Savunma Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser19207
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser31535

Ziyaretçi
Neyse tebriklre bu sefer yetişmedi ama yazdık bi tarafa elbet...

DeletedUser511

Ziyaretçi
teşekkürler yalnız siz bana artis artis konuşmadan önce yazsanız bu kadar kasmazdım bu köy iin sayenizde oyunu kastım bende size teşekkür ederim ...

not: bu forum hesabından son yazım olacak bilginiz olsun

DeletedUser32135

Ziyaretçi
Bu kadar abartmanın bi anlamı yok bence altı üstü bi köydü alındı altı üstü bi köy alınacaktı verildi bu kadar hırs yapmanın bi anlamını bulamadım :) yalnız destekler bazı arkadaşları kızdırmış galiba :) kızacak bi şey yok biz hangi oyuncuya saldırsak kıtanın bütün savunması orda :D sayemizde klanların hepsi kardeş oldu o yüzden dikkat ederseniz alınan bazı köylerimizin ismi söke söke alırız diye kalıyor :) kızmanın bi anlamı yok onlar komple savunma doldursa bizde komple yıkıp alıyoruz :)

DeletedUser212

Ziyaretçi
Mubalağ etmeyi seviyosunuz anlaşılan kıtanın bütün destegi orda hee :) demekki bu oyunda epey yenisiniz... söke söke alan söke söke verir.. :) bu oyunu ilk defa oynamıyoruz.. KAF DAGININ TEPESİNDE sanmayın kendinizi biraz alçaklardan uçun... hatta bırakın başarınızı biz övelim...

Köyü alan arkadaşa ve klanına tebriklerimi sunuyorum... iyi oyunlar

DeletedUser32135

Ziyaretçi
Mubalağ etmeyi seviyosunuz anlaşılan kıtanın bütün destegi orda hee :) demekki bu oyunda epey yenisiniz... söke söke alan söke söke verir.. :) bu oyunu ilk defa oynamıyoruz.. KAF DAGININ TEPESİNDE sanmayın kendinizi biraz alçaklardan uçun... hatta bırakın başarınızı biz övelim...

Köyü alan arkadaşa ve klanına tebriklerimi sunuyorum... iyi oyunlar

Mübağla etmeyi severiz. AGRESİFİZ KOMPLEKSLİYİZ EKŞİ SÖZLÜK YAZARIYIZ BURNUMUZ HAVADA GÖZÜMÜZDEN ATEŞ BİLE ÇIKKARIYORUZ DERİZ BİRAZDAN :) Biz söke söke alırız verdirecek olanda gelsin verdirsin. Mübala değil pactadan zamandan birileri varsa gelsin söylesinler biz makaraya saldırıken bütün kıtanın onlara destek attığını hepsinin anlaşmalı olduğunu herkes biliyor onlara soırun onlar söylesin size hatta. evet acemiyiz biz ama dünyayı takip etmekten uzak duracak kadar acemi değiliz önce bilin sonra yorum yapın :)
kızgın değilim sana öyleymişim gibi zannedip savunma refkleksi gösterme :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser212

Ziyaretçi
hıhı tabi anlıyorum sizi :) ayrıca kızgın olup olmaman yada ne olup olmadıgın beni ilgilenmiyor her yerde VALKYR VALKYR diye met etceginize biraz susun Forum.klanlar.org ailesi övsün... o tebrik ettiginiz MEHMET(bolubjk) nin tırnagı kadar çaba gösterip tebrik etmeyi de ögrenin...

DeletedUser32135

Ziyaretçi
hıhı tabi anlıyorum sizi :) ayrıca kızgın olup olmaman yada ne olup olmadıgın beni ilgilenmiyor her yerde VALKYR VALKYR diye met etceginize biraz susun Forum.klanlar.org ailesi övsün... o tebrik ettiginiz MEHMET(bolubjk) nin tırnagı kadar çaba gösterip tebrik etmeyi de ögrenin...

haddini aşıyorsun ağzına tükürürüm senin karaktersiz velet sen kimsin ki bana tırnaktan bahsediyon git önce insan olmayı öğren mehmet i sayıyoruz seni ka'le almıyoruz insan yerine koymuyoruz diye kendini hırpalamana gerek yok kabullen arkadaş seni insan yerine koyup muhattap almıyoruz ne utanmaz arlanmaz çıkktınız kuzenin ile yaa
biraz karakter sahibi olun sizi istemeyen insanların sözlerine karışmayın az edep öğrenin az kişilik karakter öğrenin basitsiniz arkadaşım bunu kabullenmek zor geliyorsa birz değerli olmak için çaba gösterin hadi şim di naşşş daha fazla yüzsüzlük yapıpta benim yazılarıma klanımın yazılarına cevap verme önce o seviyeye gel

DeletedUser24203

Ziyaretçi
Ahali sakin olun..bir oyun için değmez bu tür hareketlere..

DeletedUser32135

Ziyaretçi
Ben böyle insanalrın değil kalbini kafasını bile kırarım. yaa kene giibi yapıştı bırakmıyor ne illet bi şeymiş bu böyle kendine bi klan açıp adına kene demeliydin de neyse

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben böyle insanalrın değil kalbini kafasını bile kırarım. yaa kene giibi yapıştı bırakmıyor ne illet bi şeymiş bu böyle kendine bi klan açıp adına kene demeliydin de neyse

abla ilki dedik ha ban yiyince bidaa hesap acabiliyon diye :d
bu arada anlaşıldı ki sinser'in bitek benle sorunu yokmuş :D.Sorun demiyelimde olumsuz iketişimi bitek benle kurmuyomuş.Şimdi bana kötü davranmıyor ama :D.Neyse davranmasın daha iyi ben onu öyle da çok seviyom: D.

DeletedUser32135

Ziyaretçi

DeletedUser32135

Ziyaretçi
Ceza yazıyorsanız ceza yazarsınız yazdıklarımı silmeyin lütfen demin yazdığımdada bi şey yoktu zaten

DeletedUser30391

Ziyaretçi
ilk cezayı aldığınız mesajınızda tam olarak 9 tane uygunsuz kelime vardı.

DeletedUser32135

Ziyaretçi
9 tane 10 tane cezai işlem neyse onu uygulayın yazıdklarımı karalamayın lütfen kendine pay biçmesi gereken zavalllı okuyacak o payını alacak

DeletedUser32142

Ziyaretçi
Sakin LadyUcanzi yau,sanal ortamda olur bu tarz şeyler...

(Lady yi kızdırmayın sonra gelip bize patlıyor lennnntt2)

DeletedUser32135

Ziyaretçi
hatayı kendinde ara bence biraz

yazmayın dedikçe yazıyorsunuz ulan başka işiniz gücünüz yokmu
benim size gösterdiğim müsamaha fazla bile geldi o kadar sercan demişti bunlar o müsamaha ve güleryüze layık değiller dmeiştide inanmamıştım ona
şimdi defolun başımdan basarıkm küfrü altındna kalkamazsınız

DeletedUser212

Ziyaretçi

işte bundan bahsediyorum ev işlerinle ugraş ablacım sen... bu oyun sana göre degil bendeki msjlaşmalarımızı koyarım buraya bir daha yorum bile yapamazsın kuzenimden ve benden ve klanımdan bahsederken uslubuna dikkat et... sözlerinide aynen sana iletiyorum saten kimin ne oldugu belli hiç bişi sölememe gerek yok !