Saldiray diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser48404
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48404

Ziyaretçi
Güncel diplmasimiz bu şekildedir...

MÜTTEFİK

BAMBAM Bitir
B@MBAM Bitir
B@MB@M Bitir
No Law Bitir
No L@W Bitir
NQ LAW Bitir

Saldırmazlık anlaşması (SA)

Düşmanlar

@ŞAHİ@ Bitir
PATR0N Bitir
JOKER Bitir
~SAHi~ Bitir
P@TRON Bitir
=SAHİ= Bitir
JOK3R Bitir
sahi Bitir
NOKTA Bitir
*ŞAHİ* Bitir
JOKER- Bitir
N0KTA Bitir
Nokt@ Bitir
-SAHİ- Bitir
L-B Bitir
J0KER Bitir
JOKER! Bitir

DeletedUser52861

Ziyaretçi
uu beybi thumbup Ben bu diplomasiyi sevdim :cool:

DeletedUser48404

Ziyaretçi
tahminimce daha katılacak bi büyük daha var:) adamlar üşenmeyip tüm klanlarla diplomasi yapmışlar bize savaş açmışlar:)

DeletedUser48404

Ziyaretçi
jokerle şahi barıştı mı yav :)

Müttefikler

GECCE
BaRZo
DESTAN
JOK3R
sahi
BAMBAM
B@MBAM
JOKER-
DEST@N
Turann
Turan2
ASLT
Turan3
J0KER
JOKER!

PATR0N
~SAHi~
P@TRON
=SAHİ=
UN10N
GöLGe.
UN1ON
UNI0N
UNlON
GöLGe
UNION
GöLGe*
NOKTA
*ŞAHİ*
SDK_2
GöLGe!
N0KTA
+SAHİ+
No Law
No L@W
NQ LAW

Düşmanlar

SALDIR
YILDIR
ATIL

BİLDİĞİM DURUMLARI BU:)

DeletedUser39894

Ziyaretçi
Şey ne zaman küsüşmüştük ki :S

Yapılan Son Değişikliklerin Ardından Diplomasimiz Bu Şekilde Güncellenmiştir.

Müttefikler

@ŞAHİ@
PATR0N
~SAHi~
P@TRON
=SAHİ=
SALDIR
SAW
*ŞAHİ*
YILDIR
F.T.H
ASLT
#ŞAHİ#
+SAHİ+

ÜTOPYA
UT0PY4
UT0PY@
ÜTOPY@

Düşmanlar

JOKER
JOK3R
BAMB@M
*JOKER
JOKER*
B@MBAM
JOKER-
B@MB@M

şuan bizim gölge klanları olarak diplomasimizde hiçbir klan yok.

Şair burda demek istiyo ki bugün ANTı dağıttık tt2

DeletedUser14924

Ziyaretçi
tahminimce daha katılacak bi büyük daha var:) adamlar üşenmeyip tüm klanlarla diplomasi yapmışlar bize savaş açmışlar:)

Ben de vakti zamanında yanlış hatırlamıyorsam vakti zamanında bölgede NOKTA klanını tek yakalayıp hunharca saldıran Saldıray klanı, konuşma tarzını çok beğendiğim bir insan olan Soğuk Adam nickli diplomatlarına darbe yaparak müttefiklik için gelmişlerdi joker-şahi cepheye inince :)

Demek ki ne imiş, "Dağa yaslanma yıkılır. Ağaca yaslanma kurur. İnsana yaslanma ölür."

