SHIFT-DELETE saldırı ve savunma raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser21797
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Ya sen de rapor koy çok rapor oluyor klanda da ben eriniyorum

DeletedUser21797

Ziyaretçi
tmm ben koyucam bugun vizeler bitti yarın el atarım

DeletedUser

Ziyaretçi
saat 23.45 te saeros arkadaşımı buraya davet ediyorum hani bize raporlarınızı paylaşın diyordu ya :D şimdi kendisini görelim bakalım neler paylaşıyor

DeletedUser42067

Ziyaretçi
saat 23.45 te saeros arkadaşımı buraya davet ediyorum hani bize raporlarınızı paylaşın diyordu ya :D şimdi kendisini görelim bakalım neler paylaşıyor

:) buraya yazacağınıza savaş raporlarınızı paylaşsanız bizde tebriğimizi yazsak ne olur sonra saeros ters yazıyor diyorsunuz yıldırım uyar gözünü seveyim

DeletedUser

Ziyaretçi
:) buraya yazacağınıza savaş raporlarınızı paylaşsanız bizde tebriğimizi yazsak ne olur sonra saeros ters yazıyor diyorsunuz yıldırım uyar gözünü seveyim

hocam ben takılıyorum sadece arkadaş ile aramızdaki bir muhabbet bu sen kaçırdın sanırım o postlar silindi :D yoksa ben rapor paylaşıyorum pusula sayfasında yanlış anlamayın

DeletedUser42067

Ziyaretçi
hocam niye yanlış anlayalım rapor paylaşacaksın tabiki iyi olanları tebrik ederiz ama gördüğüm kadarıyla güzel kamiler geldi ben şimdiden tebrik edeyim

DeletedUser

Ziyaretçi
güzel kami geldi de sanırım fake biraz az oldu tarafımızdan.bakalım onu da halledeceğiz gibime geliyor yakın sürede tt2

DeletedUser101

Ziyaretçi
iki tarafında çok güzel raporları var =) özellikle beniim çakılacağımı bile bile aynı köye attığım kamiler ve peşindeki misler on numara =D güzel bir operasyon olmadı .. ama 10-11 tane köy alındı yanılmıyorsam .. ordu 5 günde basılır .. 1 köyde olsa önemi büyüktü =) SHİFT i güzel savunmasından ötürü tebrik ederim .. bizden saldıran arkadaşlara da katılımlarından ötürü teşekkür ederim ..

DeletedUser42067

Ziyaretçi
iki tarafında çok güzel raporları var =) özellikle beniim çakılacağımı bile bile aynı köye attığım kamiler ve peşindeki misler on numara =D güzel bir operasyon olmadı .. ama 10-11 tane köy alındı yanılmıyorsam .. ordu 5 günde basılır .. 1 köyde olsa önemi büyüktü =) SHİFT i güzel savunmasından ötürü tebrik ederim .. bizden saldıran arkadaşlara da katılımlarından ötürü teşekkür ederim ..

öncelikle bu yorumun için gerçekten teşekkür ederim ve güzel bir 3 gün yaşadık iyi saldırılar oldu iyi savunmalarda 2 klanıda özverisinden dolayı tebrik ederim:) (sizin yüzünüze 3 gündür uyumuyorum:D

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Ortam bu olunca forum daha güzel oluyor. Ben pusuladaki arkadaşlara saygılı davranmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
iyi savundunuz he :D ama 2 ya da 3 e dayanabilir misiniz orası muamma :D tebrik ederim hepinizi

DeletedUser39894

Ziyaretçi
Ne kadar anlamlı yav herkes mutlu , herkes iyi geçiniyor. Dayanamayıp ağlıycam sanırım crying troll

Tebrikler :)

DeletedUser41180

Ziyaretçi
hahaha eyvallah :D Biz tek taraflı savaşmıyoruz o da var ama. Bi yandan ayyıldıza bi yandan size :) işimiz zor :p

DeletedUser2758

Ziyaretçi
shift ekibini gönülden kutlarım , bu serverdaki pusula klanından bi cacık olmaz , alınan 3-5 köy bile mucizedir