Savage in reailty

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Mutios

Yasaklı
Herkese iyi forumlar,

https://forum.klanlar.org/index.php?threads/66-dünyanın-dansöz-grubu.42435/ ilgili konudan sonra dansoz grubundan bahseden arkadaslar hakkinda bende bir konu acmak istedim.

Ilk olarak her firsatta dunyaya zorba ile savasmaya geldigini soyleyen orkestra sefi @HayLaz.61 ' i Zorbanin 13. u alt klani oldugu icin hayirlisi olsun dileklerimi sunuyorum :D

Ikinci olaraktan savas stratejileri yetersiz oldugundan hesap sil atarak dunyadan gitmis, herkese oyun dersi vereceklerini soyleyip ilk tenefuste okuldan kacan arkadaslardan ders aldigini duyduk.

BKnz:
1632103576237.png

Ucuncu olarak oynadigim en REZIL dunya diyebilirim, 35-45 yas araligindaki amcalarim entrika dizilerinin etkisinde kalip oyun icerisinde brezilya dizisi cekiyorlar. ( Kayalardaki amcalarla alakasi yok ) -mecazi-

Dorduncu olarak, dunyanin en basinda neysek suanda o yuz. Allah kimseyi bir oyun ugruna tukurdugunu yalamak degil,onurunu ayaklar altina almayi nasip etmesin.

Son olarak, layikiyla oynayan herkese selam olsun ;)

Hayirli geceler.

PARS Estergon

Ağır Atlı
Çatapat kendini Savage&Alay&Sado paktına karşı bulabilir, bunu yazdığımda dalgaya alınmıştı. Ne olacaksa herkes için hayırlı olsun

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

komedian

Baltacı
Çatapat kendini Savage&Alay&Sado paktına karşı bulabilir, bunu yazdığımda dalgaya alınmıştı. Ne olacaksa herkes için hayırlı olsun

İlan edilmedi fakat arkamızdan işler çevriliyormuş zaten.

Sadonun zorba ile dünya sonu anlaşması yapıp adaleti arkadan vurmasını bekliyorum bakalım ne zaman yapıcaklar :)

Mutios

Yasaklı
Bilmiyorum, son dünyada beraberlerdi oradan çıkarım yaptım:p

Simdi anlasildi, SADO'nun surekli neden bizi vurmak istedigi :D :D :D Dunya diplomasiyle kazaniliyo diyolar ya, demek boyleymis QWLEKJWQJKLEQ oyunun geldigi hale bak. Bunun adi diplomasi degil yalniz baska bisey de ne oldugunu soylemiyim ;)

komedian

Baltacı
Bütün dünyalarda hep kaybeden taraf birileriyle dünya sonu anlaşması yapıp arkadan vurduğundan sadonun da adaleti vurmasını bekliyorum :)
yoksa sado aynı hedef için çabalayan bir klanı niye arkadan vursun :)

Okuyombenya

Milis
Yusuuuf.
Geldiysen ses ver:)
Klanınız içinde bazı kişiler şimdiden klan aramaya başlamış.
Kokusu taaaa w70e geldi :D

-AzraiLL-

Yasaklı
Simdi anlasildi, SADO'nun surekli neden bizi vurmak istedigi :D :D :D Dunya diplomasiyle kazaniliyo diyolar ya, demek boyleymis QWLEKJWQJKLEQ oyunun geldigi hale bak. Bunun adi diplomasi degil yalniz baska bisey de ne oldugunu soylemiyim ;)

Sado ile diplomasiniz mi vardı sanki.Her klan kendi stratejisine göre planlar ve diplomasiler yapar.Bu da diğer klanlari ilgilendirmez.

Dünya başında öyle asarım keserim demekle olmuyor.

Mutios

Yasaklı
Sado ile diplomasiniz mi vardı sanki.Her klan kendi stratejisine göre planlar ve diplomasiler yapar.Bu da diğer klanlari ilgilendirmez.

Dünya başında öyle asarım keserim demekle olmuyor.

Diplomatina veya yöneticilerine sorarsin, Catapat, Adalet ve Dede ile ne konusup 2-3 gun sonra nasil yalan yaptik diye Anlatirlar. Olaylarla pek alakan olmadigi belli, o sebepten bilip bilmeden yazi yazmakta önemli tabi

kardanAdam

Baltacı
Bildiğim kadarıyla savage klanıyla dünya başından itibaren savaş halindeydiniz.
Neden şimdi kötü çocuk onlarmış gibi lanse ediliyor.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.