Savaşlar

krallord

Acemi
Neden Bir tane bile rapor yok o kadar savaş döndü yok mu kendine güvenenlerden birileri

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Ama biz kimsedeniz. Doğrusu ne ise onu söyleriz. Bu konu bence boş konu. Zaten ortalık ağlak dolu, üüü bu w şöyle, üüü oyuncuları bitiriyorsunuz, üüüü biz w ye giremedik, üüüü modlar bize acımıyor, üüüü cart, üüüü curt, üüü bilmem ne... ee birde sen tuz basıyorsun.... :D

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Tüm bunlar w ye renk katıyor, biraz eğlenceli olun. Çok sıkıcısınız... 4 mis değil 5 mis, yada 4.misinizin peşine bir klandaşınızdan mis attırmayı kısacası daha çok ekip oyunu oynamayı düşünebilirsiniz.

honey badger

Okçu
Tüm bunlar w ye renk katıyor, biraz eğlenceli olun. Çok sıkıcısınız... 4 mis değil 5 mis, yada 4.misinizin peşine bir klandaşınızdan mis attırmayı kısacası daha çok ekip oyunu oynamayı düşünebilirsiniz.
klandaşların daha mis basmadıysa sıkıntı bu dediğin ama kişisel görüşüm çok da fairplaye uyan bir durum değil ben bu köyü koruyamadım hemen barbara düşüreyim eleman boşa beni kesmiş olsun tarzında çakallık zaten multi toplamanın yaygın olduğu bir oyunda kendi ordusuyla savaşarak köy alan insanların gelişmesinin önüne engel koyuyor oyun

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Aslında genel olarak hak veriyorum. Zira haklısın. Ama sadece demek istediğim, tamam barbara düşürüyorlarsa, onlara o fırsatı da vermeden saldırmak lazım. Bu durum bu w de oynayan herkes için geçerli. Yani sadece bir bölgede oyuncular köylerini barbara atmıyor, aldırtmamak için. Her yerde olmuş w de baksana :D

honey badger

Okçu
illa ki her yerde olur hocam haklısınız ama az köylü insanlara daha çok sıkıntı yaratan bir durum zaten 2 köyün üstündeki birini vurabilecek gücün olursa bunlarla uğraşmana çok gerek kalmıyor ama gelişmeye çalışan insanlar o köyleri alsa çok daha hızlanabilecekken önlerine bu kural çıkıyor

Kusursuzolay

Yasaklı
World bitecek neredeyse Bunu tartışma zamanı geçti biraz sanki :) bunları 1 ay önce konuştular en son ve anlamadığım aynı şeyleri yazıyorsunuz ama hala üstelemeye devam ediyorsunuz :))

honey badger

Okçu
World bitecek neredeyse Bunu tartışma zamanı geçti biraz sanki :) bunları 1 ay önce konuştular en son ve anlamadığım aynı şeyleri yazıyorsunuz ama hala üstelemeye devam ediyorsunuz :))
belki üsteleyerek bir şeyleri anlatabiliriz diye uğraşıyorum ^^ hala 1-2 köylü bir dolu oyuncu var daha çok can yanar da bundan ,en azından gelecekte açılan dünyada madem barbar fethi yok sadakati düşük insan baştan başlayamasın diye bir koşul getirmeye çalışır belki insanlara hak veren biri görür de

Kusursuzolay

Yasaklı
belki üsteleyerek bir şeyleri anlatabiliriz diye uğraşıyorum ^^ hala 1-2 köylü bir dolu oyuncu var daha çok can yanar da bundan ,en azından gelecekte açılan dünyada madem barbar fethi yok sadakati düşük insan baştan başlayamasın diye bir koşul getirmeye çalışır belki insanlara hak veren biri görür de
Haklısın ama bunu burda yazmanizin hiçbir faydası yok diye biliyorum ben :) oyun ayrı forum ayrı sonuçta. Bilmem Kaç k oyuncu var kime sorsan herkes farklı özellikleri ister world için uymayan girmez :) Barbar konusuna gelirsen bu özelliği uygun görmüşler sana uymadı girmezsin olur biter. Bana göre barbara düşürmekte güzel fikir birde şöyle düşün 3k köyden günde min. 100k yağma alırsın :)

LowQ

Yasaklı
birine vurunca şansa falan alamazsan köyü barbara düşüyor birden adamı da boşa kesmiş oluyorsun mükemmel dünya fghgsfgfh en azından yeniden başlaya sadakat fullken atılabilir gibi bir koşul konulsaydı da boşa uğraşmasaydık köy alacağız diye

Şikâyet etmeye hakkın yok devam