SANCAK vs AzTeK & MaYa

bypascal

Milis
Size AZAP la düşman olun diyen mi var. Bu kadar artislik yapacaksanız AZAP ı düşman ilan dedim. 49 ile 56 yı kıyaslayanlarınız bile var. Hızlı dünya ile yavaş dünyayı bir tutmakta ne bileyim :) Sizlerin oyunculuğunuza laf atan olmadı. Sadece saçmalaktan öteye gitmeyen yazılarınız gerçekten fazla itici. 50 de artislik yapan klanlar şuan burada yok. Merak etme burada artislik yapanlarda başka dünyalarda olmaz. Oyun bu kazanır kaybedersin ancak büyük konuşma yeter :)
Bak Fenersavar reis bile meydana çıktı. 3 aydır arka plandan takip ediyordu şimdi hortladı. 50 de ALARM a artislik yapıyordu 56 da eline alınca kaç aydır suskun.
Forumdan resim atınca kendini bir şey sanıyor ya orası daha güzel.

Biz sacmalayacak ne yazmisiz neresi yanlış neresi saçma bunu soyle bna boş konuşmaktan öte gidebilirsin dimi bnde cevabını vereyim ?

3 cephede savastimizmi?

Her 3 günde op karsiladiginizmi?

Wom sancak alarm eşzamanlı op yedimigimizmi?

Savunmaktan öte gidemedigimizmi?

Op yapmaya giderken op karsiladiginizmi?
Bn sadece günde 2 3 saat uyudugumu sabahlara kadar gerek kendime gerek arkadaşlarıma ara attığımı iyi hatırlıyorum

Evet cevap bekliyorum senden hangisi saçma?

Her an herşey değişebilir biz boburlenmiyoruz açıkça söylüyoruz
O gün bu forumda boburlenip atıp tutanlar klandaslarindi bunu onlara soylemelidin bnce?

Oyun bizim açımızdan yeni başlıyor.

Şartlar eşit diyoruz.

Olay bu.

bypascal

Milis
Aile klani kirmizi cizgimdir.

Sancak olarak aile klanina yaptiklarinizdan sonra demistim. Bu dunya burda bitmeyecek ve sancak bu bedeli ben bu dunyada oldukca odeyecek diye. Sagolsun aztekteki eski doslar mukemmel direnc gosterdiler hepsinin eline saglik. Keza bitmedi. Simdi birazda siz savunun. Sancaktaki eski ama yanlis dostlara selam eder sabir dilerim.

W40 Aileden selamlar disiplin unutmaz... Lennisterler borcunu daima oderler :)
Bacanak sende bnm kirmizi cizgimsin
Seviliyorsun.
Bazıları seni hala ben sanıyorlar nasıl intiba biraktiysam 50.dunyada :eek::p

Suat gitti alamadin onu bı takim kötü adamların elinden @l blue shadow

-isko-

Baltacı
5a93d57661361f1538c8d03a.jpg

Anlatmaya gerek yok görüyoruz kanka @Freaky

*YARGI MACHİNE*

Yasaklı
ahh ah kendını nımetten sanıyorsun ya, hatır ıcın susuyorum bende sana cvp vermıyorum.sneı muhatap da almıyorum.bıraz daha pısmen gerek.bunu olumsuzl algılama. kendını de burada bır hıc ugrına ıspatlmaya calısma. kendıne yenı bır cephe acma. benım senınle hukukum yok kı kısılsel olarak problemım olsun. olayı kısısellestırme. porfıl yazın anlamsız ve gereksızdı. cunku 1 e bır savas ıstıyorsn. bende 1 e 1 savasmadınız onu soyluyorum gelıp burda olayı dallandırıyorsun saygıya, becerıye, celıskıye, cıdıyete yoyumluyorsun. sana bırsey soylıyım de kulagına kupe olsun, bır ınsanı gercekten tanımadan ne yargıla ne de karsısında dur once tanı, bı anlık hıssıyat ıle yazma konusma derım.eger sen bırseylerı netlestırmek ıstıyorsan mert aracılıgı ıle yada farketmez mertte de degısıklıkler var, baska bır kısı aracılıgı ıle, hatta aracıya da gerek yok dırek kendın bana yazabılırsın. benım sorunum abılerınle. sozlerını carpıtan ve hala yalan soyleyen, fakat yalanı bız soyluyormusuz gıbı algı yaratanlarla. keske vıdeo konferans olsa da uygun guzel bır perspektıfte nmunazara olsa..

