SOA Klanına Asla Güvenmeyin

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65319

Ziyaretçi
Ne diyorsa yav iyi oyuncuysan bedel ödeme ödettir.

DeletedUser62930

Ziyaretçi
Bir klanın diplomatı değişebilir ve yeni diplomat eski diplomasiyi değiştirmek isteyebilir bunda bir gariplik yok. Klanın yapılanmasıyla alakalı bir şeydir bu. Biz bu adamlarla aramızda diplomasi varken bi anda diplomasiyi bozup saldırmış olsak hadi eyvallah söylenenlere. Yeni diplomatımız gidip güzelce diyor ki aramızdaki diplomasi 5 ekimde sonlanıyor. Hani buraya çıkıp biz planlarımızı buna göre yapmıştık arkadan vurdular demenin anlamı yok size 4 gün süre tanınmış. Ama daha aynı gün Dehşet'li oyuncular bizim oyuncularımızın köylerine vurmaya başlıyor ki vurdukları köylerden biri MRKALIN'a yani SOA yöneticisine ait :) Hal böyle olunca bizde tanıdığımız süreyi ortadan kaldırdık ve 5 ekimde nötr'e çekeceğimiz diplomasiyi direk iptal edip arkadaşları rakip olarak işaretledik diplomasimizde. Peşine de Dehşet klanından SOA'ya savaş ilan edildi. Yani olayın sadece sizi ilgilendiren kısımlarını anlatıp SOA karaktersiz demenin bi anlamı yok gel buraya olayın tümünü anlat arkadaşlarımız raporları paylaştı. Bakın bakalım önce Dehşet'teki oyuncular mı bizim oyuncularımıza saldırmış yoksa Blacknight mı köy almış DEHŞET'ten. İyi etmiş has etmiş kardeşimi tebrik ediyorum.

Benden sana bir kami :p @Blacknight*

Bir klanın diplomatı değişebilir ve yeni diplomat eski diplomasiyi değiştirmek isteyebilir bunda bir gariplik yok. Klanın yapılanmasıyla alakalı bir şeydir bu. Biz bu adamlarla aramızda diplomasi varken bi anda diplomasiyi bozup saldırmış olsak hadi eyvallah söylenenlere. Yeni diplomatımız gidip güzelce diyor ki aramızdaki diplomasi 5 ekimde sonlanıyor. Hani buraya çıkıp biz planlarımızı buna göre yapmıştık arkadan vurdular demenin anlamı yok size 4 gün süre tanınmış. Ama daha aynı gün Dehşet'li oyuncular bizim oyuncularımızın köylerine vurmaya başlıyor ki vurdukları köylerden biri MRKALIN'a yani SOA yöneticisine ait :) Hal böyle olunca bizde tanıdığımız süreyi ortadan kaldırdık ve 5 ekimde nötr'e çekeceğimiz diplomasiyi direk iptal edip arkadaşları rakip olarak işaretledik diplomasimizde. Peşine de Dehşet klanından SOA'ya savaş ilan edildi. Yani olayın sadece sizi ilgilendiren kısımlarını anlatıp SOA karaktersiz demenin bi anlamı yok gel buraya olayın tümünü anlat arkadaşlarımız raporları paylaştı. Bakın bakalım önce Dehşet'teki oyuncular mı bizim oyuncularımıza saldırmış yoksa Blacknight mı köy almış DEHŞET'ten. İyi etmiş has etmiş kardeşimi tebrik ediyorum.

Uğraşma kendi kafalarında bunlar zaten MRKALIN'ın köyüne baskın yaparak direk savaşı başlattılar

DeletedUser60613

Ziyaretçi
Savasta hersey mübahtir...onun icin kendini ve ekibini her zaman hazir tutacaksın yoksa her an bir gece ansizin gelebilirler.
Bu oyun atlarla oynanir ,köy büyütmeyle degil,pre ile büyürsün ...
Soalı degilim ve bende soa gibi yapardım..
Soa çöp...;)

@Honey Badger. Adam

DeletedUser58862

Ziyaretçi

Alırım bir dal :)

Soa 40 taki hatalarından ders çıkartıyor :))

Onur utanmıyormusunuz garibanları vurmaya illa biz mı başlayalım :)

Ondan sonra hesap siliyorsunuz o da olmuyor ama :)

eee abi mahallede dayak yiyeceğimizi bile bile 5 kişiyle 50 kişinini içene dalan gençleriz 5-5 yüyeği yemeyenler düşünsün ;)

DeletedUser64783

Ziyaretçi

Yaşına başına veriyorum ki makaranı git özelindenden yap, yanar döner olup buraya yazanlara yazmadan duramıyorum...

5-5 e te oynarız bilirsin onur sen benim oyunda kaçtığımı gördün mü :)

Yanlış diplomasi yaptık demiyorsunda herkese atar yaptık diyorsun buda güzel:)

ben o dünyaya sonradan geldim abi dünya başından orda olsam sende biliyorsun şuan error ile kapışıyorduk :) yanlış bi strateji izlenildi ama kesinlikle kimseye boyun eğilmedi giderken bile reel hayatı etkilediği için gidildi

DeletedUser62605

Ziyaretçi
35 de bi aralar kod adı barzo diye bir çöp klan vardı ne oldu bilen varmı

Yaşına başına veriyorum ki makaranı git özelindenden yap, yanar döner olup buraya yazanlara yazmadan duramıyorum...

Hayırdır nereye ne yazacağımı sana soracak değilim makaramı burda yapmak istiyorsam yaparım siz başları üstünden geyik yaparken sıkıntı yok biz soa dan sevdiğimiz arkadaşlara takılırken neden gocunuyorsun.

Onur benim her zaman görüştüğüm kardeşim gibidir. 40 ıncu dünyada haziranda bırakacam dedim bıraktım Soa dan devam etmek isteyen arkadaşların hiçbirinde haksızlık yapmadım kimseninde yapmasına izin vermedim. Herkesi güvenceye alıp öyle bıraktım.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.