Secret Army TR72

Gomtan35

Yasaklı
Siz sapla samanı karıştırıyorsunuz çünkü oyun tecrübeniz yetersiz.
64. Dünyada bende menfaatlerim doğrultusunda TOW klanı ile birleşmiştim, adamlar ayrıldı kalkıpta adamların peşinden koşmadım aynı tas hamam sohbetine girmedim hala daha görüşüyorum adamlarla, adamlar benim ekibim ya da muridim değil, isterlerse yine beraber oynarız vuruşmamıza rağmen, ben de sizin değilim önce bunu idrak etmeniz lazım, eğer bu tarz olayların yaşanmasını istemiyorsanız savaştığınız her klanı tek tek haritadan sileceksiniz klanların doğasında var bu, bizim siyasilerin kalkıp yunanistana 550 yıl aynı yemeği yedik neden bağımsız oldunuz böyle satış görmedik demesi gibi birşey bu :D

Klan savaşları oyununu tabiatında olan durumları içinize atıp psikolojik buhrana girmenize gerek yok. Kapatmaya kadar geldiniz, başaramadınız. Ha X klanla savaşıp ilk savaşta yenilmişsiniz, ha da son savaşta. Hazmetmeyi öğrenmezseniz hiçbir world başarı elde edemezsiniz herkes yeniliyor ne klanlar nerelerden ne worldler veriyor ama ekipler hala canlı başlı devamında kimse saçma sapan triplere girmiyor büyüyün biraz lütfen.
Yav 64 te onların seni satacağı belliydi, ayrıca Seni satanla oynamakta başka bi seviye be abi :D

Vezir001.

Ağır Atlı
Benim tutulduğum nokta bu zaten. Onca insan buna abi dedi lafını dinledi. O gitti yaptığı rezillik yetmezmiş gibi birde vegas klanına yaranmak için foruma onu sevenleri malzeme etti. Şimdi millet yazınca büyü falan yazıyor. Vefayla ben de ilk defa oynadım. Oynayan insanlar dünyadan gittiğine üzülmedi çoğunun zaten umrunda değildi. Sırf bir klana katıldı, onu sevdiler saydılar yardım ettiler diye dünya kapatıyor farkında değil. Ama hala burda havalı havalı konuşuyor sanki kendisi ve ekibi dediği 3-5 kişi bir halta yaramış gibi. İnsanı durduk yere asabileştiriyorlar ya vallahi bunlar yüzünden bu oyun çekilmez

Ne vefaymış herkes vefa sayesinde world kapatmış, videoların kimseye yaranma gibi bir durumum yok, tamamen eğlence amaçlı koyuldu, gülündü eğlenildi, sen vefayla ilk defa oynamış olabilirsin ben vegasla ilk defa oynamadım hatta borçlu olduğum world bile vardır gelip pre kasıp köyleri teslim ettikleri için.

Sen %7 hakimiyetin olan yerde 50 kapamadan bahset,
Oyun içi müttefikleri sat sürekli diplomasi değiştir

Ondan sonra da gel burda pozisyon üret ne kadar saçma iş ya.

Kardeş klan dediğiniz gölge şuan world kapatıyor world. Hani savaş açıp vurduğunuz. Arkanızda ayna var dönün bakın 5 dakika makyajınız akmıştır belki. Gölge size ne yaptıda adamları arkasından vurdunuz arkasından hamle yaptınız adamları sattınız? Seni suçlamıyorum sen suçlu değilsin yöneten suçlu ama kalkıp sen cevap veriyorsun zen zan altında kalıyorsun adını kirletiyorsun yoktan yere

Vezir001.

Ağır Atlı
Yav 64 te onların seni satacağı belliydi, ayrıca Seni satanla oynamakta başka bi seviye be abi :D
Onların beni satmaması için benim sizi satmam lazımdı. Ha dönüp onların istediğini yapsaydım o world bu kadar uzar mıydı o da soru işareti, boşver insan kazandık o world kim ne yaptıysa yaptı :D

segezha

Casus
Gölgeyle bir alıp veremediğim yok klanı idare eden insanlar kaçkere arayıp kusura bakma dediler. Yeloylada alıp veremediğim yok beni arayıp abim böyle böyle kusura bakma dediği için. Diğer klanlara da yok herkese saygım var. Oynandı ve kaybedildi. Diplomasiler vs benim işim değil. Mesajın sonunda yazdığın gibi beni bağlayan bir durumda değil. Kimseye bir aidiyet hissetmiyorum. Benim kendi ekibim var. Sen bana bundan sonra beraber gireriz dediğinde tabi abi ne zaman ihtiyacın olursa en öne gelirim dediğimide biliyorum. Konu çok fazla uzadı. O dünya benim için vezir ve simosm dan ibaret. Daha fazla yazmayacağım. İyi oyunlar

Gomtan35

Yasaklı
Onların beni satmaması için benim sizi satmam lazımdı. Ha dönüp onların istediğini yapsaydım o world bu kadar uzar mıydı o da soru işareti, boşver insan kazandık o world kim ne yaptıysa yaptı :D
Sende biliyon satacak adam her zaman satar diyelim ki bizi sattın yine satılacaktın sonuç olarak satılacaktın:D Sen tatmin olduysan sıkıntı yok wden zaten ben tatmin oldum

Sen herkese boncuk dağıtmaya devam et şu mesajında bile ayranım dökülmesin derdindesin. Neyin gerekli veya gereksiz olduğunu ben bilirim. Yancı secreti görünce tabi yazacağım. Bu adam bizim yemeğimizi yedi çayımızı, çorbamızı içti. Bu oyunda adam satmaları çok gördüm bunun gibisini görmedim