O sebepten burada sizin için bir birleşme varmış gibi gösterilmeye çalışılmasın. Hele ki saldırı gelince 50k lık adamını savunan 12k lık adamını klandan atanlaradır lafım. Enteresan yanı arkadaşın köyünü bizzat aldım. Destekleri de o 50k lık adama gitmişti. Ha bak şimdi hatırladım o adam da NOKTA'yı sırtından vuran yüzsüz bir arkadaşımızdı. Yılan hikayesine döndü uzatmayayım. Özet olarak ;

Sabırlı adamın öfkesinden korkacaksın :)

DeletedUser48404

Ziyaretçi
Ben de vakti zamanında yanlış hatırlamıyorsam vakti zamanında bölgede NOKTA klanını tek yakalayıp hunharca saldıran Saldıray klanı, konuşma tarzını çok beğendiğim bir insan olan Soğuk Adam nickli diplomatlarına darbe yaparak müttefiklik için gelmişlerdi joker-şahi cepheye inince :)

Demek ki ne imiş, "Dağa yaslanma yıkılır. Ağaca yaslanma kurur. İnsana yaslanma ölür."

O sebepten burada sizin için bir birleşme varmış gibi gösterilmeye çalışılmasın. Hele ki saldırı gelince 50k lık adamını savunan 12k lık adamını klandan atanlaradır lafım. Enteresan yanı arkadaşın köyünü bizzat aldım. Destekleri de o 50k lık adama gitmişti. Ha bak şimdi hatırladım o adam da NOKTA'yı sırtından vuran yüzsüz bir arkadaşımızdı. Yılan hikayesine döndü uzatmayayım. Özet olarak ;

Sabırlı adamın öfkesinden korkacaksın :)

Öncelikle nokta klanı ile olan ilişkimizi biz arkadan vurmuş gibi göstermeye çalışman çok komik olmuş.
dünya başından beri sıfır diplomas gittik klan olarak hiçbir klanla mütlüğümüz yoktu bünyaminle olan arkadaşlığımız yüzünden sadece ütopya klanlarıyla müt olduk onun dışındaki tüm klanlar potansiyel düşmanımızdı ve hepsiini tek tek topladık. alacak köy kalmayıncada noktadan aldık yani senin yansıtmaya çalıştığın gibi nokta klanıyla müttükde sonra durumları kötü olunca onları arkadan vurduk diye birşey söz konusu değil.

sen benden daha iyi bilirsin kıtada kalan 3-5 klanı birlşetirip bir klan yapmaya çalıştın oda tutmadı biz zaten slayerden vfordan alıyoduk köyleri sen tuttun isimlerini nokta yaptın bizde noktadan almaya devam ettik.

Birleşme konusuna gelince ne ben öle bişey dedim nede onu demeye getirdim yazdıklarımı okuyabiliyorsan eğer iyi oku. diğer klanlarla diplomasi yapmışlar bize savaş açmışlar dedim diplomasiyle birleşmeyi bilmiyosan ben öğretecek değilim.

ayrıca o paylaştığım diplomasi ve bahsi geçen klan siz değilsiniz sen neden zıpladın onuda anlamadım.

darbe konusuna gelince işte buna çok güldüm gerçekten:)
soğuk adam dediğin kişi benim reelden arkadaşım oyuna reeli değişeceğik saldıray klanlarının fıtratında yoktur çünkü bu klan aynı mahalleden 5 arkadaşın kurduğu ve yıllardır sadece zewkine oynadığı bir klandır kemik kadromda yıllardır süregelen oyun birlikteliği gerekse reeldende görüşmelerle dostluğa dönüşmüş kişilerdir.

klandan atmış diyorsun ben klandan atsaydım öle köy kaybedenleriönce 1k puanlılardan başlardım bakarsan oyunun başından beri puanı artmayan üyelerim var bahsettiğin kişi kim bilmiyorum ama köy kaybetti diye kimseyi klandan atmadım atmamda saldır klanlarını başka dünyalardada anlayamadıysan burdan anlaman beklenmez.

joker geldi ve gitti sende gel kapımız herzaman açık.

düşüncem oyunu brakmaktı joker savaş ilan edince kaçtı dedirtmemek oplarının bitmesini bekledim ayın 23ünde duyumunu aldığım joker opu bu sabah gerçeklşti yaklaşık 35-40 köye geldiler 5 köy aldılar 1ini geri aldık kaybettiğimiz köylerde özel sebebden oyuna bakamayan kişiler.
dediğim gibi sende gel topla tüfekle gel gazını alalım biraz.

bu saatten sonra kafamı attırtmayın tek klanda toplarım sağlamları k65 i size mezar ederim rezil rüsva olursunuz. hadi şimdi git başka yerde oynaş :)

Sessizim Derin girerim çıkaramazsınız.