Bu lolipopun yazdıklarının hiç birini okumadım. Az kısa tut be oğlum hayat hikayeni mi anlattın. Bunu ekledim ama bunu da okumadım

KOCA YÖRÜK

Mızrakçı
Az terbiye arkadaşlar forumda yazmak yerine oyundan savaşarak birbirinize cevabınız olsun, buradan laf atmalar da olacaksa seviyeli olsun. kaybeden diğer tarafı efendice tebrik edip gitsin. ortam germeyin bence. Herkesin mutlaka yazacak şeyleri olur.

*YARGI MACHİNE*

Yasaklı
Bu kendine marka diyen velet bide nop dağılmasa ismini bile duyup bilmeyeceğimiz yanağımızın kenarı barona ana avrat sövmek serbest mi peki

MrTroya.

Casus
Bu kendine marka diyen velet bide nop dağılmasa ismini bile duyup bilmeyeceğimiz yanağımızın kenarı barona ana avrat sövmek serbest mi peki
Senin gibi ailevi değerleri olmayan. Edep nedir bilmeyen. Anasını, avradını düşünmeyip, başkasının anasına avradına dil uzatacak kalitesizler için zaten her şey serbest. Biz ne desek de boş. 3 günde 1 gelip, bu forumu fitilleyip gidiyorsun. Yapma şöyle şeyler.

Rakro.31

Okçu

Okadar adımızı duyuyor ki kabuslarınıza bile geliyorum artık onu mu ima etmek istiyorsun :) Nop varken de ben vardım sadece senle işim yoktu o ara hala daha da yok sıranı bekle azıcık erkeksen silmeyin sakın erkek gibi savaşın hatta size 100 köy avans verdircem veya 200 kaç istiyorsan :)

*YARGI MACHİNE*

Yasaklı
Senin gibi ailevi değerleri olmayan. Edep nedir bilmeyen. Anasını, avradını düşünmeyip, başkasının anasına avradına dil uzatacak kalitesizler için zaten her şey serbest. Biz ne desek de boş. 3 günde 1 gelip, bu forumu fitilleyip gidiyorsun. Yapma şöyle şeyler.
Seninle işim yok ama kaşınma. Edebi de arı da değeri de senden öğrenecek değiliz

Rakro.31

Okçu
Lan yaprak oyunun anasını bellediniz. Yapmadığınız ne pislik ne karaktersizlik kalmamış.Kabusuma girecekmiş senin çapın ne astarın ne? Git anca hesap satın al veya çal sonra gel burda erkeklik yap.Parası olan karakteri olmayan 12 yaşındaki çocukta yapar bunları. Bu arada anana sövsem gülersin o yüzden sana değil anana yazık :)

Paramızla rezil oluyoruz be :D kudur aslan parçası sabaha kadar kudur küfret ağlaaaa ezdik geçtik ;) hadi naşşşşş dön çöplüğüne ;)

W56 kalanların şampiyonlar ligiydi sizin böyle bir dünyaya girmeniz bile haddinize değil :D

*YARGI MACHİNE*

Yasaklı
Lan sen kimsin velet? 1 ay önce dalga geçiyodun buralarda? Şimdi ne oldu da böyle agresifleştin? Altından girip, üstünden çıkacak bu ekip. Sen de sağa sola salyalarını akıtacaksın.
Hahahahahaha Noldu lan ibiş sen en son oyunu bırakmıştın Hesap satın alınınca diğer veletler gibi sana da bi özgüven patlaması gelmiş. Anca böyle alavare dalavereyle bişey yapmaya çalışırsınız. Hadi yaylan koçum.

Büyüklerim uyarıyolar sürekli. Bu yüzden onlara olan saygımdan dolayı bişey yazmayacağım. Yok kaşınırım ben diyen varsa oyundan yazsın

Rakro.31

Okçu
Ezdin geçtin mi kdkskfksfj Keşke o gece babanın işi çıkaydı da mala vurmasaydı. İsteksiz yapınca da böyle zeka geriliği belirtileri görüyoruz işte :)

Hangi klanın oyuncususun sen :D Eğer alarm ise alarm oyuncusu olan hiçkimse bizimle zeka ölçüştüremez :) sancak oyuncusu isen de sıranı bekle sakın hesap silme ;)