Sonbahar Speed Turnuvası Hakkındaki Görüşleriniz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Tibelda

Emekli Görevli
Finale yükselen takım PATATO oldu. DİABLO takımına katılımı için teşekkür ederiz. Round hakkında detaylı sıralama bilgilerine 00:00'dan sonra buradan ulaşabilirsiniz. Önümüzdeki haftanın fikstür paylaşımı yarın yapılacaktır. :)

-DeJaVvU is Here-

Mızrakçı
ben açıkcası patatodan daha büyük fark bekliyordum ama haritada dejavunun yeri sıkıntı you win 1 köy hariç diğer köylere 15 sn mesafeden yagma attı oyun başı büyük ihtimal ,yandan atmış dogukan luxorla ortak haritayı oynuyorlar ama iyi gidiyorlar asker durumlarını bilmiyorum ama iyi durumdalar gibi duruyor

diablo da turcehan 0kuz ün yerleri gayet iyi estninde yeri idare eder gibi ama puanı düşük belki askeri coktur :))

benim adım hıdır elimden gelen budur diyeyim dışardayken analiz pek yapılmıyor askerleri bilmedigimiz için :)

Kanka gene yönetim işini bana kilitlediler analizdir odur budur o işleri ben yaptım yağmayı unuttum :D ama full konsantre olsamda doğuyla özkanı geçemezdim heralde bu round çok iyiydiler tüm takım arkadaşlarımı ve rakip takımı emeklerinden dolayı tebrik ederim

Durum
Konu yanıtlara kapalı.