Sohbet bölümü (Grup sohbet)

• Konuyu başlatan DeletedUser33843
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Oylayınca üzerinde çalışmamıza gerek kalmadan oyuna kendiliğinden eklenecekse oylayalım bence de tt2

Ama söylendiği gibi üzerinde çalışılıyor zamanı geldiğinde eklenecektir.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Belki çalışma hızını etkiliyordur. Bence oylayıp denemekte fayda var :p

DeletedUser36772

Ziyaretçi
Bende Destekliyorum, Oyun dışında farklı programlar aramak çok zor oluyor.

Luciferr

Dük
Sohbet şeysi ilk çıktıgı güncellemede oyun sanırım birazcık kasma sıkıntısı oluşmuştu. Böyle bir özellik getirilebilirse bence şahane olur ama oyunda kasma sorunu yaşamazsak eğer.

Örneğin; Şubat ayında yapılan 1 haftalık speed de sohbet güncellemesinden sonra(profil resimlerini göstermeye başladıgı zaman) çok ciddi kasma sorunu vardı, kasma sorunundan kastım sayfa acılıyor ama ilk tıklama yapılırken birazcık delaylı oluyordu ama sohbet penceresini kapatanlar bir daha karşılaşmamıştı.

FollowME

Casus
Çok güzel olur aynı klan değil diğer klanlardaki oyuncularda eklense mesela yönetim bu tarz bir gurup sohbeti oluşturabilir

DeletedUser

Ziyaretçi
grup sohbeti kapatma ve ya çıkma söz konusu değil
buna çözüm bulunmalı

DeletedUser56368

Ziyaretçi
bence daha çok grup sohbetinde mesajlaşma yerine skype gibi sesli olsa çok daha kıyak olur kanatindeyim

DeletedUser62769

Ziyaretçi
2 senedir uğraşılıyor ama çok zor heralde

Black Swan.

Markiz
Raidcall cok aman aman dı sanki mobili bile yoktu, bu oyununda basit arayüzlü hödö hödö edebilicek kadar bir sesli sohbet bölümü olabilir

Ortalama Biri

Misyoner
Şu anda 200 kişilik arkadaş listesi olanların sohbet kısmını bile zor kaldırıyor oyun =) Sesli sohbet? Soru işareti bana göre =)