SANCAK vs AzTeK & MaYa

AfsinBeyyy

Acemi
Eğer ki mutlu olmak istiyorsanız kalanlar oynamayacaksınız. Oynacak olursanız herseye hazır olmamız lazım. Tarih kalanlar oynayanı yazmıyor ama klanlar tarihinin en cetrefilli, entrikalı, emmeli gommeli savasını bu dunyada bir tık fazlasını görduk.Şahsi başarılar ses getirse de fırtına kopartmadı. Uc cephede verdıgımiz mucadele klanlar tarihi için başarıdır. Bu cepheler azap'nda desteği ile tek e dustu. Umarım o tekte cok fazla vaktini harcamadan mutlu olmayı tercih edenlerden olur. Son kalanların mutlu olmayı istedikleri o anlarda yanlarında olamayacağım için uzgun olduğumu buradan iletiyorum. Ayrıca AZTEK ve diger klandaki arkadaşlara basarılar diliyorum. Vakitsel ve işsel yogunluktan dolayı aranız olamasamda bu beni üzerinizdeki etkimden mahrum etmez. Neydi sloganımız. '' Allahını seven defansa gelsin ''. Kötü oyuncu yoktur vakti olmayan oyuncu vardır. Ahahahah

DeletedUser70781

Ziyaretçi
4 cephe derken sanki dünyanın ortasındasınız heryerden op yiyormuşsunuz gibi yazmışsın. 4 klanla savaştık desen daha doğru olur. Wom ve alarm ile cephenizde çok geniş değil. Kaldıki alarm tüm gücüyle değil sınıra yakın oyuncularla sınırlı op yaptı. Ama kendinizi büyütün biraz.

MrTroya.

Casus
4 cephe derken sanki dünyanın ortasındasınız heryerden op yiyormuşsunuz gibi yazmışsın. 4 klanla savaştık desen daha doğru olur. Wom ve alarm ile cephenizde çok geniş değil. Kaldıki alarm tüm gücüyle değil sınıra yakın oyuncularla sınırlı op yaptı. Ama kendinizi büyütün biraz.
Seni mi büyüteyim ne istiyorsun?

DeletedUser72197

Ziyaretçi
Gel sen okşa da büyüsün :cool:

BirDost*

Ağır Atlı
Yok dönmedim, dönmeyeceğim de :D

Sadece boş vaktimde girip bir iki forum okuyup iki lafın belini kütürdetiyorum :)