SOA Klanına Asla Güvenmeyin

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

-AzraiL-

Yasaklı
Henüz dünya başında SOA klaninin diplomatıyle yapilan görüsmeler sonucu Kalıcı olarak dünya sonuna kadar Muttefiklik anlaşması yaptik ve kıta da ortak hareket etme kararı aldık. .Klan başkanının da haberi vardı .

SOA ŞAMAN Klaniyla da SA yapmışti o arada.

Biz klan olarak Bütün planlarımızı buna göre yaptik .Kıta da kimle müttefik kimle düşman olacağımiza ona göre karar verdik.

Bu arada Akrep klaniyla SA anlasmasi yapmistik.Şaman klaniyla nötr durumdaydık.O sıralar Akrep klanı da ŞAMAN klanına savaş açacaktı .Bizde muhtemelen katılacaktık Akrep klanının yanında Savaşa

Daha sonra bir anda SOA nın diplomatı değişti.Yeni diplomattan bize gelen mesaj muttefikligi bitirme kararı almışlar.bizde kalici muttefiklik icin bize verilen sözleri hatirlattik. Ama verdikleri sözleri tutmadılar.

Ve gidip Akrep klaniyla anlaşıp kitada Ortak hareket etme planı yapmışlar ve ortak diplomasi kararı almışlar.SOA VE ŞAMAN arasinda SA oldugu icin Akrep le ŞAMAN Klanı SOA nedeniyle savaştan vazgecip SA yaptilar.

Son durum olarak şuan SOA ve ŞAMAN klanlarıyla savaş durumundayiz.Bize verilen sözlerin tutulmamasının sonucu bu.

O yüzden SOA klanına asla güvenmeyin.Birgun yine diplomatları değişir. Yapilan bütün anlaşmaları bitirir.Sizin düşmanınızın yanında bile durur.Biz o hatayı yaptik.Bedelini ödüyoruz. Siz yapmayın...

DEHŞET KLANLARI YÖNETİMİ

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Soa gibi bir klanin sizin gibi çöp bir klanla dip yapmasina bile sasirdim o bolgeden sadece 2 klan cikar soa ve saman geri kalan tum klanlar onlara sadece koy buyutmekten baska birsey yapmayacaktir.

rascal125

Ağır Atlı
ehuehuhe oyuna yeni başlayan insanlara güvenen bir klanın dramını izliyoruz :D
bunlar daha hiç bir şey beyler..
biraz daha oynayın bazı şeyleri görüp,alışırsınız...

-AzraiL-

Yasaklı
Soa gibi bir klanin sizin gibi çöp bir klanla dip yapmasina bile sasirdim o bolgeden sadece 2 klan cikar soa ve saman geri kalan tum klanlar onlara sadece koy buyutmekten baska birsey yapmayacaktir.

Premiumla oynarsan çocuklar bile gelişir o hızla.

SOA bu işte.
1 premium
2 multi hesaplar
3 hileli diplomasi

Ama daha bitmedi.

Boş boş konuşan birileri daha 2 mesaj ve 2 ss ile boş yaptığınızı göstereyim boşa algı oluşturmaya çalışmayın
1
Honey Badger. Eyl 21, 00:46
Sizde bizim gibi kendi klan isminizle devam etmek istiyorsunz anladığım kadarıyla :) Akrep ile görüşüp kısa süreli bir SA yapabiliriz sadece kesin olmasada ama müttefiklik konusunda mucize ya da sizin klanınız gibi bi nebze daha küçük ekiplerle anlaşma yapmak daha cazip geliyor bana klanların daha rahat kaynaşması için
2
***All is Well*** Eyl 30, 23:15

Klanınızla Olan diplomasi durumu 05.10.2017 günü saat 12:00 da nötr e alınacaktır bilginiz olsun. (Mesaj tarihin Dikkat Edelim aynı tarihe Mucize Klanları ile diplomasi bitirileceği bilgisi verildi) SOA çatısı altında gelişim göstermeyen hergün onalrca kişiyi klandan atarken müt klan adı altında gelişim göstermeyen bir klanı diplomaside tutmanın da bir anlamı yok.

