Sons Of Anarchy Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser52610
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Yakında yayınlamaya başlayacağız takipte kalın :)

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Ben yapmaya üşeniyorum paylaşcaktım yoksa klandan bir gönüllü arıyom şuanda 1 saate paylaşırız :)

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Onuru tatlı uykusundan uyandırıp oyunu oynattığımıza şükrediyoruz :D

DeletedUser64547

Ziyaretçi
Klan forumunda rapor çok da aradan savaşta olduğumuz klanlarla ilgili ve kesim miktarı dünyanın şu anki haline göre fazla olduğu raporları koymaya çalıştım.

Lyb9oo.jpg
r3OPdm.jpg
7q6R8Y.jpg
P0lXE5.jpg
gqOmL5.jpg
9Qmkp5.jpg
qbG72R.jpg

nRO1Vl.jpg
vbjMd6.jpg
1LJzmp.jpg
Lyb97G.jpg
r3OPBN.jpg
7q6REW.jpg
P0lX4N.jpg
gqOmzR.jpg

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Paylaşımın için teşekkür ederiz aykut :)

Yayın da ve yapımda emeği geçen herkesin eline sağlık :D

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Kesimler güzel. Lakin oyunun bu aşamasında savunmacıları ve multileri vurmak ne derece mantıklı bilemedim. Bu tarz kesimlerin sizi geriye atacağı düşüncesindeyim. Yine de elinize sağlık :)

DeletedUser63811

Ziyaretçi
Kesimler güzel. Lakin oyunun bu aşamasında savunmacıları ve multileri vurmak ne derece mantıklı bilemedim. Bu tarz kesimlerin sizi geriye atacağı düşüncesindeyim. Yine de elinize sağlık :)

Sınırdan vurmaya başladı arkadaşlar. Şimdi multilerini savunma oynayanlarını vuruyoruz ama unutmasınlar ki her multi kestiğimizde onlara bir adım daha yaklaşıyoruz :))

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Bunlar sadece yağma köyü arayan arkadaşlarımızın mevcut kesimleridir :) gelişim için yağmanın önemi büyük birazda rakibi ölçmek adına saldırıldı. Misyonerler çıkınca daha taktiksel saldırılar gerçekleşicek :)

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Benim o lütfen onu ben uyguluyorum sadece :)
Ama vurmuyorum şuan kimseye :)

FollowME

Casus
Savş istatistiği demi koysak macera filan full savunma galiba tepki gelmedi henüz de

DeletedUser52610

Ziyaretçi
preyle normal pre babaları sizi ;;) bilek 0

Biz hepimiz gariban öğrencileriz ben hariç benim işler karışık biraz anlatamam burada sana karanlık bir adamım ben gayri resmi işler yapıyorum. Ama pre babası arıyorsan punisher abinizde pre bol 1 günde akademiyi o kurdu biz değil :D