SAYGI KLANLARI

• Konuyu başlatan Lord yolsuz
  • Başlangıç tarihi

Pikacuu37

Hafif Atlı
38 son dünyam olabilir sadece HUCUM u bekliyorum. Ama onları bekleyene kadar da boş durmam tabiki bu dünyadada işimiz var :D

Pikacuu37

Hafif Atlı
Ne sezdinki dostum üç klanda iyi üçünden biri kazansında başkası kazanmasın :D:D:D

Ne zaman yeni bir dünya açılsa hemen aile klanlari geliyor 5 10 tane alt klan kuruyor.Biz ne yapacağız. eski dünyalar danda toplamışlar ekipleri. Yeni oyuncular da arada ezilip gidiyor.

Ben herkese laf atıyorum alayına gider sjsjsj

Amann sakinn bana felan çarpmada :D:D:D

DeletedUser62742

Ziyaretçi
Yok yok çarpmam oyuncu olmayıp oyuncuymuş rolü yapanlara çarpıyorum :D
Yaşını bilmiyorum ama zeka yaşın belli oldu kendini belli ettin en azından. Döner kapı gibisin önüne gelene çarpıyorsun devam et bencede sanada bu yakışır. Şimdi arkadaşlarınıda al kaybol. Müsait bi zamandada söyle görgü ve saygı kurallarını biri öğretsin sana. He birde aklıma gelmişken Myw* denen kendini beğenmiş egoist arkadaşta konuya dahil olmuş egosunu tatmin ettiyse mümkünse oda senle birlikte yol alsın.

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Yaşını bilmiyorum ama zeka yaşın belli oldu kendini belli ettin en azından. Döner kapı gibisin önüne gelene çarpıyorsun devam et bencede sanada bu yakışır. Şimdi arkadaşlarınıda al kaybol. Müsait bi zamandada söyle görgü ve saygı kurallarını biri öğretsin sana. He birde aklıma gelmişken Myw* denen kendini beğenmiş egoist arkadaşta konuya dahil olmuş egosunu tatmin ettiyse mümkünse oda senle birlikte yol alsın.

Ahahaha ya kahkaha attım :) Ben senin hiçbir kişilik özelliğine,saygına,görgüne,beyin yaşına laf etmedim.Oyunculuğuna laf ettim.Bunu nereden çıkartıyorsun dersen kaç kere üstüne gittim ama nickini maalesef söylemedin belli ki kendine güvenmiyorsun,kötü oyuncusun :) Kime saygı gösterilir kime gösterilmez iyi biliyorum rahat ol :)

DeletedUser62739

Ziyaretçi
Ahahaha ya kahkaha attım :) Ben senin hiçbir kişilik özelliğine,saygına,görgüne,beyin yaşına laf etmedim.Oyunculuğuna laf ettim.Bunu nereden çıkartıyorsun dersen kaç kere üstüne gittim ama nickini maalesef söylemedin belli ki kendine güvenmiyorsun,kötü oyuncusun :) Kime saygı gösterilir kime gösterilmez iyi biliyorum rahat ol :)

Sende abartma

DeletedUser62742

Ziyaretçi
ok

DeletedUser59276

Ziyaretçi
Dünyayı kapatma gibi bir düşünceniz varsa belirli bir pre miktarına size bunu sağlayabilirim başarılar.