Gelelim Belirttiğimiz Tarihten Önce yapılan saldırılara bu saldırılar yapılınca direk nötr duruma düşürdük klanları
QpYJ3g.jpg

7yXYJl.jpg

Diplomasi yapıldı yapılan diplomaside oyun oynamak dışında herşeyi yapan sizler diplomasiyi bitirmeyelim diye yazan ve sürekli diğer klanlardan taraf toplamaya çalışırken burada ben masumum ayağı yapma belirtilen süreden önce size saldırı çıkılmış olsaydı eyw ama sözümüzü tuttuk ilk fırsatta saldıran tarafta olmadık kaldı ki nötr duruma çekmişken savaş ilanını biz değil siz verdiniz bizde gerekeni yapmaya başladık şimdi çeneniz değil askerleriniz konuşsun

DeletedUser65588

Ziyaretçi
Hocam diplomasi dediğin şey değişebilir planınızı başkasına göre yapmasaydınız keşke hem diplomat değişikliği de bunun için uygun bir sebep ayrıca.önceden bildirmiş adam size daha napsın isterseniz klana gelsin yanınızdada savaşsın

Not:42 de oynuyorum sadece pre için bu worlddeyim 2 klanada üye değilim

DeletedUser65547

Ziyaretçi
Premiumla oynarsan çocuklar bile gelişir o hızla.

SOA bu işte.
1 premium
2 multi hesaplar
3 hileli diplomasi

Ama daha bitmedi.

1 premium demişsin. Biz salağız boşuna onca dünyada premium kasıyoruz biriktiriyoruz dimi. Oyun böyle bir seçenek sunduysa kullanmayalım da ne yapalım. Multi hesaplar yazmışsın sen inanıyor musun sizin klanınızda onun bunun multisi yok sen inanıyor musun sizden kimse multisiz oynuyor. Geç bunları multiden şüpheleniyorsan şikayet eder geçersin. Hileli diplomasi demişsin. Adam size gelip diplomasinin biteceği tarihi günler öncesinden haber vermiş. Pat hadi savaş açtık dememiş neyin ağlaması bu ? Biz gelip alana kadar köyünüzde farmville oynamaya devam edin. Biraz maden birazda kışla basın ki aldığımızda bizi boşuna uğraştırmayın

-AzraiL-

Yasaklı
Kim algı yapıyor.Bir mesajı koyup diğeri koymuyorsun.

Honey Badger. 21.09. tarihinde saat 15:10

Bizde aynı şekilde akrep ile SA yaptık seninde düşüncen gibi ben sizinle kalıcı bi anlaşma yapmak istiyorum abi. Bizimkiler SOA adıyla oynamak istiyor şuanda ama birleşme konusu için ilerleyen zamanlarda tekrar görüşebiliriz. Ama şuanda kalıcı bir müttefiklik için bizim tarafımızdan da sorun yok. Tamam derseniz ben eklettiriyorum müttefik olarak ya da kalıcı bir SA olarak

2.Olarak bir anlaşma yapılıyorsa o ne olursa olsun devam etmeli.Bize resmen hainlik ettiniz.
diplomatin değişmesi bunu değiştirmez.Klan başkanının ve yönetimin haberi vardı.

3.Biz sizin arkanızdan iş cevirmedik. Birde 5 ekim de bitireceğiz muttefikligi diye attigin mesajla mı övünüyorsun. Ha 5 ekimde bitmiş ha 3 ekim de ne farkı var.

-AzraiL-

Yasaklı

1 premium demişsin. Biz salağız boşuna onca dünyada premium kasıyoruz biriktiriyoruz dimi. Oyun böyle bir seçenek sunduysa kullanmayalım da ne yapalım. Multi hesaplar yazmışsın sen inanıyor musun sizin klanınızda onun bunun multisi yok sen inanıyor musun sizden kimse multisiz oynuyor. Geç bunları multiden şüpheleniyorsan şikayet eder geçersin. Hileli diplomasi demişsin. Adam size gelip diplomasinin biteceği tarihi günler öncesinden haber vermiş. Pat hadi savaş açtık dememiş neyin ağlaması bu ? Biz gelip alana kadar köyünüzde farmville oynamaya devam edin. Biraz maden birazda kışla basın ki aldığımızda bizi boşuna uğraştırmayın

Ya neden anlamıyorsunuz kalıcı muttefiklik demeseydiniz ilk başta.iyi o zaman Bugün dost olalim yarın canim ne isterse o olur.Sizin düşünceniz bu..Bütun diplomasinizı böyle yapın.Aferin.Verdiginiz sözleri tutmayın

DeletedUser64783

Ziyaretçi
Bu onur eskiden iyi çocuktu taa ki bu anarsist kedi sevecenlerle konuşana kadar artık tanınmaz hale geliyor üzüldüm, soaya güvenmemek konusunda gerçekten haklısınız...

O değilde dehsetin başkanının köyunu kim aldı lan madenler 19 demirci 20 yapmış çok degisık bir strateji :))

Durum
Konu yanıtlara kapalı.