SAS vs GENERALS

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Valla kirdirdi. 7-8k kastik allah razi olzun
Hayir benim gozlerimi yasartan olay koyu giden oyuncu klan icinde başlayip pre ile daha çaylak korumasi kalkmadan 3-4 koy yapiyo. Ayyildizda boşta hesap varsa bakabilirim arkadaş ben vefasiz bi insan degilim.

DeletedUser69680

Ziyaretçi
Konuşun konuşun biraz daha :) konuyu uzatmanın anlamı yok herkes oyununa baksın kafi. OYUN adı üstünde sohbet değil laf sokma yarışına çevirdiniz

DeletedUser28727

Ziyaretçi
oyun kaç kişiyle oynanir, nasıl oynanır, hepinize tek tek anlatacağız, siz hiç kafa yormayin.
Bununla birlikte para varsa pre de vardır, demekki zengin bir aileyiz, hayirdir paramizda mi gözünüz var :)

Pikacuu37

Mızrakçı
Paranizda değilde koylerinizde gözümüz var :D paranızla büyütüp teslim ederseniz çok makbule geçer :)

aga55

Çaylak
Konuşun konuşun biraz daha :) konuyu uzatmanın anlamı yok herkes oyununa baksın kafi. OYUN adı üstünde sohbet değil laf sokma yarışına çevirdiniz

O zaman boş yapanları burdan uzak tutacaksın raporlarınızı atacaksınız güzel güzel :) Ne güzel dünya ya hem burada öyle yapıyolar böyle ediyolar diye ağla sonra iki kelam yazınca konuyu uzatmayın oyuna bakın.

kral emrexx

Milis
Saygı çerçevesinde...(istatistikler.)

Eklentiler

• AA010F1E-3F09-44BA-BC55-74F2D13C8B7A.jpeg
    AA010F1E-3F09-44BA-BC55-74F2D13C8B7A.jpeg
    43,7 KB · Görüntüleme: 60

DeletedUser68699

Ziyaretçi
Para ya karşı emeğin savaşını her daim takdir etmişim dir. Lakin adamın parası var hayır yapmak yerine burada zevkine harcamak istiyor . Herkesin hur iradesi. Kimse aksine birşey söyleyemez . Hak iddia edemez. Bu tartışmaların sonu gelmez . İki klana ve oyunculara başarılar dilerim. İyi olan kazansın ( Kalp kırmayın )

DeletedUser69680

Ziyaretçi
O zaman boş yapanları burdan uzak tutacaksın raporlarınızı atacaksınız güzel güzel :) Ne güzel dünya ya hem burada öyle yapıyolar böyle ediyolar diye ağla sonra iki kelam yazınca konuyu uzatmayın oyuna bakın.

Kelam değil vesveseye döndü sizinki :)

hd1903

Çaylak
Gnrls ilanları bu haritadan çıkacak dirayete sahiptir. Elini ovuşturan çakallar boş yere vakit kaybetmesin.

DeletedUser28727

Ziyaretçi
Haydarım daha yeni ısınıyoruz biz, kesimde ilk 10 a baktıklarında görünecektir herşey :)

hd1903

Çaylak
Ne yapmamı bekliyorsun ki ben anlamadım 40 saatten kami atıyorum mis atsam daha fazla bile bile niye kendi kafama sıkayım ?
Gelir yakından barbar alırsın, o boş boş yatirdigin köylerden sav çeker desteklersin. Oyuncuysan bölgenin tozunu atarsın. Ben mi öğreteyim bu yaştan sonra. Bence de neden ayağına sikasin gelip burada silinmene gerek yok.