Sons Of Anarchy Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser52610
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64287

Ziyaretçi
sabah akşam burda havlayacagına oyunda icraat göster biraz tasmanı kim tutuyo bilmiyorum ama atasözü var havlayan itten zarar gelmez derler.

Bir oyun için bu kadar çirkinleşmeye gerek olduğunu düşünmüyorum.Öfkenizi kontrol edin,keskin sirke küpüne zarar.
Ayrıca burada yazılan çizilenlerle kesim puanını arasında nasıl bir bağlantı oluyor anlamış değilim.Mesela 200k kesim puanı olan 120k kesim puanı olandan daha mı adam kabul ediliyor ya da forumda daha fazla mı konuşma hakkına sahip oluyor.
Bence bu normal hayatta kendine güveni olmayan birinin oyunda prim yapıp değer görme çabasının ürünü bir düşünce...
O zaman sizin bakış açınıza göre yenilen birimlerde dünya 1.si olan arkadaşımız foruma girse elini öpüp alnınıza mı koyacaksınız :D

vbOVqm.png

DeletedUser65015

Ziyaretçi
bende tam bu noktaya deginmek istemiştim oyun oynamaktan çok arkadaş şu forumda evcilik oynayıp prim yapıo son attıgı msja kadar gayet seviyemi korumuştum farkındaysanız. ben en iyi oyuncuyum demiyorum hatta şu oyunda muhabbeti ön planda tutan biriyim hiçbi şekilde oyunda veya burda prim yapmaya çalışmıyorum. maykavai arkadaşımızıda tebrik ederim kendisini diger dünyalardan tanımıyorum ama oyuncu oldugu bu worldde çok belliydi.

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Bebeğim sen oyun başından beri savaştığımız klanda olup 1 kez bizim serhana saldırıp patlayan adamsın o yüzden çokta şey etme bölgede ki barbarlar hala duruyor git al biraz geliş böyle yenmesi zevkli olmuyor :D

family cephesinde sadece savunma da kalıyoruz sadece vurduğumuz cephelerin durumu ortada. Çok şükür müttefiklerimizin rakiplerini destekliyecek kadar ne alçaldık nede küçüldük herkes kendine yakışanı yapar.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
bende tam bu noktaya deginmek istemiştim oyun oynamaktan çok arkadaş şu forumda evcilik oynayıp prim yapıo son attıgı msja kadar gayet seviyemi korumuştum farkındaysanız. ben en iyi oyuncuyum demiyorum hatta şu oyunda muhabbeti ön planda tutan biriyim hiçbi şekilde oyunda veya burda prim yapmaya çalışmıyorum. maykavai arkadaşımızıda tebrik ederim kendisini diger dünyalardan tanımıyorum ama oyuncu oldugu bu worldde çok belliydi.
Pirim mi neden pirim yapayım ki hiç sordun mu kendine bu adam niye pirim yapsın diye.

DeletedUser65015

Ziyaretçi
Bebeğim sen oyun başından beri savaştığımız klanda olup 1 kez bizim serhana saldırıp patlayan adamsın o yüzden çokta şey etme bölgede ki barbarlar hala duruyor git al biraz geliş böyle yenmesi zevkli olmuyor :D

family cephesinde sadece savunma da kalıyoruz sadece vurduğumuz cephelerin durumu ortada. Çok şükür müttefiklerimizin rakiplerini destekliyecek kadar ne alçaldık nede küçüldük herkes kendine yakışanı yapar.

senin alçaldıgın konuları çok gördüm ben bizden oyuncu ayartırken bana bile msj göndermissin defci oldugumu biliyonya kullanıp fırlatacak oyuncular aradıgınıda cok iyi biliyorum savunmanız bitince forumda aglayan oyuncularıda gördüm :D yazık family cephesinde kaç oyuncunuz oyunu bıraktı :D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
senin alçaldıgın konuları çok gördüm ben bizden oyuncu ayartırken bana bile msj göndermissin defci oldugumu biliyonya kullanıp fırlatacak oyuncular aradıgınıda cok iyi biliyorum savunmanız bitince forumda aglayan oyuncularıda gördüm :D yazık family cephesinde kaç oyuncunuz oyunu bıraktı :D
Kendi yapamadığın bir şeyle niye övünüyorsun değişik.
Başkalarını yaptıkları ile övünmeyi bırak.

DeletedUser65015

Ziyaretçi
ayrıca def oynadıgım halde sizin şu çakma blackknigttan 2kattan daha fazla kesim puanımı küçümsemen cok yanlış kendi oyuncunuzu gömmeyin lütfen burda çocuga yazık sabah akşam bişiler yapıyomuş gibi konusuyo bari milletin gözünde bişeye benzesin

DeletedUser58862

Ziyaretçi
ayrıca def oynadıgım halde sizin şu çakma blackknigttan 2kattan daha fazla kesim puanımı küçümsemen cok yanlış kendi oyuncunuzu gömmeyin lütfen burda çocuga yazık sabah akşam bişiler yapıyomuş gibi konusuyo bari milletin gözünde bişeye benzesin
Ya seni adam yerine koyup cevap veren da hata 0-6 Yaş grubu yemin ediyorum.

DeletedUser63512

Ziyaretçi

Istedikleri gibi oynarlar sana mi soracaklar ?

Daha çok macera'dan oyuncu ayartanların mesajlarını biliyorum ben,mesajlar hala duruyor