Siyah

• Konuyu başlatan INemesiSsI
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
W2 ve W26'daki eski dostlar ile kurduğumuz SİYAH Klanı herkese başarılar diler..

Saygı çerçevesinde savaşmak ve güzel dostluklar kurmak umuduyla 28. dünya herkese hayırlı olsun.

DeletedUser56236

Ziyaretçi
w26 da siyah diye bir klan var miydi? baska isimdemiydiniz?

basarilar

DeletedUser17537

Ziyaretçi
Size başarılar diliyorum. inşallah birinci siz olursunuz. .... fovirim sizsiniz ... :)

inacira

Kılıç Ustası
w26 daki son olaylardan haberimiz yoktu ! ama sonradan öğrendik :) O yüzden yakın bölgeye düşersek bizlere dikkat etmenizi rica ediyorum.

Başarılar :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Öncelikle w2'de Kılıç klanındaydık.

İnacira; gölge klanındayken klanımıza casus sokup operasyon yaptığınız günü hatırlatmak isterim sana isim vereyim hatta sözde vatan görevini yapan DRIVING adlı oyuncuyla işbirliği yapıldı o zaman haince davranılmış olmadı da biz yarım bıraktığımız işi tamamlayalım dediğimiz için mi kötü olduk? Ek olarak biz nd ile düşmandık zaten siz teklif ettiniz saldırmazlık anlaşmasını nitekim sosyal ağ üzerinde arkadaşınızın s.a. olalım diye döktüğü dilleri söylemiyorum bile. Batağa savaş açmamız için zorladınız, açmayınca da whatsaptan arkadaşımıza küfür ettiniz. Değerlerimize ve aile olduğumuz Siyah klanı üyelerine küfür ettikten sonra size tavrımızın ne olmasını bekliyordunuz? (Not: Genelleme yaparak konuşuyorum belli topluluğu kastettiğim için, belki siz olayların içinde değildiniz ama mevzu budur.)
Neyse konu amacından sapmasın lütfen. Dilerim yakın bölgeye düşeriz ki o zaman klavyemiz değil stratejimiz konuşur.

Herkese başarılar. :)

DeletedUser

Ziyaretçi
en iyi olan kazanıcak w26 daki oynumuzu w28 de fazlasıyla göstericez siyah klanı olarak.

inacira

Kılıç Ustası
Öncelikle w2'de Kılıç klanındaydık.

İnacira; gölge klanındayken klanımıza casus sokup operasyon yaptığınız günü hatırlatmak isterim sana isim vereyim hatta sözde vatan görevini yapan DRIVING adlı oyuncuyla işbirliği yapıldı o zaman haince davranılmış olmadı da biz yarım bıraktığımız işi tamamlayalım dediğimiz için mi kötü olduk? Ek olarak biz nd ile düşmandık zaten siz teklif ettiniz saldırmazlık anlaşmasını nitekim sosyal ağ üzerinde arkadaşınızın s.a. olalım diye döktüğü dilleri söylemiyorum bile. Batağa savaş açmamız için zorladınız, açmayınca da whatsaptan arkadaşımıza küfür ettiniz. Değerlerimize ve aile olduğumuz Siyah klanı üyelerine küfür ettikten sonra size tavrımızın ne olmasını bekliyordunuz? (Not: Genelleme yaparak konuşuyorum belli topluluğu kastettiğim için, belki siz olayların içinde değildiniz ama mevzu budur.)
Neyse konu amacından sapmasın lütfen. Dilerim yakın bölgeye düşeriz ki o zaman klavyemiz değil stratejimiz konuşur.

Herkese başarılar. :)

DRIVING worldun başından beri benim bulunduğum klanda bulundu ne zaman sizlere casusluk yaptı o?

Biz sizleri Batak'a savaş açmanız için zorlamadık.Skype'ta konuşmalar mevcut Burak'a sorun da anlatsın sizlere ne demişiz ne dememişiz.

Son olarak bazı kişilerin yaptıkları yanlışları! klanın ve benim üstüme yıkmakta üstüne yok w26'daki kişilerin.O yüzden bıraktım ya w26 yı.Neyse dediğim gibi w28 de yakın bölgeye düşersek hesaplaşırız.