Siyah

• Konuyu başlatan INemesiSsI
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser56666

Ziyaretçi
Herkeze Çok Teşekkür Ediyoruz Dürüst Bir Dünya Olması Siyah Olarak Temennimiz.

DeletedUser56385

Ziyaretçi
Öncelikle w2'de Kılıç klanındaydık.

İnacira; gölge klanındayken klanımıza casus sokup operasyon yaptığınız günü hatırlatmak isterim sana isim vereyim hatta sözde vatan görevini yapan DRIVING adlı oyuncuyla işbirliği yapıldı o zaman haince davranılmış olmadı da biz yarım bıraktığımız işi tamamlayalım dediğimiz için mi kötü olduk? Ek olarak biz nd ile düşmandık zaten siz teklif ettiniz saldırmazlık anlaşmasını nitekim sosyal ağ üzerinde arkadaşınızın s.a. olalım diye döktüğü dilleri söylemiyorum bile. Batağa savaş açmamız için zorladınız, açmayınca da whatsaptan arkadaşımıza küfür ettiniz. Değerlerimize ve aile olduğumuz Siyah klanı üyelerine küfür ettikten sonra size tavrımızın ne olmasını bekliyordunuz? (Not: Genelleme yaparak konuşuyorum belli topluluğu kastettiğim için, belki siz olayların içinde değildiniz ama mevzu budur.)
Neyse konu amacından sapmasın lütfen. Dilerim yakın bölgeye düşeriz ki o zaman klavyemiz değil stratejimiz konuşur.

Herkese başarılar. :)

Siz ancak biz 3-4 bölgede savaşırken gelirsiniz zaten. Oyunu bıraktığımızı öğrendiğin an batağa mesaj attınız. Bizim de tanıdıklarımız var hemen haber verdiler siyah klanı bize n-d klanına savaş açalım diye söyledi. Biz size yalvarmadık aslanım s.a yapalım diye çok da önemli bir klan değildiğinz açıkçası tek operasyonda bırakırdınız. Dua edin de başka dertler vardı başımızda ama umarım burada yakın oluruz da forumlarda birdaha konuşamazsınız böyle.

DeletedUser56666

Ziyaretçi
Siz ancak biz 3-4 bölgede savaşırken gelirsiniz zaten. Oyunu bıraktığımızı öğrendiğin an batağa mesaj attınız. Bizim de tanıdıklarımız var hemen haber verdiler siyah klanı bize n-d klanına savaş açalım diye söyledi. Biz size yalvarmadık aslanım s.a yapalım diye çok da önemli bir klan değildiğinz açıkçası tek operasyonda bırakırdınız. Dua edin de başka dertler vardı başımızda ama umarım burada yakın oluruz da forumlarda birdaha konuşamazsınız böyle.

Kardeşim Sizi Küçük Düşürmek İstemiyorum. Hitabına Dikkat Et Konuyu Çarpıtıyorsun. Ben Sizin En İyi Adamınızlada Savaştım Kimin Ne Olduğunu Biliyoruz. Sizle Burda Tartışmak İstemedikçe Sataşıyorsunuz. Yapabıldığınız Tek Şey. Oyun Başlayınca Görüşürüz.

DeletedUser

Ziyaretçi
shakas fazla knsma savaşı ben baslattm ND ye oyn için küfr eden oynclarnz oldu bana ve aldıgım köyü ND de tarafndan geri alndı batakla knusan bendim sizin elemanada dedim 1 köy için savaş istiyosanız ben her zaman hazırım tek basıma sizden 15 köy felan aldım SA olmasaydık daha fazlasınıda almaya devam edicekdim w28de yanıma düsersen hesap sil yap yoksa kurtulusun yok benden :D akıllı olun :D

DeletedUser56385

Ziyaretçi
shakas fazla knsma savaşı ben baslattm ND ye oyn için küfr eden oynclarnz oldu bana ve aldıgım köyü ND de tarafndan geri alndı batakla knusan bendim sizin elemanada dedim 1 köy için savaş istiyosanız ben her zaman hazırım tek basıma sizden 15 köy felan aldım SA olmasaydık daha fazlasınıda almaya devam edicekdim w28de yanıma düsersen hesap sil yap yoksa kurtulusun yok benden :D akıllı olun :D

bizi görüp güneybatıda başlamadıysan bu söylediklerini samimi bulmam açıkçası hesap sildireceksen gel güneybatıya bekliyorum

DeletedUser56666

Ziyaretçi
bizi görüp güneybatıda başlamadıysan bu söylediklerini samimi bulmam açıkçası hesap sildireceksen gel güneybatıya bekliyorum

Siz Çok Samimi Olduğunuz İçin Sonradan Katılıyorsunuz Zaten Dünyaya. Biz Göbekte Sizi Bekliyoruz