Soa klani açiklama

• Konuyu başlatan DeletedUser58862
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser24418

Ziyaretçi
Seni çok umarsamıyorum diyim aslında klanında düzgün adamlarda vardır onları umursuyorum da seni umursamıyorum be ethem :D

çok üzüldüm bilemezsin :) yahu burada klavye delikanlılığı yapıp laf atanlar acaba yüzüme karşı konuşabilir mi meraklar içindeyim.şimdi beni tınlamıyorsun benim umurum da mı bende seni tınlamıyorum ee ne değişti ben sana sövüyorum kendi içimden ee ne oldu yani abisi..onun için yok seni tınlamıyorum yok bilmem ne hiç boşuna nefesini tüketme ; )

DeletedUser24418

Ziyaretçi
Hacked mısın ne biçimsizsin tam çözemedim de ortak op ortak saate olur kardes önce bunu bi o geri kafana sok ondan sonra cik konus adamlarin saatinden 1 saat sonraya 2 saatten bosalttigimiz köylere mis çıkarak belese konduk demek bu kadar zoruna gitmesin. Sonrasina gelicek olursak askere gidiyorum buna hikaye diyorsun kardeş askeriye de sırf sen tatmin ol diye klanlarla uğraşacak durumum yok. O güne kadar 10 koyun üstünde fetih iniz yok ki gel gelelim 10 aldığınızda maksimum 2 gun sonrasına fazlasını aldik sizden ortada biten bisey yoktu ankadan öncesi ve sonrasi diye 2ye ayir savasi ankanin kucağında gezen klanin kim olduğunu daha iyi anlarsin. Elime bazi yazilarinizda geçti ama askere giderken kalp kırmak istemiyorum ben sizden ekip almazken klanima 13 kişilik ekip sokmussunuz ve onlari çıkartıp bize saldirtacakmissiniz bunu yöneticiniz söylüyordu. Ne adamlikta nede savasta bizden iyiydiniz ben giderken devam edicek arkadaşlara devam etsenizde klan adi SOA olmayacak diye en başından söyledim. Onlarada verdikleri kararlara karismacami belirttim herkes kendi isteğiyle ortak kararla anka ile birleşti bıraktığım dünya da devam edene şunu yapın veya bunu yapın demek bana düşmez bu saatten sonra orada devam edeceklerdir.

He madem bu kadar erkektiniz adam siliyordunuz erkek olan arkadaş sınırında aylarca koy vermeden koy alarak oynadim kiz gibi saat basi casus aticaniza ben gitmeden 2 kami birazda mis ataydiniz da adamliginizi göreydik he pardon siz birakan adamlara gel seni klana aliyim gelen misleri kesme verip klana gelince geri alirsin diye toplamaya çalışan 3 5 zavallısiniz.

Devam eden arkadaşlarım istedikleri sekilde oynuyorlar hepsine başarılar.

Sancak klanlarini da anlamak lazım bişeylerin korkusu ömre bedel siz anladiniz neyden bahsettiğimi.

seni askerde ADAM ederler umarım

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Şu forumda çirkefleşmenin anlamı yok, SOA gayet güzel işler çıkardı verdikleri emekten dolayı önce yöneticilerine sonra oyuncularını tebrik ederim siz zaten bu dünyada yapmanız gerekeni yaptınız herkes kendini kanıtladı onun için fazlada kafanızı yorup boş boş yazanlara kulak asmayın

DeletedUser24418

Ziyaretçi
çok hissediyorsun anlıyorum :) tarkan ın dediği gibi gel gel hiç acımayacak :)

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Şu forumda çirkefleşmenin anlamı yok, SOA gayet güzel işler çıkardı verdikleri emekten dolayı önce yöneticilerine sonra oyuncularını tebrik ederim siz zaten bu dünyada yapmanız gerekeni yaptınız herkes kendini kanıtladı onun için fazlada kafanızı yorup boş boş yazanlara kulak asmayın

Teşekkürler hasan snden bunu duymak bile yeter eyw kardeşim benim.

alacan

Yasaklı
Öncelikle Emir kardesim hayirli teskereler. Onur kardesim sanada kolay gelsin.
SOA klanlarinin yaptiklari ortadadir. Laf anlamaz kisilere anlatmaniza gerek yok. Istatisktiklere bakan herkes ve anlamak isteyen herkes anlar zaten.
Geride kalan arkadaslarima abilerime kardeslerime basarilar diliyorum

DeletedUser59236

Ziyaretçi
Öncelikle SOA klanını tebrik ediyorum. Yorumları şöyle bir baktım da baya iyi iş çıkarmışsınız bu kadar insanın kuyruk acısı var thumbup

DeletedUser376

Ziyaretçi
Belki bana laf düşmez ama SOA klanı bir karar almış ve burda bir açıklama yapmış. Herkesin saygı göstermesi gerek diye düşünüyorum. Forum fikirlerin tartışıldığı yerdir. İnsanların birbirine hakaretler ettiği yer olmamalıdır. Hakkınızda hayırlısı olsun. İyi oyunlar.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bunların hepsi eskiya korkusu sanırım,bari eskiya ile savaşı'nda bi ise yarasın bu birliktelik :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
İnsanları bazen gerçekten anlayamıyorum.

