SAYGI KLANLARI

• Konuyu başlatan Lord yolsuz
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Bunun kararını 36'ya bakarak mı veriyorsun? Şuan hala içinizde ki saygı üyeleri ile oynuyorsunuz ve bir çoğu sizden başarılı.
Zaten toplasan 20 kişi oyun biliyosunuz gerisini at çöpe. 37'ye bekleriz kimin dağıldığına icraatlar karar verir worlde katılmayıp ne kadar konuşan insanlar var.

Elbetteki 36.Dünya'ya bakarak veriyorum.Bir icraatiniz vardıda sanki 36.Dünya'da biz göremedik.Ayrıca içinizdeki saygı üyeleri derken? Bu klanın hepsi KENE klanı mensubudur.Saygı klanından kopan illaki vardır,lakin onlar koptukları andan itibaren saygı değil KENE'dir.Ayrıca siz kim olarak bunu söylüyorsunuz onu bir söyleyin daha net cevap vereyim ben size ;)

DeletedUser62742

Ziyaretçi
Elbetteki 36.Dünya'ya bakarak veriyorum.Bir icraatiniz vardıda sanki 36.Dünya'da biz göremedik.Ayrıca içinizdeki saygı üyeleri derken? Bu klanın hepsi KENE klanı mensubudur.Saygı klanından kopan illaki vardır,lakin onlar koptukları andan itibaren saygı değil KENE'dir.Ayrıca siz kim olarak bunu söylüyorsunuz onu bir söyleyin daha net cevap vereyim ben size ;)
Her Dünya'da giren her klan başarılı olacak diye bir şey yok. 36'ya bakarak da bunu söyleyebilirsin fakat Saygı klanı ekibine laf söyleyemezsin. Keza ben sizin ana ekibinize bir şey söylemedim geri kalanların iyi olmadığını belirttim ki 36'da Saygı da içinde bulunan işgüzar insanlar yüzünden bu hale geldi. Hee eğer ki bu kadar tanıma merakındaysan, kim olduğumu çok öğrenmek istiyorsan beklerim 37'ye orda öğrenirsin.. Saygı'dan kopan herkes sizin olsun sıkıntı yok ama Saygı'dan kopmuş insanlardan ekmek yiyorsunuz en azından ekibine laf atacak kadar düşme.

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Her Dünya'da giren her klan başarılı olacak diye bir şey yok. 36'ya bakarak da bunu söyleyebilirsin fakat Saygı klanı ekibine laf söyleyemezsin. Keza ben sizin ana ekibinize bir şey söylemedim geri kalanların iyi olmadığını belirttim ki 36'da Saygı da içinde bulunan işgüzar insanlar yüzünden bu hale geldi. Hee eğer ki bu kadar tanıma merakındaysan, kim olduğumu çok öğrenmek istiyorsan beklerim 37'ye orda öğrenirsin.. Saygı'dan kopan herkes sizin olsun sıkıntı yok ama Saygı'dan kopmuş insanlardan ekmek yiyorsunuz en azından ekibine laf atacak kadar düşme.

Yahu ne ekmek yemesi neden bahsediyorsun sen :D Kim gelmiş saygıdan çok iyiymiş mükemmelmiş felan diye bahsediyorsun anlamıyorum :) Söylede bi öğrenelim bakalım kim gelmiş ben bilmiyorum şahsen :) Benim gördüğüm saygının ana ekibi felan yoktu sanki dünya içerisinde toplanılmış gibi görünüyordu.

37.Dünya'da sadece premium kasmak için bulunacağım.36.Dünya ise büyük birşey olmazsa bulunacağım son normal dünyadır.Hangi nick ile oynadığını bırakırsan Classic 7'de savaşırız inşallah :) Eğer o kadar bekleyemem diyorsan buyur speed kapışalım :)

DeletedUser62742

Ziyaretçi
Yahu ne ekmek yemesi neden bahsediyorsun sen :D Kim gelmiş saygıdan çok iyiymiş mükemmelmiş felan diye bahsediyorsun anlamıyorum :) Söylede bi öğrenelim bakalım kim gelmiş ben bilmiyorum şahsen :) Benim gördüğüm saygının ana ekibi felan yoktu sanki dünya içerisinde toplanılmış gibi görünüyordu.

37.Dünya'da sadece premium kasmak için bulunacağım.36.Dünya ise büyük birşey olmazsa bulunacağım son normal dünyadır.Hangi nick ile oynadığını bırakırsan Classic 7'de savaşırız inşallah :) Eğer o kadar bekleyemem diyorsan buyur speed kapışalım :)
Öncelikle seninle ve ekibinle bir sorunum yok bunu belirteyimde yanlış anlaşılmasın sadece klan tanıtımı bölümüne girip Saygı klanına durduk yere amaçsız bir şekilde yazılan bir yoruma cevap verdim. Umarım zamanı gelince güzel bir Dünya'da karşılıklı oynarız. Daha fazla uzasın istemiyorum Saygı klanı tanıtımı bölümünde bu denli tartışma olmazsa sevinirim.
Teşekkür ederim.

Pikacuu37

Hafif Atlı
valla burda çok tartışılıyo ama ben HUCUM- 3 HARFLİ-AİLE bilirim geri kalan klanlar hikayedir !!!

DeletedUser

Ziyaretçi
hücum buraya gelmiyo cin feyyaz abiyle konuştum 35i kapıycaz dedi bi aile geliyo

Pikacuu37

Hafif Atlı
evet kenan abiden malesef o kötü haberi aldım ama HUCUM yoksa DOST klanı AİLE klanı var !

DeletedUser62739

Ziyaretçi
Saygi klanina laf eden arkadaslarla w37 de kapisalim saygi klaninda deilim ama orda dostlarim var laf atan arkadaslari w37 ýe bekliyorum

DeletedUser12581

Ziyaretçi
VFor* sen özelden yaz nickini bi bana burada çekiniyorsun heralde söylemeye :) Hem hodri meydan diyosun hem uzamasın diyosun o da ayrı neyse benimde seninle sıkıntım yok bulunacağım platformları söyledim 37.Dünyada da sadece premium kasıcam.Eğer savaşmak istiyorsanız adresim belli yani bunu hepiniz için söylüyorum :)