Sohbet bölümü (Grup sohbet)

• Konuyu başlatan DeletedUser33843
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Bu konu daha önce açıldı mı bilmiyorum. Biraz baktım yazılara göremeyince sormak istedim. Öncelikle bu sohbet bölümü sanırım klanlar.org'a son yıllarda çiftlik asistanından sonra yapılan en şahane yenilik oldu. Özellikle benim gibi çok kişiyle uzun uzun mesajlaşanlar için oyunu katlanılabilir hale getirdi. Eskiden 4-5 saatte yaptığım bi konuşmayı şimdi rahat rahat 5 dk. içinde halledebiliyorum.

Şimdi geleyim öneri kısmına. Bu ''sohbet konusu'' başlıklarının yanına ''grup sohbeti'' olarak ekstra bir başlık açma imkanımız olsa ve diğer sosyal ağlardaki gibi 6-7 kişi aynı sohbetin içinde yer alıp konuşabilsek nasıl olur ? Ben oyuncuların ekip halinde çok daha rahat hareket etmesini sağlayacağını düşünüyorum.

Saygılar.

DeletedUser2297

Ziyaretçi
Detekliyorum..özellikle klan op. başka seçenekler arama zahmetindende bizi kurartarır bu düzenleme..

DeletedUser24088

Ziyaretçi
harikasın, mükemmelsin helal olsun :) Tamda bu lazım bize :)

DeletedUser21873

Ziyaretçi
En çok ihtiyaç duyulan konulardan birisiydi ağzına sağlık :)

DeletedUser12046

Ziyaretçi
Kesinlikle ihtiyaç var. Çok faydalı olur. Destekliyorum thumbup

DeletedUser38922

Ziyaretçi
şu oyunu çekilebilir kılacak yeğane adımlardan biri olabilir bu başlığıda silmeseler bari

WhiteCr0w

Kılıç Ustası
valla bu özellik ilk çıktığında baya bakmıştım var mı grup sohbeti diye. çok güzel olur hatta direk olmalı bence thumbup.

DeletedUser33843

Ziyaretçi
akşam bu trolleyenlerin hepsini ofisimde görecem, bittiniz olm siz
YvrGNl.gif

DeletedUser39894

Ziyaretçi
Bir sonra ki güncelleme de eklenecek sanırım storm öyle demişti, ya da buna benzer bişey :)

DeletedUser48100

Ziyaretçi
Aynen böle bi uygulamaya ihtiyaç var Samete katılıyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
Adam bildiğin headshot atmış. Yönetim tarafından kabul görüp oylama açılsın destekleyelim. :)

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Öncelikle öneride bulunduğunuz için teşekkür ederiz. :)

Belirttiğiniz grup chat özelliği konusunda çalışmalarımız sürmektedir.

DeletedUser

Ziyaretçi
Alva modum arkadaşın önerisine katılmakla beraber. Kasmayan sohbet penceresi istiyoruz kasmayan :D Bir de şu basit halini biraz canlandıralım gözunu sevim 3-5 ifade renklendirme hoş stil biraz para harcasın almanya o kadar havale yaptık geçen pre için... :/

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Bu konuda öneri yapmanıza ve oylamaya gerek yoktur. Bu zaten ilk açıklamada da belirttiğim gibi üzerinde çalıştığımız bir geliştirmedir.

DeletedUser57501

Ziyaretçi
1 sene geçmiş konu açılalı ve hala böyle birşey yok oyunda oylayacaz mı napacaz eklesinler oyuna bu özelliği