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Öncelikle nokta klanı ile olan ilişkimizi biz arkadan vurmuş gibi göstermeye çalışman çok komik olmuş.
dünya başından beri sıfır diplomas gittik klan olarak hiçbir klanla mütlüğümüz yoktu bünyaminle olan arkadaşlığımız yüzünden sadece ütopya klanlarıyla müt olduk onun dışındaki tüm klanlar potansiyel düşmanımızdı ve hepsiini tek tek topladık. alacak köy kalmayıncada noktadan aldık yani senin yansıtmaya çalıştığın gibi nokta klanıyla müttükde sonra durumları kötü olunca onları arkadan vurduk diye birşey söz konusu değil.

sen benden daha iyi bilirsin kıtada kalan 3-5 klanı birlşetirip bir klan yapmaya çalıştın oda tutmadı biz zaten slayerden vfordan alıyoduk köyleri sen tuttun isimlerini nokta yaptın bizde noktadan almaya devam ettik.

Birleşme konusuna gelince ne ben öle bişey dedim nede onu demeye getirdim yazdıklarımı okuyabiliyorsan eğer iyi oku. diğer klanlarla diplomasi yapmışlar bize savaş açmışlar dedim diplomasiyle birleşmeyi bilmiyosan ben öğretecek değilim.

ayrıca o paylaştığım diplomasi ve bahsi geçen klan siz değilsiniz sen neden zıpladın onuda anlamadım.

darbe konusuna gelince işte buna çok güldüm gerçekten:)
soğuk adam dediğin kişi benim reelden arkadaşım oyuna reeli değişeceğik saldıray klanlarının fıtratında yoktur çünkü bu klan aynı mahalleden 5 arkadaşın kurduğu ve yıllardır sadece zewkine oynadığı bir klandır kemik kadromda yıllardır süregelen oyun birlikteliği gerekse reeldende görüşmelerle dostluğa dönüşmüş kişilerdir.

klandan atmış diyorsun ben klandan atsaydım öle köy kaybedenleriönce 1k puanlılardan başlardım bakarsan oyunun başından beri puanı artmayan üyelerim var bahsettiğin kişi kim bilmiyorum ama köy kaybetti diye kimseyi klandan atmadım atmamda saldır klanlarını başka dünyalardada anlayamadıysan burdan anlaman beklenmez.

joker geldi ve gitti sende gel kapımız herzaman açık.

düşüncem oyunu brakmaktı joker savaş ilan edince kaçtı dedirtmemek oplarının bitmesini bekledim ayın 23ünde duyumunu aldığım joker opu bu sabah gerçeklşti yaklaşık 35-40 köye geldiler 5 köy aldılar 1ini geri aldık kaybettiğimiz köylerde özel sebebden oyuna bakamayan kişiler.
dediğim gibi sende gel topla tüfekle gel gazını alalım biraz.

bu saatten sonra kafamı attırtmayın tek klanda toplarım sağlamları k65 i size mezar ederim rezil rüsva olursunuz. hadi şimdi git başka yerde oynaş :)

Sessizim Derin girerim çıkaramazsınız.

Üslubumu çok sertleştirmemek istiyordum. Fakat şu yazıdan sonra pek de lüzumu yok imiş.

