Savunma Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser19207
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser32135

Ziyaretçi
cevap vermeyecem sana artık :) istersen bi tarafını yırt :)

DeletedUser31535

Ziyaretçi
İkinizde çocukca davrandığınızın farkındasınızdır umarım 2nizinde yaşlarını biliyorum az çok.

DeletedUser32135

Ziyaretçi
İkinizde çocukca davrandığınızın farkındasınızdır umarım 2nizinde yaşlarını biliyorum az çok.

abi doğru diyonda allah aşkına yaptığı işmi şimdi
her yazdığım yere gelir sataşma niyetine bi yazı yazar sonra çekilir gider sonrada öyle böyle der ilkin muhattap saymadım ama sıktı iyicene o ve kuzeni yüüzünden klanca burdaki sayfalarımızı kapattırdık gelmeme yazmama kaararı bile aldık hadi arkadaşlarla geyik yaparız diye onuda mahv etmekte ısrarlılar bizle sıkıntısı olan varsa oyun orda klanımız orda bi karalamna kampanyasıdır iki kuzen almış gidiyor yeter yaa

bi laf söylücem apışıp kalacak çocukluğunun farkına varacak o ben onun özel mesaj yazma seviyesine inmeyecem anlamıştır o

DeletedUser212

Ziyaretçi
cevap vermeyecem sana artık :) istersen bi tarafını yırt :)

hani vermiycektin ekşi sözlükkkkkçü... bu son uyarım küfür etcem yok asarım keserim evet mübala etmeyi sevdinizi anladık... artık yeter arkadaşlar rahatsızda olmaya başladı HOŞÇAKALIN :)

her yazdığım yere gelir sataşma niyetine bi yazı yazar sonra çekilir gider sonrada öyle böyle der ilkin muhattap saymadım ama sıktı iyicene o ve kuzeni yüüzünden klanca burdaki sayfalarımızı kapattırdık gelmeme yazmama kaararı bile aldık hadi arkadaşlarla geyik yaparız diye onuda mahv etmekte ısrarlılar bizle sıkıntısı olan varsa oyun orda klanımız orda bi karalamna kampanyasıdır iki kuzen almış gidiyor yeter yaa

bi laf söylücem apışıp kalacak çocukluğunun farkına varacak o ben onun özel mesaj yazma seviyesine inmeyecem anlamıştır o

burda yazma bana hakkı doğduğuiçin yazacam yoksa tartışmanıza maydonoz oalcak değilim .lady ucanzi ne biliyorsunda o kuzeni yüzünden kapattık diyorsun ne gördün benle ilgili ne biliyorsun?

DeletedUser212

Ziyaretçi

YA HEP SUSUYORUM ZOR TUTUYORUM KENDİNİ DE

KENDİNİ NE SANIYOSUN EKŞİ SÖZLÜK EZİGİ !

GELMİŞSİN BURDA HAKLI DURUMA ÇIKMAYA ÇALIŞIYOSUN EVET KLANIN KARALIYORUZ RAHATLADIN MI ! SEN BÖYLE RAHAT ETTİR KENDİNİ..

YETER ZAMANI GELİNCE OYUNDANDA VERİRİZ CEVABIMIZI Kİ VERİP RAPORU KLAN BAŞLIGIMADA KOYDUM ! allahtan kaale almıyosun her msjında bir ima her msjında bi hakaret ! oyundan sana cevap vericegim bi durum kalmamış hesabın varsa msj at ! oyundan cevabımı vereyim sana yaklaşınca yeter artık asabımı taşırma ! :mad: bizim yüzümüzden bizim yüzümüzden şuna GÖLGE dekiler ne mal oldugumuzu ortaya çıkarcaktı desene ! daha agır konuşturmadan defol git ekşi sözlügüne ! rahatladın mı şimdi ! böle konuşunca ben

YA HEP SUSUYORUM ZOR TUTUYORUM KENDİNİ DE

KENDİNİ NE SANIYOSUN EKŞİ SÖZLÜK EZİGİ !

GELMİŞSİN BURDA HAKLI DURUMA ÇIKMAYA ÇALIŞIYOSUN EVET KLANIN KARALIYORUZ RAHATLADIN MI ! SEN BÖYLE RAHAT ETTİR KENDİNİ..

YETER ZAMANI GELİNCE OYUNDANDA VERİRİZ CEVABIMIZI Kİ VERİP RAPORU KLAN BAŞLIGIMADA KOYDUM ! allahtan kaale almıyosun her msjında bir ima her msjında bi hakaret ! oyundan sana cevap vericegim bi durum kalmamış hesabın varsa msj at ! oyundan cevabımı vereyim sana yaklaşınca yeter artık asabımı taşırma ! :mad: bizim yüzümüzden bizim yüzümüzden şuna GÖLGE dekiler ne mal oldugumuzu ortaya çıkarcaktı desene ! daha agır konuşturmadan defol git ekşi sözlügüne ! rahatladın mı şimdi ! böle konuşunca ben

yaw serhat bırak boşver sakin ol ne dediğini bilmeyen bir insan için kafanı yormaya değmez bile rica ediyorum lütfen benim hakkımda en ufak bir detay bile bilmeyen insan benim hakkımda yorum yapmasın

saygılarımla

Bana bu başlığa yazı yazdırtmayın..

Lady Ucanzi

Lady Ucanzi
Sıra: 26488
Yenilen rakipler: 5.607 (3828.)
Klan:
» Mesaj yaz
» Klana davet et
» Arkadaş olarak ekle

Köyler (1) Koordinatlar Puan
Lady Ucanzi köyü 230|566 116
Adres: izmir-ismira-smyrna-

Kişisel metin
Hesap bu sefer cidden sil e alındı

Artık oyundada degilsiin savuncagın bir klanda yok... o yüzden KONUŞCAGIMIZ BİR KONUDA YOK hayatında ve ekşi sözlükte başarılar dilerim :)

Klanda olmadığını kim söyledi?

DeletedUser30391

Ziyaretçi
Tartışma devam ederse devam ettiren kişileri ne yazik ki bir süre forumdan uzaklaştırmak zorunda kalacağım. Savunma raporları bölümünü kirletmeyiniz iki defa temizledim üçüncüsünde bu kadar anlayışlı olmayabilirim. İyi oyunlar, iyi forumlar

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
7195.bmp

ölüm vuruşu yapmak istedi heralde:)

DeletedUser24203

Ziyaretçi
Biri ölürse biri vursun yapmak istemişdir..Tebrikler..

DeletedUser

Ziyaretçi
tesekkrler insllah bidakine 4 tane gönderir 3ü ölsede 1i vurur artık demi:)

DeletedUser24203

Ziyaretçi
Edit : .....

DeletedUser

Ziyaretçi
Rapor paylasılmıstı :) Fakat yınede tebrık ederım guzel savunma :)

BandA -- Ark3n0s

Büyük beyinler fikirleri, orta beyinler olayları, küçük beyinler ise kişileri konuşur.

DeletedUser24203

Ziyaretçi
Paylaşılmışmıydı özür dilerim görmedim ..

DeletedUser

Ziyaretçi
o kadar ordu gittiğine göre çok ordu var dicem ama şahsız dalınca duvarda yüksekse bunları patlaması normal :)

ama kesim her ne olursa olsun güzel tbrkler :)