SHIFT-DELETE saldırı ve savunma raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser21797
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser21797

Ziyaretçi
Baktım herkes sağlam raporlar paylaşıyor ee bizim klanında raporları sağlam yarın paylaşımlarda görürsünüz inş :)

DeletedUser21797

Ziyaretçi
rapor9.jpgrapor10.jpgrapor11.jpg

Dediğim gibi bunlar birkacı bügün aksama doğru daha yenileri gelcek

DeletedUser41018

Ziyaretçi
Bölgedeki Tehlike Kaldender67 ve A z o R Gerisinden pek bişey beklemiyorum . Raporlar Cok büyük biraz Daha küçük koyabilirmisin :S

DeletedUser

Ziyaretçi
Şu raporları düzgün yerleştirsen daha güzel olucak.

DeletedUser17989

Ziyaretçi
Bölgedeki Tehlike Kaldender67 ve A z o R Gerisinden pek bişey beklemiyorum . Raporlar Cok büyük biraz Daha küçük koyabilirmisin :S

A z o R yok dostum satışa geldi :) Başarılar dilerim iki tarafa da...

DeletedUser21797

Ziyaretçi

Ya walla tam olarak nasıl foto koyuluyor bilmiyorum ben sadece resim ekle yaptım işte :D

DeletedUser17989

Ziyaretçi
Yanında olduklarım, karşısında durduklarım kadar olsaydı gitmezdim. Herkes değil ustune alması gereken alsın yanında olduklarımdan.

DeletedUser21797

Ziyaretçi
walla abi ne diyeyim ben tam içinizde olmadığım için durumları bilmediğim için bişi diyemem hayırlısı olsun saygı duyarız artıkın diğer dünyalar görüşürüz inş :)

DeletedUser21797

Ziyaretçi
bu rapor forumda var mıydı yaw benim gözümden kaçmış bu aralar vizeler başladı pek bakamiyorum vizelerden sonra burda sağlam raporlar paylaşıcam :D

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Ya üşeniyorum hepsini upload edip buraya koymaya :D