Forumda böyle sürtüşme vs çok sevmem göremezde kimse sana son mesajım olsun.
İşine gelmeyene yancı işine gelene yok çok iyi kafası boş kafa değiştir yararını görmezsin.
İlla konuşturacaksınız dünyada oynayan her ekip kadronuzun ne kadar değersiz iş varsa peşinde koştuğunu sarayla herkesin kuyusunu kazdığını her dost dediğine nasıl zarar versemde bi adım önde olsam diye çabaladığını bilirken sen çıkıpta bizim eş dost dediğimize havlarsan böyle bir yere varamazsın. Her söylediğine cevabımız var hepsinde aynen böyle oldu diyecek kendi ekibimiz dışında oyuncuda var o dünyada bulunmuş. Kuyruk acılarınızı kendisine saklayıp hatalarınızı önünüze koyup kimseye kılıf uydurmadan oynayın belki verdiğiniz emeğin karşılığını alırsınız. O ayrana soda kat hazmet kolay gele

segezha

Casus
Forumda böyle sürtüşme vs çok sevmem göremezde kimse sana son mesajım olsun.
İşine gelmeyene yancı işine gelene yok çok iyi kafası boş kafa değiştir yararını görmezsin.
İlla konuşturacaksınız dünyada oynayan her ekip kadronuzun ne kadar değersiz iş varsa peşinde koştuğunu sarayla herkesin kuyusunu kazdığını her dost dediğine nasıl zarar versemde bi adım önde olsam diye çabaladığını bilirken sen çıkıpta bizim eş dost dediğimize havlarsan böyle bir yere varamazsın. Her söylediğine cevabımız var hepsinde aynen böyle oldu diyecek kendi ekibimiz dışında oyuncuda var o dünyada bulunmuş. Kuyruk acılarınızı kendisine saklayıp hatalarınızı önünüze koyup kimseye kılıf uydurmadan oynayın belki verdiğiniz emeğin karşılığını alırsınız. O ayrana soda kat hazmet kolay gele
Benim mesajıma cevap veren sensin ukala. Kendini nimetten mi sanıyorsun? Her eşine yazılana cevap verecek olsan forumdan çıkamazsın. Gün gelir sana bu yazdıklarını iletirim. İşine gücüne bak

Vezir001.

Ağır Atlı
Sende biliyon satacak adam her zaman satar diyelim ki bizi sattın yine satılacaktın sonuç olarak satılacaktın:D Sen tatmin olduysan sıkıntı yok wden zaten ben tatmin oldum
O worldü oynayıpta tatmin olmayan var mı acaba mami :D Güzel worldtü bence gerçekten harika savaşlar vardı, Tow ile savaşımız, basher ile savaşımız diğer ekiplerle savaşımız çok keyifli ve çok güzeldi.

Gazaragorni

Okçu
2 yıl önce oyuna başlayan adam mı bunu söylüyor. Klanda yetkili kalsın diye verdiğimiz alt klanda kendini komutan ilan edip saçma sapan sirkülerler çeken, farkına varıp atınca da forumda 3 gün yöneticilik yetkisi aldığı klan için emeklerini uzun uzadıya yazan :D

Birbirinizi seri like yapmanız da ayrı bir yetimsizlik.

Siz konuşun siz beğenin birbinizi çocuklar buyrun başlığım size ait tüm mahalleyi toplayın.
Oyyyy senin ağırına mi gitti kıyamam yaaa

Eeee madem eskiyi hatırlattın soyliyeyim

Değerli Forumdaslarim :)

Bu beceriksiz arkadaşlar beceriksiz bir arkadaşı ilk defa oynayacağım secret klanlarindan birinin başına koymuştu

Bende klanlarindaydim

Adam neee bize sirküler atıyordu ne bize özelden herhangi bir mesaj ne bir kontrol ne de diplomasiyi duzeltiyordu

Bende bundan bir oyuncu olarak sürekli şikayetçiyim ve o zaman için üst yönetimden biri direkt bana dedi ki

Kardeşim sen yapabilirsen sen gec yönetime ! Bakin Dikkat !

Bende de tabiki dedim tamamen görevimi iyi bir şekilde yapmak adına geçtim ve gayet klandaki oyuncular ile samimi oldum sirküler atıyordum

Sonra bu egosu tavan arkadaşlar klan yöneticisi yazmamı kaldıramadilar ve yok sil onu yok bilmem ne

Yavv kardeşim ben genel yönetici yazmadım ki klan yoneticisiydim olanı yazdım

Kusura bakmayın da Vezir klan başkanlığını dolduramiyorken ismini her yere yazıyor ben yoneticiyken dolu dolu görevimi yaoarken yazamıyorum haydeeee ışiineee :) tabikiii ne oldu bende çıktım klandan ve bu durumu anlatan bir sirkuler çektim

Vee ne oldu biliyor musunuz en az 10 kişi domdu niye gidiyorsun vs

Düşünün 3 günlük dediği yönetimde bile o kadar kişinin gönlüne girebilmisim

Dostum ? Siz oyunu sadece oyundan ibaret sanıp arkadaş dediginiz insana arkadan vururken ben 3 günlük bağlarını gönül bağı ile görev aşkı ile bağlıyorum

Sizin capiniz bana yetmez aynı klasmanda değiliz

Biz gönüller yaparız oyun oynarız
Siz gönüller yıkar oyun yaparsınız

.