Nokta klanındaki o çok zayıf saldırılarınızı hala hatırlıyorum. İçerisinde 0 savunma olan köyde patlayan 3 misler vs. vs. Oyuncu kaliten zaten yerlerde. Daha dün öylesine 3 çeyrek ordu attığım adamın arkasına yakup mis bağladı sadakat 2'de kaldı. Adamın suru 14 idi. Sanırım saldırılar başlayınca basmaya başlamış. Arkadan vurdunuz da demedim zaten. Tek gördünüz fakat zaten benimle olduklarını biliyordunuz.

Bütün klanlarla diplomasi yapıp sizi düşman eklemek demek zaten size karşı birleşmek demek. Kelimenin sığ kenarlarından çıkarsan belki zekanın sınırlarını da zorlayabilirsin.

Bahsi geçen klanın da bunları paylaşımdaki amaçlarında ortada zaten. Zıpladın nedir arkadaşım ya :) Neden "zıpladım" bilmiyorum ama k65 sınırımdaki oyuncularınızı zıplatıyorum. Yanlış anlaşılmasın spor amaçlı :)

Bu paragraftaki yazından sonra aslında cevap vermeye de gerek yok da. Orada bana laf sokmaya çalışmadan önce ne demek istediğimi anla. Hatta sana bir güzellik yapayım. Joker opu belli olunca bir anda diplomasiyi ben devraldım bla bla durumlarını yiyeceğimi düşünmen çok komik geldi.

Babamerhaba oyuncusunun köylerini kaybetmeden önceki ve sonraki zamanlarına bakarsak zaten söylediklerim ortada. Ben ilk kez burada karşılaştım ve anlaşılmak için uğraşılacak bir önem teşkil etmemektesiniz.

Benim gazımı almaya senin kapasiten yetmez :) Alacak olsan alırdın zaten. 80 gün savaş yüzü görmemiş klana 3/6 bence gayet iyi bir oran. Mislerin de 1 gün üzeri süreden atıldığını varsayarsak. 5 saat altı mis süreme girin sonra konuşalım bu meseleleri.

Bütün klanın sağlamlarını toplayınca bir klan ediyor mu merak ettim :) Ediyor diyorsan o kadar emin olma. O kadronda benim dostlarım var hala. Yaklaşmamı bekliyorlar sadece. Bir adım yaklaştığımda kaybettiğin 2-3 kişi gibi.

Azıcık büyü sonra tekrar konuşalım abisi. Öncelikle de edep öğreteyim sana.

Luciferr

Dük
Oğuz abi, tartışmaları sevmem. Saldıray düşman klanımız değil, rakip klanımız konumlarından dolayı.

Açıkçası herkesle diplomasi yapılıp size saldırmışız gibi bi izlenim yaratmaya çalışmıssınız ama durum malesef ki o değil. Dün siz çok geri kalmışsınız dediğim nokta, o paylaştıgınız diplomasi su an joker klanlarının diplomasisi değildir. Gölge ile diplomasimiz olmadıgı gibi, sahi ve gecce klanları ile w27 nin en basından beri süre gelen dostlugun olusturdugu bi harekettir. Aynı sizin ütopya ile olan diplomasiniz gibi.

Sahı klanları ile joker klanları da sadece sizle savasmamaktadır. Her iki klanda 3 cephede birden savas vermektedir kağıt üstünde olmasada.

Yaptıgımız operasyondan söz acılmıs. Acıkcası 55-60 köye gidildi haklısınız buna k66 daki gorkıbaz ve deli orman adlı sahıslar dahildi. Sizden aldıgımız butun köyler operasyon köyleriydi 20 civarında köy aldık yanlıs hatırlamıyosam 5 tane verdik. Basarısız bir operasyon olmustur ama cok fazla savunmanız kesilmiştir. Bu operasyon hadi basarısız oldu ama 1 saldırı ordusu yaklasık 10-12 gun civarında hazır oluyo ama savunma öyle değil. O savunmalar bitince neler olacak bende cok merak ediyorum.

