Sessiz

MrBal

Mızrakçı
Ayrıca klanlar ekibine bir sitemim var klanları üye alımlarına kitliyorsunuz iyi güzel de keşke üye atma açık olsaydı da pasifleri oyunu bırakanları klandan atabilseydik.

Herkesin yeni yılı kutlu olsun her şey gönlünüzce olsun..

*KepçeciX*

Okçu
Sanki sen oyuna ilk başladığında pro oyuncuydun her şeyi biliyodun suç bu oyuncuda demi yeni başlamıştır bilmiyordur öğretmek zor olmasa gerek

hayır suç klanlar yönetiminde bilmeyenleri niye kayıt ediyo. Öğrensin öyle gelsin. Klanlara proflar katılsın. Ayrı acemi server açılsın. 2 sene eğitim sonra oyuna başlasın

Tibelda

Emekli Görevli
Ayrıca klanlar ekibine bir sitemim var klanları üye alımlarına kitliyorsunuz iyi güzel de keşke üye atma açık olsaydı da pasifleri oyunu bırakanları klandan atabilseydik.

Sitem edebileceğiniz bir durum bulunmuyor. Dünya duyurusu yapıldıktan sonra geri bildirim konusu açılıyor. Fikrinizi gelip söyleyebilirdiniz.

Real59*

Kılıç Ustası
Diplomatınıza sabır diliyorum, sessiz üstünden size savaş açanlar şimdi mesaj üstüne mesaj atıyordur savaşı bitirmek için:)

Hayranımızsın anlaşılan hakkımızda konuşup duruyorsun , kime ne mesaj atılmış söyle hele bizde bilelim kanka :confused:

PARS Estergon

Ağır Atlı
Oyunu bıraktığı için köyünü aldım , bak ben hiç barbar köy almadım bir tane dışında onu da mis desteği verirken aldım geri iade ettim :)

onu bunu bırakta ben kendim için çok iyi oyuncuyum falan hiç demedim nerden oraya girdin sen şimdi :D

Hımmm :p
31254 adlı eklentiyi görüntüle
Hahahah, alt klandan kesimsiz toplu köy alan adamlar benim barbarlara laf yapıyor.
Çöp kutusu jpg.

Real59*

Kılıç Ustası
Hee şey bir de kankss mesaj atılmış falan dedin ya hani nerde atılmış diyorum konuyu başka yere çektin cevap bekliyorum halen :cool:

Real59*

Kılıç Ustası
Hahahah, alt klandan kesimsiz toplu köy alan adamlar benim barbarlara laf yapıyor.
Çöp kutusu jpg.
Aynen kankss hiç kesimim yok barbar toplamadim en azından bir köy aldım onun da sebebi belli sen kendini böyle avutmaya çalış başka da yapabileceğin birşey yok nasıl olsa sende haklısın :D bir laf attın ortaya cevabını bile veremiyorsun :)

Gomtan35

Yasaklı

Şahsi olarak yönetici oynadığım klanda etiket dahi atmayı bilmeyen kişilerle word sonuna gittiğimizi biliyorum onun için yöneticilik yaparken bunları göze almak lazım sonuçta oyun bu arkadaş kazanmak daha önemlidir