAFTA SADECE 40. DÜNYADA YANLIŞ DİPLOMASİSİNİN REKLAMINI GÜZEL YAPIP 3. AYDA HESAP SİLEN SOA ADSFJAHDSŞLFGKADJSFLKAF :D :D :D olum bu kadar da hayal kurmayın laann :D

siz biliyomusunuz hucumun herhangi bi savaşta geri düştüğünü, ezildiğini? w14de kaybettik ondada başka olaylar olsada dünyayı rspawna bırakıp hesap sildik, yok öyleymiş yok böyleymiş, vedat abi 42 dedik ama c9a girersek diplomasi bende ^^

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Öğrenci kardeşlerime bir kıyak geçeyim. Şikeli maçlar. Sao Paulo müftüsü bu sabah gönderdi. Kesin oyna dedi.

531 Chapecoense – Gremio KG Var : 1.55
552 Sao Paulo – Vitoria Bahia 1 : 1.35
551 Atletico Go – Ponte Preta X-2 : 1.27

Toplam Oran:2.66

DeletedUser51008

Ziyaretçi
sızde az yurek olsa nıckım bu vedat sen boyle boyle yaptın dersın . çakma hesap acıp buraya yazan kacıncı oyuncu oldugunuzu sayamadım .. gecmıste kaybettıgınız oyunda rakıbınızın stratejısı karaktersız demekten oteye gıtmıyor. :)

DeletedUser65142

Ziyaretçi
40. dünyayı erken kazandı SOA. Çekilmesi gayet normal. Macerayı ezdiler, maceranın diplomasiyle yanına çektiği diğer klanlarla da az sayılarına rağmen başa baş mücadele verdiler. 40. dünyada savaşacak ekip kalmadı bu çekilmeden sonra.

DeletedUser37434

Ziyaretçi
öncelikle sao ve ekibine basarilar dilerim. Aile ile savas icerisinde iken saygi ve uslubu bozmadiklari icin tebrik ederim..

DeletedUser48620

Ziyaretçi
Joker yönetimi ve sizin her fırsatta SOA-JOKER dünyayı kapatacak bilmem ne yapacak gibi hayal vari düşünceleriz 2 ekibinde zararına oldu. Çevrenizdeki iyi ekiplerin farkına varamadınız yada vardınız ama 2 klanın birbirine verdiği gereksiz güvene dayanarak hemen hemen her klana atar yapmanız, rakiplerinizi küçük görmeniz neticesinde hesap silme konumuna kadar geldiniz.Jokerde aynı duruma düşecektir diye tahmin ediyorum.Oyundan zevk alındı mı ? Bana göre en çok zevk alan klanlardır bu 2 ekip ama birinin hevesi kursağında kaldı,diğerinin de diplomasiyi gözden geçirmesi gerekiyor. (Ki bana göre SOA dan başka gerçek dostları yoktu world de) İlerleyen günlerde jokerin yeni world kapama propagandalarını duyabiliriz :) Haa bu arada soran olursa Punisher07 dersiniz.Başlarda adamın profil yazısıyla dalga geçiyordunuz şimdi sizde tanıdınız. Başladığınız herhangi bi world de sıkıntı çıkaran olursa punisher07 de tanırlar.Çoğu ekip sizin kadar pervasız değil eminim tanıyan çıkacaktır.

İlk olarak ;
- Seni tanımıyorum.

Joker ve Soa adına konuşuyorum ;

Çevremizde iyi ekipler vardı farkında varamadınız ? Derken neyi kast ediyorsun ? Çevremde güzel ekip var ise ne yapmam lazım ? Müttefik mi olayım hemen ?

Birbirimize güven veriyormuşuz : :D la olum kafanmı güzel la gir bi hariitaya bak bakalım, dünya başında 1 ay öncesinde de bugün de SOA-JOKER sınır olmadı. Bizim Dostluğumuz kardeşliğimiz ÇIKAR İÇİN DEĞİLDİ, O sebepten bakmadın birbirimize yakınmı uzakmı da anlatsam anlayamazsın, anlasan bunlara yazmazdın.

Şahsen JOKER olarak savaşta olduğum veya bana diplomasi için yazan kim olduysa ;

- Git bul sor, Hangisine GEREKSİZ YERE ATAR YAPMIŞIM ?
- Yine sor , Hangisini KÜÇÜK GÖRMÜŞÜM ?

Diplomasi konusunda zırvaladıklarına gelince ; Sanane la :D

Oyundan zevk alıyoruz, güzel savaşlar veriyoruz çok şükür.

**aNoLifeq**

Yasaklı
Bu oyunda kaybetmekte var kazanmakta var SOA iyi mücadele vermesine rağmen kaybetti.. Uzaktan izlediğim bir savaştı bırakan arkadaşların hayatlarında, devam edenlerin de oyunda başarılar dilerim..

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Joker yönetimi ve sizin her fırsatta SOA-JOKER dünyayı kapatacak bilmem ne yapacak gibi hayal vari düşünceleriz 2 ekibinde zararına oldu. Çevrenizdeki iyi ekiplerin farkına varamadınız yada vardınız ama 2 klanın birbirine verdiği gereksiz güvene dayanarak hemen hemen her klana atar yapmanız, rakiplerinizi küçük görmeniz neticesinde hesap silme konumuna kadar geldiniz.Jokerde aynı duruma düşecektir diye tahmin ediyorum.Oyundan zevk alındı mı ? Bana göre en çok zevk alan klanlardır bu 2 ekip ama birinin hevesi kursağında kaldı,diğerinin de diplomasiyi gözden geçirmesi gerekiyor. (Ki bana göre SOA dan başka gerçek dostları yoktu world de) İlerleyen günlerde jokerin yeni world kapama propagandalarını duyabiliriz :) Haa bu arada soran olursa Punisher07 dersiniz.Başlarda adamın profil yazısıyla dalga geçiyordunuz şimdi sizde tanıdınız. Başladığınız herhangi bi world de sıkıntı çıkaran olursa punisher07 de tanırlar.Çoğu ekip sizin kadar pervasız değil eminim tanıyan çıkacaktır.

Evet bana sorabilirsiniz punisher07 diye, çok güzel anlatırım. Ama insan hep iyi tanınmıyor işte :))))