Secret Army TR72

Gazaragorni

Okçu
Oncelikle gazoza zehir de atarsın başka bir şey de konuyu bu kadar açıkça ve seviyesizce ilerletmenden tammm da kuyruğuna bastığımi hissetttim

Tam cildirtmaliksin heeee

Kudurrrrrrrr

Gazaragorni

Okçu
Ahahah yavvv sen ne boş teneke çıktınnn her vurduğumda farkli bir tarafından ses çıkıyor djakdkskd

Vezir001.

Ağır Atlı
Ahahah yavvv sen ne boş teneke çıktınnn her vurduğumda farkli bir tarafından ses çıkıyor djakdkskd

Kendin yazıp kendin gülüyorsun acaba diyorum daha ne kadar boş yaparsın hani yaptı yaptı tamam dedim artık daha yapmaz ama yine yapıyorsun. Sevimlide değilsin, oyun anlamında da hiçbir izin tozun yok.

Bakalım nereye kadar gidecek şu boş muhabbet, annen baban telefonu elinden alsada rahatlasak. Hayır ebeveynlerdede suç telefonu verip atıyorlar bizim başımıza bu çocukları veriyorsun şunu kontrol et :D

Gomtan35

Yasaklı
Kendin yazıp kendin gülüyorsun acaba diyorum daha ne kadar boş yaparsın hani yaptı yaptı tamam dedim artık daha yapmaz ama yine yapıyorsun. Sevimlide değilsin, oyun anlamında da hiçbir izin tozun yok.

Bakalım nereye kadar gidecek şu boş muhabbet, annen baban telefonu elinden alsada rahatlasak. Hayır ebeveynlerdede suç telefonu verip atıyorlar bizim başımıza bu çocukları veriyorsun şunu kontrol et :D
Sende seviyorsun muhabbet etmeyi kabul et :D sevmesen yok sayarsın çünki :D

Gazaragorni

Okçu

Oyun için eğer iz arıyorsan sende tumm izleri toplamissin bee kardeşim bana iz mi kalmış

Yalan dolan
Arkadan vurma
Seviyesizlik
Kibir
Ego
Hazimsizlik
Hadsizlik

Yaaanki bu kadar izi sen toplamissin bize izzz kalmamış gelmiş iz arıyorsun bende sendee koskocaaaamannm kara lekeee var milletin izine bakacagina önce aynaya bakta bı temizlennn derim gardaaassd

Vezir001.

Ağır Atlı
Gardaaaaaaş :D ahahahaha :D Artık oturup saatlerce ne cevap versem diye düşünür oldun hadiye bir seviye daha düşür :D

Gazaragorni

Okçu
İnan hicc düşünmüyorum yaaa birazcık hazır cevabın görüp yazıp cikyorum :)

İyi bayramlar arefe bugün :) bayram sonrası yine kapisiriz tabiiii dayanabilecek sen :)

Vezir001.

Ağır Atlı
Aynn reis post kasicaktim

Baktım kullanacak adam lazım

Bı baktım vezir ahhaaa dedim ben bunu kendime piyon yaparım

Soyyyleee bı baktım :) iyi post kasmisim seni kullarak ohh bee
Santranç oyununda veziri piyon yapabilecek kadar yetenekliysen ya sirkte soytarısındır ya da şizofreni hastası, seç bakalım hangisi sana daha çok yakışıyor bana soytarı gibi geldi ama tabi senin fikrinde önemli :D

Gazaragorni

Okçu
Öncelikle santranc değil satranç diye yazılır bunu güyaa vezir olarak bilmemene şaşırdım desem yalan olur :) cahilligine veriyorum

Ayrıca satranç oyununda vezire öyle hamleler yaptırabilirsin ki resmen piyon gibi kullanırsın :) bunu da biraz araştırırsan öğrenirsin :) cahilligine veriyorum

Ayrıca satranç oyununu geçtim vezir nickname i olarak seni klanlar forumunda piyon gibi kullandığım için de bunu hatırlatmak istedim :) bunu da alzheimer ligina veriyorum

Son olarak da her gördüğün kişi ile münakaşaya girme böyle ezip uzerinden geçerler :) bunu da caylakligina veriyorum

İyi geceler diliyorum :)

Vezir001.

Ağır Atlı
Öncelikle santranc değil satranç diye yazılır bunu güyaa vezir olarak bilmemene şaşırdım desem yalan olur :) cahilligine veriyorum

Ayrıca satranç oyununda vezire öyle hamleler yaptırabilirsin ki resmen piyon gibi kullanırsın :) bunu da biraz araştırırsan öğrenirsin :) cahilligine veriyorum

Ayrıca satranç oyununu geçtim vezir nickname i olarak seni klanlar forumunda piyon gibi kullandığım için de bunu hatırlatmak istedim :) bunu da alzheimer ligina veriyorum

Son olarak da her gördüğün kişi ile münakaşaya girme böyle ezip uzerinden geçerler :) bunu da caylakligina veriyorum

İyi geceler diliyorum :)
images.jpeg-32.jpg
Bak şuan aynen böyle görünüyorsun gözümde, kompozisyon yazman hiçbirşey ifade etmiyor :D