DeletedUser48620

Ziyaretçi
Saldır klanına tek söylemek istediğim

3000 balta 1500 hafif atlı 200 şahmerdan 4 misyoner

forumda belirttiğiniz sayıdaki asker az değil mi ?

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Oğuz'um mesele şu ki vakti zamanında biz ütopya ile sırt sırta gidersek dikkat çekmeyiz vururuz kafamıza göre diye düşünüldü. Tek diplomasileri ütopya ileydi. Zaten yetiyordu sol ütopya sağ ütopya alt kesim yeni kıtalar sadece üste yönelik köy alımı yapan 100 kişiden bahsediyoruz.

Ama ütopya gidince planlar bozuldu tabii. Şimdiye kadar mutlu mesut devam ederken bir anda işin rengi değişti. Muhtemelen 2-3 op daha kaldıramazlar. Sayı 30-40 a düşer. Köy kaybeden de zaten hesap siliyordum dalgasına cevaplar vermeye başlar.

Saldırayın konumunda bir şahi,gölge,joker olsaydı şimdi 100 köye op çıkaran klanlar olurdu. Bunu herkes biliyor. Oyunun en sıkıntılı döneminde en rahat diplomasiyi yapmalarına rağmen ne yazık ki geleceği göremediler.

Tek kızdığım konu ise buraya gelip de sanki çok önemli bir durumları varmış gibi herkes bize karşı birleşti o yüzden böyle oluyoruza getirmeye çalışmaları. Adam gibi duracaksın yaptığın işin arkasında. Ütopya kazansa yanında kazanırdım kaybetti ortada kaldık diyebileceksin.

DeletedUser48404

Ziyaretçi
şimdi işlerim yoğun sabah hepinize tek tek cevap veriyim veya gece veriyim cevabı müsait olursam.
öncelikle uğur kardeşim sen formdaki yazıdan bahsetmişssin senden ricam o formdaki asker sayılarının istenildiği tarihe bakarmısın haftalar önce okadar asker istenmişti bugün bu sayı daha farklı daha değişik bana bunu gösteriyorsan bişeyler çıkartmaya çalışıyorsan bende sana gelen mislerin yanında gönderilen orduyu senin klanındakilerin nekadar asker gönderdiğini söylüyüm ama yakışık almaz.
seninde bildiğin gibi her klanda çürük sığınmacı oyuncu vardır sizin klandada vardır bizdede var bunları konuşmaya gerek yok.

15 köy demişsiniz operasyonda alınan köy en son 7 idi 3ü geri alınmıştı daha giden mislerde var onlarla birlikte sayı ortalama gene 4-5 köyde kalacak.
ilk günden bugüne olanı hesaplamayalım lütfen.
siz bu savaşa günler öncesinden hazırlandınız biz siz savaş açtıktan sonra hazırlanmaya çalıştık demek istediğim biz destekleyene kadar zaten ilk gün 6-7 köy aldınız onları operasyon kapsamında düşünmemen gerekir.

ütopyaya gelince bünyamini çağırın veya isteyene numarasını veriyim arasın sorsun hiç olmadı diplomatımızdan ütopya ile olan görüşmelerini isterim isteyene gönderirim biz hiçbir şekilde diplomasi istemedik sıfır diplomasi dedik dünya açılmadan o şekilde devam ettik bünyaminin ısrarı ve başka bi kaç sebeb daha o yüzden ütopyayla diplomasi yaptık. ütopyaya hiçbir zaman güvenmedik dağılacağını oyun başladıktan iki hafta sonra söyledim herkese.

ha bide uğur 2 yada 3 köy dşında savunma yapadık ki biz 200-300 mızrakla mis arası girdik hep raporlar gelmiyor mu sana görmedin mi orada.

onmylove adamlığı senden öğrenecek değilim ben ütopya ile bişey kazanmadım bişeyde kaybetmedim planlarımıda ütopyaya göre ayarlamadım ortada kalma gibi bi durumda yok herşey normal seyrinde devam ediyor

