SAS vs GENERALS

hd1903

Çaylak
Biz oyun başında Sasla bir anlaşma yaptık bu anlaşma gereği onlar bizim bölgemize girmeyecekti bizde onların biz sadece sınır içinde kalan Ay Yıldız köylerini vurduk aldık bunun dışında Ay Yıldız klanına ne bir kami attık nede mis eğer başta Ay Yıldız la anlaşsaydık Sas ın içimizdeki köylerini vururduk burda şimdi iki klan birlikte op yapıyor gibi bi algı yaratmaya gerek yok bizim yönümüz ve hedefimiz bellidir bu hedef doğrultusunda ilerlememizi yapıyoruz tekrardan her iki klanada savaşlarında başarılar

Anlat heyecanlı oluyor

hd1903

Çaylak
Ya şaka şaka bir yere kadar , ömrün 2 hafta ne tatava ettin.,,

32.803 (200.) bu senin kesimin

27.936 (264.) bu da benim uzaktaki halim. Senin her yerin savaşa yakın olsa nolur.. Ara atılan köye mis atarsın anca. Misyonun bu
Senin hikayelerin güzelmiş. Hoşuma gitti anlat kardeş biraz daha

hd1903

Çaylak
Ya şaka şaka bir yere kadar , ömrün 2 hafta ne tatava ettin.,,

32.803 (200.) bu senin kesimin

27.936 (264.) bu da benim uzaktaki halim. Senin her yerin savaşa yakın olsa nolur.. Ara atılan köye mis atarsın anca. Misyonun bu
La sen ne anlatıyorsun basit oyuncu. Sas a vurdur sen de misle. İşin bu. 91k kesimin, 34k kesimin var. Hikaye anlatmayi ne seviyorsunuz. Ne buyukmusuz iki klanı evlendirdik :)

hd1903

Çaylak
Biz sasla hareket etmiyoruz ya ehehehehe. Sen şimdi buna ordu diyorsundur o kesim puaninla

Eklentiler

• IMG_20191009_094607.jpg
    IMG_20191009_094607.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 55

hd1903

Çaylak
Aynen dejavu ile hareket ediyoruz. Öyleymiş ya vizyonsuz bak düşen köyler var git peşlerine mis tak tabi ordun kaldıysa :)
Buyur vizyonlu abi. Misler yolda keyfine bak. Vizyonlu abi eheheheh

Eklentiler

• Screenshot_2019-10-09-09-42-55-764_air.com.innogames.staemme.png
    Screenshot_2019-10-09-09-42-55-764_air.com.innogames.staemme.png
    45,5 KB · Görüntüleme: 64
  • Screenshot_2019-10-09-09-43-04-551_air.com.innogames.staemme.png
    Screenshot_2019-10-09-09-43-04-551_air.com.innogames.staemme.png
    40,9 KB · Görüntüleme: 63

Pikacuu37

Mızrakçı
Güzel karsilamamiz için güzel bir op yapmanız gerekiyordu. Leş gibi bir operasyondu. Ben sizi tebrik ediyorum

Leş mi bay vizyonsuz, ben size kami atacağım diye 40bsaaten fazla süredir yağma bile yapamıyorum sırf size atıyorum diye nislerin çoğu 10 saatten fazla sürede geliyor size bı zahmet bulunda misleri ara yapın veya kesin ama yine alabildigimizi aldık ben gururlandim o saatlerden kami atıp mis atıp süper ötesi ayyıldız klanindan köyler aldık.

Peki ya siz bay vizyonsuz 5 saaten az bir süreye kami mis atmak nasıl :) onuda geçtim.

Vanilla beara yapan saldirilar ve misler utanmadiniz mı la siz :D adama Ermeni askerî muamelesi yapmışsınız :D adam birazcık Pinhani birazcık dzpiyada birazcık Vlad birazcık abur birazcık tomsawyer birazcikta slhdmr :D:D RTÜK görse adama ceza basacak bir gecede bu kadar patlatmak dua et rapor koymayı bilmiyorum

x3mes

Çaylak
Güzel karsilamamiz için güzel bir op yapmanız gerekiyordu. Leş gibi bir operasyondu. Ben sizi tebrik ediyorum
Keş gibi op ? Ahshaanshdha vallahi güldüm güldüm gülmekten oldüm aşşağı yukarı 20 köye mis attılar en erken mis çıkan 20 saatten felan oldu buna rağmen 11 köy düşürmüş Sas klanı ve leş gibi op diyor sın öylemi neyse siz peşleyin kalan az bir askeriniz le bir daha gelirler daha düzgün karşılamanız dileği ile..

DeletedUser28727

Ziyaretçi
Keş gibi op ? Ahshaanshdha vallahi güldüm güldüm gülmekten oldüm aşşağı yukarı 20 köye mis attılar en erken mis çıkan 20 saatten felan oldu buna rağmen 11 köy düşürmüş Sas klanı ve leş gibi op diyor sın öylemi neyse siz peşleyin kalan az bir askeriniz le bir daha gelirler daha düzgün karşılamanız dileği ile..

20 köy ? biz 30 köy saydık ama yanlış saymışız :)

güzel tarafı bizim yerimize ayiklama yapiyosunuz , köyler oynayan oyunculara geçiyor, güzel güzel, hep böyle devam :)

aga55

Çaylak
20 köy ? biz 30 köy saydık ama yanlış saymışız :)

güzel tarafı bizim yerimize ayiklama yapiyosunuz , köyler oynayan oyunculara geçiyor, güzel güzel, hep böyle devam :)

Bu oyunu herkes biliyor artık, o sizin sorununuz bahanelere gerek yok... 15 kişi bu oyunu oynayacaksanız ona da sorun yok :)