Sessiz

MrBal

Mızrakçı
Şahsi olarak yönetici oynadığım klanda etiket dahi atmayı bilmeyen kişilerle word sonuna gittiğimizi biliyorum onun için yöneticilik yaparken bunları göze almak lazım sonuçta oyun bu arkadaş kazanmak daha önemlidir

Arkadaşlık farklı oyun farklı hocam etiket atmayı bilmeyen misin peşine mis atmayan köyün ismini değiştirmeyi bilmeyen asker dahi basmayan bomboş oynayan adamlarla savaş kazanmak çok zor rakibinde en çok tercih ettiği operasyon yaparken ilk hedef aldığı kişilerdir. Bu adamlar klanı ileriye taşımaz sırtında kambur olur hele ki bu dünya da klandan adam atamıyorsun işler çok daha zor.

MrBal

Mızrakçı
2 Kami kestiniz hala onunla övünüyosunxd 1 gecede daha 1 aylık w de 45 köy verdın 45

45 köy bence çok az bizim klan için çok daha fazlası düşebilirdi gittiğiniz köylerin çoğu pasif oynamayı bilmeyen köyünde asker olmayan mis arasının ne demek olduğu bilmeyen misin peşine mis takmayı bilmeyen kişiler :)

MrBal

Mızrakçı
Daha bi op yaptık hemen köyleri hüküme peşkeş çekme çabaları verin verin de hüküme erken vurmaya başlayayım çok yüksekten uçmaya başladılar :)

Keyfim istediğime veririm köylerimi opta gelip alsaydınız köylerimi pasiflere gitmek yerine :)

MrBal

Mızrakçı
Sanki sen oyuna ilk başladığında pro oyuncuydun her şeyi biliyodun suç bu oyuncuda demi yeni başlamıştır bilmiyordur öğretmek zor olmasa gerek

Ben oyuna ilk başladığımda klansavaşlarında başladım. Pro oyuncu olmaya gerek yok bunun için köyü savunamıyorsan peşine 2 mis atmak nesi zor? Pro oyuncu olmak mı gerekiyor mis gelen köyün peşine mis atmak bunun nesi anlamazsın?

HydRaJr

Kılıç Ustası
seninde yüzün gülücek bir sene be estergom ama o sene bu sene değil :p

Ayrıca klanlar ekibine bir sitemim var klanları üye alımlarına kitliyorsunuz iyi güzel de keşke üye atma açık olsaydı da pasifleri oyunu bırakanları klandan atabilseydik.

Herkesin yeni yılı kutlu olsun her şey gönlünüzce olsun..
Operasyonun üzerinden 24 saat geçmiş arkadaş şokunu yeni atlatmış anlaşılan düşünmüş ne yazsam da beceriksizligimizin üstünü kapatsak diye.

Seninde yeni yılın kutlu olsun canım benim.

mah0o

Acemi
Şahsi olarak yönetici oynadığım klanda etiket dahi atmayı bilmeyen kişilerle word sonuna gittiğimizi biliyorum onun için yöneticilik yaparken bunları göze almak lazım sonuçta oyun bu arkadaş kazanmak daha önemlidir

Bir de klanda etiket atmayı bilmeyen insanlar var diye klanın köylerini diğer klana peşkeş çekme sorunsalı var. Ne alaka anlamıyorum. Adamlar etiket atamıyorsa veya mis arasını bilmiyorsa klan başkanı çıkıp benim köyleri gelsin alsın falanca klan der mi ? Diyormuş.

beowulf21

Okçu
En azından savaş kardeşim becerebiliyorsan yok çekip gideceksen git peşkeş nedir. Böyle 1 opta çekip gideceksen klan kurmayacaksın. Ha kurdun o zaman klanına sahip cıkacaksın. Sucu klan üyelerine atmayacaksın. Sonuçta onları da klana alan sensin kimse zorla aldırmadı. Demek ki diplomasi yapsak ilk zorlukta yarı yolda bırakacaktın ne kadar doğru bi karar verdiğimizi şimdi anlıyoum.