Savage in reailty

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

RahaT Durmaz

Yasaklı
Senin gibi boş birisine zaman ayırıcağım hiç aklıma gelmezdi ama seni kırmicağım çocukları sevindirmek gerekli yarın akşam 8-9 gibi dc de olursan sevinirim

HapazCı.

Okçu
pasla cnm sana yakışan hareket. 2 klanla dövüşürken vurmak. Tam senin kalemin ^_^ İstersen gel dc konuşalım biraz daha ders veriyim sana bana nasıl özeneceğine dair. Yazışarak zor oluyor

Kanka en son sen zorbayı da dc ye çağırıyordun :)
kırıldık davet etmeyince sen

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Herkese iyi forumlar,

https://forum.klanlar.org/index.php?threads/66-dünyanın-dansöz-grubu.42435/ ilgili konudan sonra dansoz grubundan bahseden arkadaslar hakkinda bende bir konu acmak istedim.

Ilk olarak her firsatta dunyaya zorba ile savasmaya geldigini soyleyen orkestra sefi @HayLaz.61 ' i Zorbanin 13. u alt klani oldugu icin hayirlisi olsun dileklerimi sunuyorum :D

Ikinci olaraktan savas stratejileri yetersiz oldugundan hesap sil atarak dunyadan gitmis, herkese oyun dersi vereceklerini soyleyip ilk tenefuste okuldan kacan arkadaslardan ders aldigini duyduk.

BKnz:
28614 adlı eklentiyi görüntüle

Ucuncu olarak oynadigim en REZIL dunya diyebilirim, 35-45 yas araligindaki amcalarim entrika dizilerinin etkisinde kalip oyun icerisinde brezilya dizisi cekiyorlar. ( Kayalardaki amcalarla alakasi yok ) -mecazi-

Dorduncu olarak, dunyanin en basinda neysek suanda o yuz. Allah kimseyi bir oyun ugruna tukurdugunu yalamak degil,onurunu ayaklar altina almayi nasip etmesin.

Son olarak, layikiyla oynayan herkese selam olsun ;)

Hayirli geceler.

sadece gülüyorum artık hahaha

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Çatapat kendini Savage&Alay&Sado paktına karşı bulabilir, bunu yazdığımda dalgaya alınmıştı. Ne olacaksa herkes için hayırlı olsun

sado tarafın da bunlar vuracak ne vizyon ne irade var. Sado bunları haritada önümüze çapa olsun diye kullanacak ama aslında bu da tutarsız bir strateji olacak... SAdo mado boş eğri oturun doğru konuşun. Ama sadece konuşmayın bu çatapatın palyaçosu mutios gibi :9

İyiki burda msjlar silinmiyor :)

benzerini bunlara söylemeye gerek kalmıyoyok abi aynen öyle.
28620 adlı eklentiyi görüntüle

DC de ki konuşmalardan bukadar haberdarsınız demek.
Peki bir kaç gündür DC kanallarında ki geçen bu mesajı da dile getirin isterseniz :)

Not: mesaj kimden? Hangi klana? Nezaman?
Yazıldığı bilinmemektedir.

bu mesajı yazan aklıselim arkadaşa kucak dolu sevgiler. Aklın yolu bir dostum tebrik ediyorum.

Ya neyse daha fazla yorum okuyup şaapmaya gerek yok. Çatapat son derece düz, sadece pre ile saman alevi bir klan ve gerek oyunculuk gerek insani olarak sövgüyü dahi haketmeyen bir ekip. Benim son yorumum budur :)

-VENOM-

Yasaklı
Mutios senin bu dunyadan gitme vaktin geldi artik) nighta dewam bura senlik deil sen bu kafayla her dunyadan silinirsin )
sado tarafın da bunlar vuracak ne vizyon ne irade var. Sado bunları haritada önümüze çapa olsun diye kullanacak ama aslında bu da tutarsız bir strateji olacak... SAdo mado boş eğri oturun doğru konuşun. Ama sadece konuşmayın bu çatapatın palyaçosu mutios gibi :9

benzerini bunlara söylemeye gerek kalmıyoyok abi aynen öyle.

bu mesajı yazan aklıselim arkadaşa kucak dolu sevgiler. Aklın yolu bir dostum tebrik ediyorum.

Ya neyse daha fazla yorum okuyup şaapmaya gerek yok. Çatapat son derece düz, sadece pre ile saman alevi bir klan ve gerek oyunculuk gerek insani olarak sövgüyü dahi haketmeyen bir ekip. Benim son yorumum budur :)
enesim bizdemi hesap sile atsak.. ne dersin. Yok bea o kadar konuştuk şimdi forumda olmaz sanki

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Sana kütahya porselenden tabak çanak seti söyledim. Mezdeke oynarken kıracağım başında @HayLaz.61

Kaybetmekte kazanmakta olduğunu zaten biliyoruz. Lakin 35-40 yaşında adamlar kazanmak için neler yapabiliyor şaşırıyorum:D Şu kadar şeyi yazarken hiç utanmadın mı komedian ın dediği gibi merak ettim:D

Sen insanların in REALİTY 'de yüzüne söyleyemeceğin lafları , lakap takmaları anca böyle ortamda yaparsın. Burası bir simülasyon ortamı. İşte herkesin içinde ne boş kalmışssa in reality de onu da burada tatmamlamaya çalışıyor. :)

OffensiveZorba*

Baltacı
Mutios kankama helal olsun adamın dibisin o kadar milleti bunaltıp kışkırtıp ceza yemiyorsun vallahi adamsın bu bir yetenek kankam tebrik ederim seni :D biz harici dövüşenleri okumakta keyifliymiş :D

Mutios

Yasaklı
Mutios senin bu dunyadan gitme vaktin geldi artik) nighta dewam bura senlik deil sen bu kafayla her dunyadan silinirsin )

ne kafası anlamadım:D Yaşamana müsade eden benim. Keyfini çıkar kalabalık rüzgarı arkanda:) Biz buraya entrika çevirmeye gelmedik. Oyun oynamaya keyif almaya geldik.Ha şöyle bişey de var. Çapımız değilsiniz. Olsaydınız er meydanında ben boğardım sizi :))))) Şimdi 57. dc sine yaz kamileri çıkarsınlar yola

willyc

Kılıç Ustası
Sen insanların in REALİTY 'de yüzüne söyleyemeceğin lafları , lakap takmaları anca böyle ortamda yaparsın. Burası bir simülasyon ortamı. İşte herkesin içinde ne boş kalmışssa in reality de onu da burada tatmamlamaya çalışıyor. :)
yav enez burda sırf çene olan biri varsa sensin :DDDDDDDDDDDD köyleri pasife alıp dünyadan defolup giden de sensin: D:D:D::D:D harita marita yapıyon insanalr seni bişey sanıyo sanma. :D:D:D:D yallah w67 biz hala w66dayız (günler sayılı olsa da :D:D:D:D:D)

Mutios

Yasaklı

Reality demişken 7-24 harita çizip forumlarda yazı yazıp sizin kefeninizi dikecez diyip 67.dünyaya kaçan arkadaşa selam olsun. Biz savaşımızı veriyoruz aslanım. Yenmekte var yenilekte. Peşkeşşşşş çekmek yok. Anladın sen :)))))

Durum
Konu yanıtlara kapalı.