ütopyayla sırt sırta gidersek vururuz kafamıza göre diye düşünüldü demişsin. klan profilime bakarsan orda yazan yazı zaten herşeyi özetler sana sessiz ve derinden. yıllardır böyle oynarız böyle oynamayada devam edeceğiz.

sen bilmiyomuşsun bizim klanı anlatayım biraz arkadaşlarla dolaşırken biri yeni dünya açılıyormuş der hadi başlayalım deriz başlarız 1-2 ay sonra brakıp gideriz sürekli farklı isimlerle oynarız amacımız dünya kapatmak şöyle iddalıyız böyle iddalıyız diye bişeyimiz yoktur hiçbir zaman klan tanıtımınada bakarsan onuda görürsün.

nokta klanına zayıf saldıılar demiş biri o konuyada değinelim

senin pakt kurduğun ortak diplomasi dediğin klana daha 1 kere bile op yapmadım bi kaç üyem kendi çapında bi kaç köylerini aldı klan dağıldı gitti ben bişey yapmadım.
zayıf saldırı demişsin güçlü saldırmaya gerek klamadı ki zayıf saldırılar klanı dağıttı mı dağıtmadımı bana onu söyle daha op yapmadık. bence senin pakt kurduğun böyleyse bu paktı kuran kişiyi klandan atman gerekir bu ne rezellik diye

80 gün savaş yüzü görmemiş klana buna cevap ise başka bir yorumda gelmiş --- Sahı klanları ile joker klanları da sadece sizle savasmamaktadır. Her iki klanda 3 cephede birden savas vermektedir kağıt üstünde olmasada.

kağıt üzerinde savaşımız olmasada ben bu kıtayı bukadar köyü barbar toplayarak yapmadım değil mi ama

uğur buda hala duruyo bak formda
SALDIR - Soğuk Adam... 04.04.2015 tarihinde saat 13:45 Teşekkürler Alıntı Düzenle
1 Haftaya operasyon yapacam desem kaç kişi 4 mis ve en az 3000 balta 1500 hafif atlı 200 şahmerdan ile operasyona katılır?

:)

DeletedUser48404

Ziyaretçi
dayanamadım yazdım :)
bu arada uğur o eskidir yenidir bilmem bi yerden buldum yapıştırdım öle içinizde casusum yok gerekde yok istesem çok fazla dostlarım var sizin klanda sorsam beni kırmayacaklarınından eminim istesem köylerini dahi verirler ama gerek duymuyorum böyle entrikalara:)

DeletedUser48620

Ziyaretçi
Bunlar entirika değil naci, ilk hamleye bizim diplomasiyi koyarak sen yapmışsın ESKİ DİPLOMASİYİ. Bende ince bir cevap verdim. Başka hiç bir konuşma cart curt takip etmiyorum klanınızda rahat olun.

Her zaman söylediğim gibi sizlere saygı duyuyorum ama aynı saygıyı görmek te istiyorum.

Buradaki konuşmaları detaylı incelemedim.

Sen hak ediyor isen 55 i
Ben hak ediyor isem 65 i alan taraf olur açık ve net.

Onmylove oğuzdan, enivicivokke oğuzdan ve senden de RİCAMdır burada sadece MAKARA dönsün, birbirimizi kırmaya gerek yok. Bana yanlış yapılmadan ne ben nede her hangi bir JOKER üyesi yanlış yapmaz. Aynı şey şahi içinde geçerli. Onlarda bizim kafamızdadır.

İYİ OLAN KAZANSIN

DeletedUser48404

Ziyaretçi
Dedigim gibi ugur ben ne ogrenmek istedim sizin diplomasiyi nede baska bisey. Sadece bana gelmisti oda dedigin gibi eskiymis. Demistim sizin opun bitmesini bekliyorum diye bitti gibi bi kac mis daha geliyo onlarida halledeyim brakacagim oyunu 55i almak gibi bir niyetimde yok :)