Herif worldten bir haber kendi haritasından ibaret oyun oynuyor ama gelip buraya post atıp bu bilmem kimin korkusu diyebiliyor.

Biz SOA olarak benim açımdan worldte misyonumuzu tamamladık ve herkesin kafa ekipler olarak gördükleri klanlara acabalar yaşattık kimsenin beklemediği göbekten çıkan bir ekip başarılarına aralıksız devam etti.

Köklü denilen 2 world kapattı denilen klana ecel terleri döktürdü ki bu foruma uzun süredir yazmayanlar anka sayesinde 2 iş başarınca forumdan çıkmaz oldular neyse oralara da girmeyelim.

Armudunirisiyle dalga geçmişim vesaire geçtim oda benle geçti ve bu şakalara ikimizde şakayla karşılık verdik.

Devlet yönetmiyorsunuz yada dünyayı feth etmiyorsunuz eğlenmek adı altında bir world oynuyorsunuz.

Şimdi bazıları diyecektir sizin misyonunuz neydi de neyi tamamladınız.

Klan tanıtımlarına girdiğinizde keyif almak ve keyif vermek için buradayız demiştim tanıtımda.

Keyif aldık ve rakiplerimize keyif verdik.

Anka klanı ile en son operasyona kadar hiç bir şekilde operasyon adı altında savaşımız söz konusu olmadı ve bu süreçte genelde oplarımızı sancak klanına yaptık en son 48 köy fark atmış bir durumdaydık.

sonraki süreçte Anka 140 yada 150 köy arası bir operasyona geldi ve tam saat 10:30 da 10 20 köyü saymazsak tüm köylere mis geliyordu klan olarak KENDİ BAŞIMIZA bunun altını özellikle çizmek istiyorum çok güzel bir savunma yaptık ve boş bir hesabın 10 köy vermesi üzerine opta 20 köy kaybedip 11 köy geri aldık rakamlarla ilgili hatam varsa düzeltebilirsiniz.

iki klanında birbirine karşı acemi olduğu bu opta başarılı çıkan bir taraf olmadı biz beklediğimizden fazla köy verdik onlar beklediklerinden az köy aldılar.

tabi tüm bunlar olurken birde FIRSATÇI diye tabir ettiğim bir klan var isim vermiycem ortak operasyon oldu vesaire tarzında söylemlere giren.

öncelikle ortak operasyonlar iki klanın op sorumluları arasında iletişimli olarak yapılır kim kimin hangi köye girdiğini bilir.

1-aynı 3 köye hem sancaktan hem ANKA dan mis geliyordu ortak op olmadığının 1.ci kanıtı budur.
2-op saati 10:30 ken sancak klanı misler 11:20 ile 12:30 arasında 1 saatlik yada 2 saatlik mis mesafesinde olan köylere attı ki köylerdeki çoğu askerler ankadan gelen misleri kesmek için dışarıdaydı.

şimdi burada yok şöyle yaptık böyle ettik diye konuşan

biz buyuz biz şuyuz diyen kalkıp insanları korktular diye rencide etmeye çalışanların

bu kalan ekip ANKA oldu acaba bize saldırırlar mı korkusundan bu saldırganlığa başvurduğunu kendileri dışında herkes analiz edebilecek zekaya sahip. bu yüzden insanların zekasına hakaret edercesine dostlarıma korktular diyeceğinize.başkalarının başarılarının üstüne çökeceğinize. Çıkın ve efendi gibi oyununuzu oynayın.

aylarca sınırınızda 2 köyüm hariç kalanında desteksiz oynadım. ama nedense 1 2 acemice deneme dışında kami veya misinizi görmedim bana atılan ama sizde haklısınız yaptığınız oplarda 20 köye geliyorsunuz 15 tanesine ara atan adama dalacak cesaretiniz ve oyunculuk bilginiz yok.

az laf çok iş beyler.

Eşkiya korkusu diyen arkadaşa da bir ufak dipnot.

Zaten diplomasisinde olan bir klandan neden korksun bu ekip ?

ortaya laf atarken iyice öğrenip öyle konuşun

Allah herkese beyin vermiş düşünsün diye düşünmeyi deneyin.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Belki bana laf düşmez ama SOA klanı bir karar almış ve burda bir açıklama yapmış. Herkesin saygı göstermesi gerek diye düşünüyorum. Forum fikirlerin tartışıldığı yerdir. İnsanların birbirine hakaretler ettiği yer olmamalıdır. Hakkınızda hayırlısı olsun. İyi oyunlar.

Keşke herkes senin gibi bir açıklama yapsa ama yapamıyor yaptıgın açıklama için teşekkür ederim.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Bunların hepsi eskiya korkusu sanırım,bari eskiya ile savaşı'nda bi ise yarasın bu birliktelik :D

Niye korku olsun hocam oyun bu korku saçma bir kelime buu oyunda korku lafını açıklarmısn çok merak ediyorum oyun dilinde korku nedir ya alt tarafı köy gider.