Soa klani açiklama

• Konuyu başlatan DeletedUser58862
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser614

Ziyaretçi
Kavga çıkaracaksanız söyleyin malzemeleri hazır edeyim :D

DeletedUser54987

Ziyaretçi
adamlar kararlarını vermiş bizi ilgilendiren durum savaşmak olur:)

rakip sayıca biraz fazla ama elimizden geldiğince hızlarına yetişmeye çalışırıztt2

DeletedUser54073

Ziyaretçi
Anka bir op ile soayı bünyesine aldı bu bir başarıdır :D

Anka klan sayısında rekora koşuyor bu ayrı bir başarıdır :p

DeletedUser54073

Ziyaretçi
Beyin kullanmak konusunda tüm klanlara örnek olduğunuz için ben teşekkür ederim
senin bi başarın yok ortada yazdığımı oku niye hopladın ki :D

DeletedUser49510

Ziyaretçi
kimlere neler diyen kişiler vardı burda nedense op yedikten sonra böyle bi karar alındı...

Durumu ben açıklayım isterseniz

ANKA Klanın diplomatı ve operasyon sorumlusu olarak güzel bir operasyon hazırladık, coğu klanının karşılayamıyacağı şekilde karşılık verdi soa klanı bu konuda yiğiti öldür hakkını yeme diyebilirim

Daha sonra bir yanlış anlaşılma yüzünden soa ya iftira atmış gibi bi durum oluştu akrep klanlarından eyüp abiyi aradım böyle böyle diye dert yanarken dur emirhan'ı ekleyim konuşmaya özür dilersin benlik bi olay yok dersin olur biter dedi

daha sonra emirhanla konuşurken oyunu bıraktığını askere gideceğini olaylardan haberi olmadığını söyledi, biraz konuştukdan sonra kalanların ne yapacağını sordum oda kendi kararları kendileri verir dedi

daha sonra İSTERLERSE ANKA OLARAK DEVAM EDEBİLECEKLERİNİ,BÖYLE İYİ OYUNCULARI KLANIMDA GÖRMEYİ İSTEDİĞİMİ SÖYLEDİM

Operasyonla olayın ilgili yok, keşke olsaydı. yıktım bünyeme aldım derdim ne güzel :)

DeletedUser54987

Ziyaretçi
aman kardeşim beni arama eşkıya yı da anka yapı veririztt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Niye korku olsun hocam oyun bu korku saçma bir kelime buu oyunda korku lafını açıklarmısn çok merak ediyorum oyun dilinde korku nedir ya alt tarafı köy gider.

Bir klanın toplaya toplaya 20 klan olması tamamen korkudur.Nedir kardeşlik bağı mı ? :D

Emirhan çabuk git gel askere de çapkınlık yapmaya gidicez bu arada geçen saydığım isimlerden sonra bi kaç isim daha aklıma geldi ^^

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Anka yakında özerklik ilan ederek klanlar.org u asilime storm u da tahtından etme planları içerisindeymiş :)
Kesin bilgi yayalım :)

DeletedUser60092

Ziyaretçi
kaç klan oldugunu söylesen iyiydi saymakla uğraşmazdık hem şeklin olurdu :)