Saldiray diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser48404
  • Başlangıç tarihi

Luciferr

Dük
Canım operasyonu ben planladım. Mislerin hangi tarihlerde hangi köylere kımın atacagını bana mı ögretiyosun, whatsapptan köy listelerini ve kımın alacaklarını sana gösterebilirim. Şu ana kadar alınan 15 köyün aslında bu sabah alınması gerekirken. k66 daki sabırsız klanımız önceden basladı. Zaten gorki ve deli orman cıkmıs herhalde, atıldıgını zannetmiyorum istatisliklere o yuzden yansımamıs.

Ama bak yine üstüne basa basa söylüyorum, ütopyaya yapılan ilk operasyonda da söyledim, BAŞARISIZDI. Ama bu başarısızlıgın sebebi ne yazık ki sizin mis aralarınız yapmadı. Benım operasyondan önce tecrübesi bizim kadar olmayan arkadaşları bazı şeyler hakkında tembihlemememden kaynaklandı.

Luciferr

Dük
Dedigim gibi ugur ben ne ogrenmek istedim sizin diplomasiyi nede baska bisey. Sadece bana gelmisti oda dedigin gibi eskiymis. Demistim sizin opun bitmesini bekliyorum diye bitti gibi bi kac mis daha geliyo onlarida halledeyim brakacagim oyunu 55i almak gibi bir niyetimde yok :)

ALLASKINA 1 AY DAHA OYNAYIN LÜTFEN. ABİ SALDIRDIGIMIZ KLANLAR BIRAKIYO CILDIRCAM VALLA. ABİ Bİ TADINI CIKARALIM SAVASIN. Siz saldırın biz saldıralım. Sıkıldım yemin ederim ki

DeletedUser48404

Ziyaretçi
Gorkibaz istatistikde 5koy kaybettikten sonra kenidisi cikti kendisiyle konustun gelmesi icin 28de oynuycam dedi brakiyorum dedi gelmedi. Digeride hesabi birine dewretmis naparsan yap diye oda klandan cikmis baska klana girmis oda geri gelmedi.
bende diyorum ki eger savas acar acmaz alinmasaydi o koyle operasyondada kaptirilmazdi cunku savas yok diye bazi uyeler oyunda fazla on olmuyodu o yuzden kaptirildi.
sen onu 15degil 8olarak hesapla:)
Ogrwtmek gibi bi niyetim yok ama herkes saatine uysaydida ben o koylere mis arasi atardim diyorum gene koy bende kalirdi diyorum

DeletedUser48404

Ziyaretçi
Ben brakiyorum sadece digerlerinin brakmak gibi bir dusuncesi yok yani:) rekabete dewam:)

DeletedUser48404

Ziyaretçi
Her iki tarafida tebrik etmek lazim.
Saglam geldiniz cok saglamda oyunculariniz var 100ms arayla mis atiyo onlarin arasinada ikiser balta daha sokuyo:) bende yok ole oyuncu:)

DeletedUser48404

Ziyaretçi
Bu arada onmylove mi ne ona olan kizginligimda fazla artisligindendi. Asagi inecegiz sizi parcalayacaz mahvetcez falan alayli alayli konusmasiydi. Oyun oldugunu bilmeden.
neyse kapatalim artik bunuda

DeletedUser56234

Ziyaretçi
Ooo buralar yanar :) Beyler bir iddaamız yok. Dünyaya kafamıza göre başlayıp, kafamıza göre bırakıyoruz. Amaç zevk almak. İstediğiniz köy olsun hepsini alsanız ne olur, canınız sağolsun :)

Luciferr

Dük
Aynen kapatalım :D

O misin arasına bende 1 full ordu koyucaktım, süre gelemeden 10 dk önce herseyi ayarladım, içerde sohbete dalmısım 1 dk geçmişti geldiğimde :D

DeletedUser55848

Ziyaretçi
Gidin oyun chatinde tartışın burada sohbet edin :D neyi paylaşamıyorsunuz :D

DeletedUser56234

Ziyaretçi
Zaten dişim ağrıyor sabah sabah :D Onmylove nerelerdesin? Dişim ağrıyo dişim :D:D

DeletedUser39894

Ziyaretçi
Flash Flash Flash !! Dünyadan aldığımız son bilgilere göre joker ve saldıray diplomatları masaya oturmuşlar. Masaya neden oturdukları kamuoyunca tam bir merak konusu. Bir SA mı yoksa bir birleşmemi yoksa sadece karınları acıktığından mı oturduklarını çok yakın zamanda göreceğiz. Son dakika gelişmelerini takip etmek için biz burada olacağız.

Sendeyiz tülin..

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
dünya başından beri tek düzgün savaş veren klan BAMBAM , NO LAW (PARÇA PARÇA) VE GÖLGE KLANLARI diğerleri kabuğuna sıkışıp karşısındakinin yıkılmasını bekledi. bu benim için rest klanlarınında öz eleştirisi hiç düzgün savaş yapmadık şimdi mir ile açılıyoruz. aynısı joker içinde saldıray içinde geçerli.

ben savaşın szin yararınıza olacağını düşünüyorum. inşallah devam eder. ama size kalmış.